verze pro tisk

Rychlé půjčky ihned na účet bez úroků

2. červen 2014

Rychlé půjčky lze nyní získat mimořádně výhodně. Nemusíte totiž platit ani korunu za úroky. Vypůjčíte si třeba 2.000 Kč a za pár dnů splatíte tutéž sumu, ani o korunu navíc. Kdo jiný, snad kromě nejlepších přátel, vám takovéto podmínky nabídne? Dá se předpokládat, že nikdo. Jaké společnosti nabízejí rychlé půjčky ihned na účet bez úroků?

Reklama

Rychlé půjčky ihned na účet bez úrokůRychlé půjčky ihned na účet bez úroků

Via SMS

Rychlá půjčka ViaSMS je již zavedeným produktem, který si v poslední době oblíbilo velké množství klientů. Jako nový zákazník nyní máte možnost tuto půjčku získat s nulovým úrokem, a to do výše 1.000 Kč s termínem splatnosti 15 dnů.

Celkem si však napoprvé můžete půjčit až 4.500 Kč na dobu až 30 dní, ovšem při přesáhnutí zmiňované tisícikoruny již musíte počítat s nějakým tím úrokem. Stálí klienti pak mohou žádat až o 12.000 Kč.

U Via SMS půjčky žádáte online. Při úvodní registraci pouze zaplatíte registrační poplatek, který však činí symbolickou 1 Kč. slouží pouze k ověření vašeho bankovního účtu, ně který vám po schválení půjčka budou peníze zaslány.

Zaplo půjčka

Podobně atraktivní je také Zaplo.cz půjčka. V jejím případě si při první žádosti můžete půjčit až 5.000 Kč, aniž byste museli platit nějaký úrok.

Půjčka bez úroků je s dobou splatnosti 1 -30 dní. Při každé další žádosti se navíc navyšuje limit půjčky, a to až na 12.500 Kč. Záleží samozřejmě na vaší bonitě, způsobu splacení vašich předchozích půjček a také výši pravidelných příjmů.

Hlídejte si termín splatnosti

A na co si v případě rychlé půjčky bez úroků dát pozor? Musíte si hlavně ohlídat termín splatnosti. Pokud jej totiž překročíte, budou vám k půjčce naúčtovány klasické úroky. A to by byla škoda, neboť by se vám první půjčka přeci jen prodražila.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Rychlé půjčky ihned na účet bez úroků

Rychlé půjčky ihned na účet bez úroků

Rychlé půjčky lze nyní získat mimořádně výhodně. Nemusíte totiž platit ani korunu za úroky. Vypůjčíte si třeba 2.000 Kč a za pár dnů splatíte tutéž sumu, ani o korunu navíc. Kdo jiný, snad kromě nejlepších přátel, vám takovéto podmínky nabídne? Dá se předpokládat, že nikdo. Jaké společnosti nabízejí…

Rychlé půjčky ihned na účet bez úroků: První půjčka zdarma

Rychlé půjčky ihned na účet bez úroků: První půjčka zdarma

Možná jste si doposud mysleli, že vám bez úroků půjčí snad jen blázen, maximálně tak někdo blízký z rodiny. Půjčovat si od rodinných příslušníků ale nemusí být zrovna příjemnou záležitostí, přeci jen jde o citlivou záležitost. Ne každý z vašeho okolí přeci musí vědět, že máte určité finanční problém…

Rychlé půjčky ihned na účet bez poplatku

Rychlé půjčky ihned na účet bez poplatku

Rychlé půjčky poskytují vybrané nebankovní společnosti bez poplatku předem. To znamená, že za půjčku zaplatíte pouze vypůjčenou sumu, která bude navýšena o úrok ve formě předem stanoveného poplatku. Neplatíte ani korunu za zprostředkování půjčky, žádnou ověřovací platbu při registraci, ani jiné popl…

Výhodné půjčky pro nezaměstnané: Ihned na účet

Výhodné půjčky pro nezaměstnané: Ihned na účet

Ocitli jste se krátkodobě bez zaměstnání, případně nemůžete doložit příjmy a potřebujete získat výhodnou půjčku, u které nezaplatíte příliš vysoké úroky? Rozhodně nejste bez šance, mnohé nebankovní společnosti dnes nabízejí přímo či nepřímo půjčky pro nezaměstnané, a to i ihned na účet, případně i h…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!