verze pro tisk

Půjčky před výplatou bez 1 Kč ihned na účet

3. březen 2014

Většina krátkodobých půjček je dnes vázána na nutnost mít vlastní bankovní účet. To se vám možná zdá být nevýhodou, opak je ale pravdou. Přináší to totiž zrychlení celého procesu, peníze díky tomu lze mít k dispozici už během několika málo minut.

Reklama

Půjčky před výplatou bez 1 Kč ihned na účetPůjčky před výplatou bez 1 Kč ihned na účet

U vybraných druhů konkrétních půjček navíc neplatíte žádný registrační poplatek ve výši 1 Kč, případně 1 haléře apod. O peníze tak v klidu můžete žádat třeba i ve chvíli, kdy jste na účtu v mínusu.

V případě, že chcete požádat o půjčku před výplatou, může se snadno stát, že v daný okamžik nemáte na bankovním účtu doslova ani korunu. Pak je nemožné si vzít půjčku, u níž je potřeba při úvodní registraci platit ověřovací či verifikační poplatek. Naštěstí existují takové půjčky před výplatou, které takovouto počáteční platbu nevyžadují a peníze vám zašlou ihned po registraci a schválení půjčky.

CreditON půjčka do výplaty

Příkladem půjčky před výplatou, kde není nutné platit registrační poplatek ve výši 1 Kč a peníze jsou vám zasílány ihned na účet poté, co dojde ke schválení, je SMS půjčka CreditON. Tento krátkodobý úvěr umožňuje získat finanční prostředky až do výše 12.000 Kč, a to s dobou splatnosti od 1 do 30 dní. Je vhodný pro všechny z vás, kteří mají trvalý zdroj příjmů a jsou ve věku od 18 do 67 let.

Ferratum – bez 1 Kč na účet pro stálé klienty

Půjčkou do výplaty bez 1 Kč ověřovacího poplatku je také Ferratum. Zde však platí, že jsou peníze na účet odesílány až při druhé půjčce, při první vám ještě přijdou ve formě poštovní poukázky. Stanete-li se tak pravidelnými klienty, získáte tu výhodu, že peníze obdržíte bezprostředně poté, co vám půjčka Ferratum bude schválena.

Díky tomu, že nemusíte platit registrační poplatek 1 Kč, vyjde vás půjčka nejen levněji, ale zároveň je i snadněji dostupná a lze ji rychleji vyřídit. Je-li totiž platba poplatku při registraci vyžadována, musíte počítat s tím, že nějakou dobu potrvá, než budou peníze z vašeho účtu na účet společnosti, která danou půjčku provozuje, převedeny a zařazeny pod příslušnou žádost.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčky před výplatou bez 1 Kč ihned na účet

Půjčky před výplatou bez 1 Kč ihned na účet

Většina krátkodobých půjček je dnes vázána na nutnost mít vlastní bankovní účet. To se vám možná zdá být nevýhodou, opak je ale pravdou. Přináší to totiž zrychlení celého procesu, peníze díky tomu lze mít k dispozici už během několika málo minut. U vybraných druhů konkrétních půjček navíc neplatíte …

Půjčka před výplatou na účet

Půjčka před výplatou na účet

Máte vlastní bankovní účet a potřebujete půjčit peníze na pár dní? Pak využijte nabídku, kdy vám přijde půjčka před výplatou na účet.

Doporučené nebankovní půjčky, které vás udrží nad vodou před výplatou

Doporučené nebankovní půjčky, které vás udrží nad vodou před výplatou

S nebankovními půjčkami před výplatou se v posledních letech doslova roztrhl pytel. Zatímco ještě před nějakými třemi, čtyřmi roky nikdo v tuzemsku prakticky nevěděl, o jaký produkt se jedná a nebyl ani dostupný, dnes jsou půjčky před výplatou mimořádně oblíbené a poskytuje je celá řada společností.…

Výhodné půjčky pro nezaměstnané: Ihned na účet

Výhodné půjčky pro nezaměstnané: Ihned na účet

Ocitli jste se krátkodobě bez zaměstnání, případně nemůžete doložit příjmy a potřebujete získat výhodnou půjčku, u které nezaplatíte příliš vysoké úroky? Rozhodně nejste bez šance, mnohé nebankovní společnosti dnes nabízejí přímo či nepřímo půjčky pro nezaměstnané, a to i ihned na účet, případně i h…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!