verze pro tisk

Rychlá SMS půjčka

31. červenec 2012

Potřebujete si co nejrychleji půjčit peníze a hledáte poskytovatele, který vám umožní získat menší půjčku už do 24 hodin? V případě, že se obrátíte na žádost do bankovního sektoru, se nejspíše vaše žádost nesetká s kladným ohlasem, ovšem finanční prostředky si můžete půjčit i jinde. Řešením pro vás mohou být nebankovní společnost, v jejichž nabídce je jak půjčka do 24 hodin online tak rychlá SMS půjčka. Jedná se o produkty, které jsou někdy nazývané jako finské půjčky.

Reklama

Rychlá finská půjčka

Finská půjčka se vyznačuje tím, že díky ní získáte menší obnos peněz, většinou se jedná pouze o několik tisíc korun. Tuto půjčku však můžete získat velmi rychle a snadno. Na rozdíl od bank, nabízejí nebankovní společnosti sjednání těchto úvěrových produktů buď po internetu anebo přes SMS. Často je tak mobil a účet v bance to jediné, co pro získání peněz potřebujete.

Sjednání půjčky

SMS půjčky si lze sjednat jak zasláním SMS ve správném tvaru, tak i vyplněním žádosti na internetu. Zde většinou stačí uvést vaše základní osobní údaje pro identifikaci. V některých případech je také potřeba poslat ověřovací poplatek předem, ale není to podmínkou. Můžete narazit i na nebankovní společnosti, které vám půjčí peníze na složenku. Velkou výhodou u SMS půjček je to, že jsou zde minimální podmínky, které jsou neporovnatelné s požadavky u jiných úvěrů a půjček. Rychlé SMS půjčky mají například tyto parametry:

  • Jsou bezúčelové
  • Není potřeba ručitel nebo zástava nemovitosti
  • Jsou bez doložení příjmů
  • Při schválení se nenahlíží do registrů dlužníků

Kdo půjčí přes SMS?

V případě, že se vám SMS půjčka zalíbila a myslíte si, že to je vhodný způsob, jak si půjčit peníze, se můžete obrátit na několik nebankovních společností, které tyto úvěrové služby nabízí. Mezi ně patří například Ferratum, Crediton či Kredia. Na webu lze najít o půjčce Ferratum recenze, díky kterým se dozvíte, jaké zkušenosti měli s touto firmou ostatní klienti a zda vám spolehlivě půjčí tolik, kolik potřebujete.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Rychlá půjčka na složenku

Rychlá půjčka na složenku

Rychlá půjčka na složenku vám umožní přečkat období, kdy čekáte na okamžik, než vám zaměstnavatel vyplatí vaši mzdu. Jde o snadný způsob, jak se zbavit akutních finančních problémů. Peníze lze samozřejmě využít na cokoliv, nikdo po vás při žádosti nechce dokládat, nač peníze potřebujete. Pokud si ne…

Rychlá SMS půjčka

Potřebujete si co nejrychleji půjčit peníze a hledáte poskytovatele, který vám umožní získat menší půjčku už do 24 hodin? V případě, že se obrátíte na žádost do bankovního sektoru, se nejspíše vaše žádost nesetká s kladným ohlasem, ovšem finanční prostředky si můžete půjčit i jinde.

Rychlá půjčka vám vytrhne trn z paty. Je ale nutné držet se několika zásad

Rychlá půjčka vám vytrhne trn z paty. Je ale nutné držet se několika zásad

Do finančních potíží se může dostat každý z vás. Stane se, že se vám například rozbije pračka. Koupíte novou a najednou zjistíte, že vám chybí peníze do výplaty, která přijde na účet až za několik dní. Co potom? Trn z paty vytrhne některá z půjček. V tomto případě jsou nejvýhodnější rychlé půjčky on…

Půjčky do 12000: Via SMS – rychlá půjčka pro ženy na mateřské a nezaměstnané

Půjčky do 12000: Via SMS – rychlá půjčka pro ženy na mateřské a nezaměstnané

Mnoho maminek, které se starají o malé děti a jsou aktuálně na mateřské dovolené, mají značně omezené příjmy. Ve chvíli, kdy se jim porouchá nějaký domácí spotřebič, nebo mají jiné nečekané výdaje, řeší problém, kde vzít peníze. Klasické půjčky jsou jim takřka zapovězeny, neboť nedisponují dostatečn…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!