verze pro tisk

Rychlé půjčky ihned na účet bez úroků: První půjčka zdarma

7. březen 2014

Možná jste si doposud mysleli, že vám bez úroků půjčí snad jen blázen, maximálně tak někdo blízký z rodiny. Půjčovat si od rodinných příslušníků ale nemusí být zrovna příjemnou záležitostí, přeci jen jde o citlivou záležitost. Ne každý z vašeho okolí přeci musí vědět, že máte určité finanční problémy.

Reklama

Rychlé půjčky ihned na účet bez úroků: První půjčka zdarmaRychlé půjčky ihned na účet bez úroků: První půjčka zdarma

Nyní už ale máte i jinou možnost. Na tuzemském finančním trhu se čím dál častěji objevují rychlé půjčky, které vám nabízejí možnost půjčit si zcela bez úroků. Jde také o to, že pokud je první půjčka zdarma, můžete si tak jednoduše vyzkoušet, že je takováto půjčka zcela bezpečná a opravdu dostanete peníze ihned, jak vám slibuje.

Rychlá půjčka na účet bez úroků funguje tak, že si podáte žádost, tedy vyplníte formulář, případně pak dodáte nějaké doklady. Následně už jen vyčkáte na schválení.

V případě kladného rozhodnutí u vaší žádosti jsou peníze odeslány na účet. Do zvolené termínu splatnosti pak stačí splatit přesně tu částku, kterou jste si vypůjčili. Ani o korunu navíc.

Příklad půjčky bez úroků

Perfect Money

Takto funguje kupříkladu Perfect Money půjčka. Zde platí, že je u první půjčky úrok a RPSN 0%. Podmínkou je, abyste půjčku splatili v řádném termínu. Na to je třeba hledět, jinak bohužel bude půjčka navýšena o úrok, který je běžný u každé další půjčky, o niž zažádáte.

U Perfect Money si takto u první půjčky můžete zvolit částku od 1.000 Kč do 3.000 Kč, a to s dobou splatnosti na 7 až 21 dní. Peníze vám jsou zasílány přímo na bankovní účet, není tak zapotřebí chodit na poštu či dokonce někam na pobočku.

NetCredit

S nabídkou nulových úroků při první půjčce přichází také Netcredit půjčka. Podmínky jsou zde obdobné. Akce platí pouze při první půjčce a je třeba peníze splatit včas, tedy do dne termínu splatnosti.

V případě Netcredit půjčky si lze napoprvé půjčit až 4.500 Kč s dobou splatnosti až 30 dní. Peníze jsou taktéž odesílány do bankovní účet, a to během 15 minut od schválení žádosti o půjčku.

Jaké má konkrétně NetCredit půjčka recenze? Vězte, že jsou vesměs kladné, stejně jako recenze Perfect Money.

Trápí-li vás finanční problémy a nechcete si půjčovat od příbuzných či známých a zároveň se chcete alespoň napoprvé vyhnout úrokům a dalším poplatkům, pak zvolte jednu z výše uvedených půjček, případně si zkuste najít i jinou. Zatím jich není mnoho, ale jejich počet roste.

Jaké jsou vaše zkušenosti s rychlou půjčkou bez úroků? Podělte se o ně  s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Rychlé půjčky ihned na účet bez úroků: První půjčka zdarma

Rychlé půjčky ihned na účet bez úroků: První půjčka zdarma

Možná jste si doposud mysleli, že vám bez úroků půjčí snad jen blázen, maximálně tak někdo blízký z rodiny. Půjčovat si od rodinných příslušníků ale nemusí být zrovna příjemnou záležitostí, přeci jen jde o citlivou záležitost. Ne každý z vašeho okolí přeci musí vědět, že máte určité finanční problém…

Rychlé půjčky ihned na účet bez úroků

Rychlé půjčky ihned na účet bez úroků

Rychlé půjčky lze nyní získat mimořádně výhodně. Nemusíte totiž platit ani korunu za úroky. Vypůjčíte si třeba 2.000 Kč a za pár dnů splatíte tutéž sumu, ani o korunu navíc. Kdo jiný, snad kromě nejlepších přátel, vám takovéto podmínky nabídne? Dá se předpokládat, že nikdo. Jaké společnosti nabízejí…

Rychlé půjčky ihned na účet bez poplatku

Rychlé půjčky ihned na účet bez poplatku

Rychlé půjčky poskytují vybrané nebankovní společnosti bez poplatku předem. To znamená, že za půjčku zaplatíte pouze vypůjčenou sumu, která bude navýšena o úrok ve formě předem stanoveného poplatku. Neplatíte ani korunu za zprostředkování půjčky, žádnou ověřovací platbu při registraci, ani jiné popl…

První půjčka před výplatou ZDARMA a bez poplatků

První půjčka před výplatou ZDARMA a bez poplatků

Kdo vám v dnešní době půjčí pár dnů před výplatou bez úroků a bez poplatků? Zrovna když to nejvíce potřebujete, mohou vás vaši známí zklamat. Určitě se nemusíte namáhat obracet se na banku, u ní s nulovými poplatky nepočítejte. Jednou z mála možností, která vyřeší vaše problémy, je SMS půjčka Ferrat…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!