verze pro tisk

Rychlá půjčka na složenku

14. duben 2014

Rychlá půjčka na složenku vám umožní přečkat období, kdy čekáte na okamžik, než vám zaměstnavatel vyplatí vaši mzdu. Jde o snadný způsob, jak se zbavit akutních finančních problémů.

Reklama

Rychlá půjčka na složenkuRychlá půjčka na složenku

Peníze lze samozřejmě využít na cokoliv, nikdo po vás při žádosti nechce dokládat, nač peníze potřebujete. Pokud si nechcete peníze nechat zasílat na účet tak, jak je to dne zcela běžné, můžete zvolit variantu rychlá půjčky na složenku.

Co je půjčka do výplaty složenkou

Rychlá půjčka na složenku znamená, že jsou vám peníze v případě schválení půjčky zaslány ve formě poštovní složenky. Tu očekávejte v poštovní přihrádce během zhruba dvou dní.

Jakmile k vám dorazí, stačí už jen zaběhnout na nejbližší poštu a nechat si peníze proplatit. Stejným způsobem, tedy ve formě poštovní poukázky, pak peníze i s úrokem ( nebo stanoveným poplatkem) také vrátíte v termínu, který jste si zvolili.

Nabídka na půjčku složenkou

Půjčku do výplaty ve formě poštovní složenky poskytuje společnost Ferratum. Ferratum SMS půjčka je poskytována na složenku vždy v případě, že je vám schválena poprvé.

Jako stálí a osvědčení klienti pak už můžete volit, zda si peníze necháte zasílat opět přes poštovní složenku, nebo raději zvolíte variantu, kdy vám peníze přijdou na osobní bankovní účet.

Nesedí vám Ferratum půjčka na složenku? Pak vyzkoušejte jiné možnosti. Krátkodobé půjčky nabízí také ViaSMS nebo Perfect Money. I zde si můžete půjčit bez zbytečného papírování, peníze máte na účtu již do několika minut.

Akce – rychlá půjčka na složenku zdarma

Ferratum nyní nabízí akční nabídku, kdy máte možnost vyzkoušet si, jak tato SMS půjčka online funguje. Jako noví klienti totiž nemusíte platit žádné poplatky navíc. Pokud si tak půjčíte například 2.000 Kč (tato suma je pro nové klienty horním limitem), pak do 15 dnů zaplatíte tutéž sumu, ani o korunu navíc.

Jaké jsou vaše zkušenosti s krátkodobou půjčkou do výplaty složenkou? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Rychlá půjčka na složenku

Rychlá půjčka na složenku

Rychlá půjčka na složenku vám umožní přečkat období, kdy čekáte na okamžik, než vám zaměstnavatel vyplatí vaši mzdu. Jde o snadný způsob, jak se zbavit akutních finančních problémů. Peníze lze samozřejmě využít na cokoliv, nikdo po vás při žádosti nechce dokládat, nač peníze potřebujete. Pokud si ne…

Půjčka na poštovní složenku

Pokud hledáte rychlou a spolehlivou půjčku na poštovní složenku, můžeme Vám doporučit společnost Ferratum. Při první půjčce si můžete půjčit až 3000 Kč. U opakované částky pak můžete žádat o vyšší částky.

Půjčka na složenku: Rychlé nebankovní půjčky online

Půjčka na složenku: Rychlé nebankovní půjčky online

Poskytovatelé půjček jsou v dnešní době velmi ostražití. Půjčka u mnoha bankovních institucí rozhodně není pro každého, projít ověřením musí téměř každý žadatel. Pro klienta to v mnoha případech znamená zbytečné čekání, ponížení a v neposlední řadě peníze. Jde to samozřejmě i jinak, alternativu nabí…

Rychlá SMS půjčka

Potřebujete si co nejrychleji půjčit peníze a hledáte poskytovatele, který vám umožní získat menší půjčku už do 24 hodin? V případě, že se obrátíte na žádost do bankovního sektoru, se nejspíše vaše žádost nesetká s kladným ohlasem, ovšem finanční prostředky si můžete půjčit i jinde.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!