verze pro tisk

Rychlá půjčka vám vytrhne trn z paty. Je ale nutné držet se několika zásad

16. duben 2016

Do finančních potíží se může dostat každý z vás. Stane se, že se vám například rozbije pračka. Koupíte novou a najednou zjistíte, že vám chybí peníze do výplaty, která přijde na účet až za několik dní. Co potom? Trn z paty vytrhne některá z půjček. V tomto případě jsou nejvýhodnější rychlé půjčky online. U nich si ale musíte dát pozor na několik věcí.

Rychlá půjčka vám vytrhne trn z paty. Je ale nutné držet se několika zásadRychlá půjčka vám vytrhne trn z paty. Je ale nutné držet se několika zásad

Rychlá půjčka online je ideálním řešením, pokud potřebujete půjčit menší obnos peněz opravdu jen na pár dní, maximálně týdnů. Rozhodně se nejedná o žádné dlouhodobé řešení.

Nepočítejte s tím, že vám půjčí statisíce korun, ani že budete moci splácet třeba 5 let. Už název půjčka před výplatou, který se pro tento typ úvěrů uchytil, napovídá, že jde o půjčku krátkodobou.

Rychlé půjčky online jsou v poslední době velmi populární. Jde to poznat i podle toho, že jich na tuzemském trhu neustále přibývá. Je tak stále těžší se zorientovat v tom, která z nich je výhodná a které byste se naopak měli vyhnout.

Musíte vědět, kolik zaplatíte

Platí základní pravidla. Vždy si vybírejte pouze tu půjčku, u které už před sjednáním přesně víte, kolik za ni zaplatíte. Pokud po vás chtějí poplatky za sjednání apod., najděte si jinou půjčku.

Důležité je, abyste za půjčku zbytečně nepřepláceli. Roční úroková sazba zde nehraje příliš roli, neboť se jedná o úvěr maximálně na několik dní. Poplatky by však neměly mířit do desítek procent z vypůjčené částky. Najdou se dokonce i online půjčky, které je možné si sjednat zcela zdarma, případně na ně dostanete slevu, pokud jste novými zákazníky. Takto funguje třeba rychlá půjčka online na webu emmascredit.cz.

Peníze za týden? Zapomeňte

Ač to zní jako fráze, při rychlé půjčce hraje zásadní roli rychlost. Nikdo na peníze nechce čekat týden. Kvalitní půjčka online se pozná podle toho, že vám peníze dodá maximálně do 30 minut na váš bankovní účet. Vždy si tak ohlídejte, jakou dobu dodání peněz vám konkrétní půjčka garantuje.

Komerční sdělení

-pla-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Rychlá půjčka vám vytrhne trn z paty. Je ale nutné držet se několika zásad

Rychlá půjčka vám vytrhne trn z paty. Je ale nutné držet se několika zásad

Do finančních potíží se může dostat každý z vás. Stane se, že se vám například rozbije pračka. Koupíte novou a najednou zjistíte, že vám chybí peníze do výplaty, která přijde na účet až za několik dní. Co potom? Trn z paty vytrhne některá z půjček. V tomto případě jsou nejvýhodnější rychlé půjčky on…

Bezpečné používání platebních a kreditních karet: 10 zásad, které ochrání vaše karty a peníze

Bezpečné používání platebních a kreditních karet: 10 zásad, které ochrání vaše karty a peníze

Při používání platební a kreditní karty je na místě opatrnost. Každý z vás by si měl osvojit zásady, jak je správně používat, aby minimalizoval riziko odcizení a finančních ztrát. O používání karet vás má informovat banka ve chvíli, kdy si je zřizujete.

Rychlá půjčka na složenku

Rychlá půjčka na složenku

Rychlá půjčka na složenku vám umožní přečkat období, kdy čekáte na okamžik, než vám zaměstnavatel vyplatí vaši mzdu. Jde o snadný způsob, jak se zbavit akutních finančních problémů. Peníze lze samozřejmě využít na cokoliv, nikdo po vás při žádosti nechce dokládat, nač peníze potřebujete. Pokud si ne…

Rychlá SMS půjčka

Potřebujete si co nejrychleji půjčit peníze a hledáte poskytovatele, který vám umožní získat menší půjčku už do 24 hodin? V případě, že se obrátíte na žádost do bankovního sektoru, se nejspíše vaše žádost nesetká s kladným ohlasem, ovšem finanční prostředky si můžete půjčit i jinde.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!