verze pro tisk

Půjčte si 2 000 Kč bez úroku a bez poplatku 1 koruny.

16. prosinec 2013

Vánoční svátky před námi a to je doba nejen klidu a míru, ale pro mnoho lidí také nedostatku peněz. Půjčky před Vánoci jsou velmi rozšířené.

Reklama

Půjčte si 2 000 Kč bez úroku a bez poplatku 1 koruny.Půjčte si 2 000 Kč bez úroku a bez poplatku 1 koruny.

Ačkoli tento čas by neměl být o hmotných darech, ale o strávení příjemného času s lidmi, kteří jsou nám nejbližší, ne každý k tomu takhle přistupuje.

Pokud přemýšlíte nad nějakou rychlou nízkou půjčkou, která by vám pomohla překlenout období bez finančních prostředků, vyzkoušejte bezúročnou půjčku.

Noví klienti hned 2 000 korun

Společnost Ferratum nabízí SMS půjčky a krátkodobé půjčky již několik let. Nyní přichází s novinkou - první půjčku si noví klienti mohou vzít zcela bezúročně. A za jakých podmínek? Jsou jednoduché. Půjčíte si 2 000 Kč se splatností 15 dní.

Pokud řádně splatíte v termínu, nezaplatíte ani korunu na úrocích. Prostě 2 000 vám půjčí, 2 000 vrátíte. Tak vyzkoušejte, jak je to snadné. Zažádejte online a peníze budete mít již brzo k dispozici.

Jak žádost probíhá?

Pokud jste se rozhodli vyzkoušet bezúročnou Ferratum půjčku, vyplňte online formulář a odešlete. Přibližně za 10 minut budete kontaktováni zákaznickým centrem a dozvíte se, zda byla vaše žádost schválena či zamítnuta. Nemusíte dokládat žádné potvrzení o příjmu, ani společnost nebude zkoumat, zda máte z minulosti nějaký záznam v registru.

Po schválení žádosti o půjčku vám peníze budou zaslány poštovní poukázkou. V případě, že byste s v budoucnu brali další půjčku, už vám peníze budou zasílány na váš bankovní účet.

Žádný ověřovací poplatek

Mnoho společností poskytující krátkodobé půjčky požaduje před prvním zasláním peněz zaplatit z vašeho bankovního účtu poplatek 1 Kč. Ten slouží k ověření, že jste skutečně majitelem uvedeného účtu. Na druhou stranu to ale zdržuje výplatu peněz.

Ferratum nic takového nepožaduje. Jakmile vám půjčku schválí, bez odkladu ji také pošle. Půjčte si tedy ještě dnes, nebude vás to nic stát.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčte si 2 000 Kč bez úroku a bez poplatku 1 koruny.

Půjčte si 2 000 Kč bez úroku a bez poplatku 1 koruny.

Vánoční svátky před námi a to je doba nejen klidu a míru, ale pro mnoho lidí také nedostatku peněz. Půjčky před Vánoci jsou velmi rozšířené. Ačkoli tento čas by neměl být o hmotných darech, ale o strávení příjemného času s lidmi, kteří jsou nám nejbližší, ne každý k tomu takhle přistupuje. Pokud pře…

Rychlé půjčky ihned na účet bez úroků

Rychlé půjčky ihned na účet bez úroků

Rychlé půjčky lze nyní získat mimořádně výhodně. Nemusíte totiž platit ani korunu za úroky. Vypůjčíte si třeba 2.000 Kč a za pár dnů splatíte tutéž sumu, ani o korunu navíc. Kdo jiný, snad kromě nejlepších přátel, vám takovéto podmínky nabídne? Dá se předpokládat, že nikdo. Jaké společnosti nabízejí…

Rychlé půjčky ihned na účet bez úroků: První půjčka zdarma

Rychlé půjčky ihned na účet bez úroků: První půjčka zdarma

Možná jste si doposud mysleli, že vám bez úroků půjčí snad jen blázen, maximálně tak někdo blízký z rodiny. Půjčovat si od rodinných příslušníků ale nemusí být zrovna příjemnou záležitostí, přeci jen jde o citlivou záležitost. Ne každý z vašeho okolí přeci musí vědět, že máte určité finanční problém…

Půjčka ihned na účet bez poplatku 1 kč

Potřebujete rychle peníze na účet, protože máte nenadálé finanční výdaje a narážíte všude na půjčky, kde je třeba převést na účet společnosti 1 Kč? Pak vám poradím, kde si sjednat půjčku bez tohoto převodu.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!