verze pro tisk

Rychlé půjčky ihned na účet bez poplatku

6. březen 2014

Rychlé půjčky poskytují vybrané nebankovní společnosti bez poplatku předem. To znamená, že za půjčku zaplatíte pouze vypůjčenou sumu, která bude navýšena o úrok ve formě předem stanoveného poplatku. Neplatíte ani korunu za zprostředkování půjčky, žádnou ověřovací platbu při registraci, ani jiné poplatky, které by byly zbytečnou zátěží.

Reklama

Rychlé půjčky ihned na účet bez poplatkuRychlé půjčky ihned na účet bez poplatku

Rychlé půjčky na účet bez poplatku jsou určeny zejména pro ty z vás, kteří potřebují peníze ihned, nejpozději do několika hodin. Tím, že jsou vám peníze zasílány přímo na bankovní účet, opravdu není zapotřebí vyčkávat nějak dlouhou dobu. Převod peněz po schválení půjčky je totiž otázkou maximálně několika desítek minut, pakliže máte účet u stejné banky jako společnost, která vám půjčí.

Mutuo.cz

Mezi rychlé půjčky ihned, které po vás nevyžadují žádnou platbu předem, patří Mutuo.cz. Jde o mikropůjčku před výplatou, která vám nabízí finanční prostředky ve výši od 1.000 Kč do 5.000 Kč, a to s dobou splatnosti 15 nebo 22 dní. Výhodou této půjčky je její transparentnost.

Platí zde totiž, že za každých vypůjčených 1.000 Kč při splácení zaplatíte 250 Kč poplatek. Vezmete-li si tak půjčku ve výši 2.000 Kč, do termínu splatnosti převedete ze svého účtu na účet Mutuo.cz 2.500 Kč. Je to velmi jednoduché, praktické a snadno si zapamatujete, kolik za půjčku splatíte.

Kouzelná půjčka

Další půjčka bez poplatku se jmenuje Kouzelná půjčka. Ta je vhodná i ve chvíli, kdy už vám nemusí z finančních potíží pomoci jen nějaká ta stokoruna či tisícovka, naopak potřebujete vyšší obnos.

Při první žádosti si lze vypůjčit až 10.000 Kč. Věrní klienti pak dostanou peníze ihned, tedy během několika desítek minut, až 50.000 Kč. Doba splatnosti u této půjčky online je volitelná v rozmezí od 2 do 30 dnů, samozřejmě i s možností prodloužení půjčky.

Kdy si půjčit?

Půjčky bez poplatku jsou výhodné především ve chvíli, kdy na svém účtu nemáte ani korunu, případně jste se ocitli dokonce v mínusu. Pokud by po vás byla vyžadována například registrační platba ve výši 1 Kč, pak by pro vás v danou chvíli byla taková půjčka nedostupná. Takto máte jistotu, že žádost o půjčku bude minimálně posuzována.

Máte zkušenosti s rychlou půjčkou ihned bez poplatku? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Rychlé půjčky ihned na účet bez poplatku

Rychlé půjčky ihned na účet bez poplatku

Rychlé půjčky poskytují vybrané nebankovní společnosti bez poplatku předem. To znamená, že za půjčku zaplatíte pouze vypůjčenou sumu, která bude navýšena o úrok ve formě předem stanoveného poplatku. Neplatíte ani korunu za zprostředkování půjčky, žádnou ověřovací platbu při registraci, ani jiné popl…

Rychlé půjčky ihned na účet bez úroků

Rychlé půjčky ihned na účet bez úroků

Rychlé půjčky lze nyní získat mimořádně výhodně. Nemusíte totiž platit ani korunu za úroky. Vypůjčíte si třeba 2.000 Kč a za pár dnů splatíte tutéž sumu, ani o korunu navíc. Kdo jiný, snad kromě nejlepších přátel, vám takovéto podmínky nabídne? Dá se předpokládat, že nikdo. Jaké společnosti nabízejí…

Rychlé půjčky ihned na účet bez úroků: První půjčka zdarma

Rychlé půjčky ihned na účet bez úroků: První půjčka zdarma

Možná jste si doposud mysleli, že vám bez úroků půjčí snad jen blázen, maximálně tak někdo blízký z rodiny. Půjčovat si od rodinných příslušníků ale nemusí být zrovna příjemnou záležitostí, přeci jen jde o citlivou záležitost. Ne každý z vašeho okolí přeci musí vědět, že máte určité finanční problém…

Půjčka ihned na účet bez poplatku 1 kč

Potřebujete rychle peníze na účet, protože máte nenadálé finanční výdaje a narážíte všude na půjčky, kde je třeba převést na účet společnosti 1 Kč? Pak vám poradím, kde si sjednat půjčku bez tohoto převodu.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!