verze pro tisk

Půjčky do 12000: Via SMS – rychlá půjčka pro ženy na mateřské a nezaměstnané

31. březen 2014

Mnoho maminek, které se starají o malé děti a jsou aktuálně na mateřské dovolené, mají značně omezené příjmy. Ve chvíli, kdy se jim porouchá nějaký domácí spotřebič, nebo mají jiné nečekané výdaje, řeší problém, kde vzít peníze. Klasické půjčky jsou jim takřka zapovězeny, neboť nedisponují dostatečným příjem. Pokud jste právě na mateřské dovolené, máte šanci získat peníze alespoň na krátkou dobu. Je tu totiž pro vás Via SMS – rychlá půjčka. Ta je dostupná také jako půjčka pro nezaměstnané.

Reklama

Foto: ipujckyonline.czFoto: ipujckyonline.cz

O půjčce Via SMS

Via SMS půjčka je krátkodobou půjčkou, neboť má dobu splatnosti stanovenu na 1 – 30 dní. Je tedy vhodná pouze v situaci, kdy víte, že peníze během této doby budete mít a půjčku budete moci splatit.

Na první žádost o Via SMS si lze půjčit od 50 do 4.500 Kč. Při každé další žádosti se limit navyšuje, a to až do výše 12.000 Kč.

A proč je právě tato SMS půjčka vhodná pro ženy na mateřské dovolené a také nezaměstnané? Nemusíte totiž dokládat příjem.

Stačí, když splníte tyto základní podmínky:

  • Věk 20 – 65 let
  • Jste občanem České republiky
  • Nejste v prodlení se svými dalšími úvěry

Jiné podmínky není nutné splnit. Zdá se tedy, že Via SMS půjčka patří mezi nebankovní půjčky, které jsou skutečně ideální ve chvíli, kdy potřebujete půjčit peníze na několik dní či týdnů. A vězte, že Via SMS skutečně funguje. Má vysoké procento schválených žádostí.

Výhodou této půjčky navíc je fakt, že o ni můžete požádat online. Vlastně celé její vyřízení probíhá online, potažmo pak pomocí mobilního telefonu. A to je pro maminky na mateřské dovolené další nesporná výhoda, neboť by si asi jen těžko našli pár hodin na to, aby mohli jít požádat o půjčku někam do města na pobočku. Takhle si půjčku vyřídíte třeba v době, kdy vaše děcko spí a máte tak alespoň trochu volného času pro sebe.

Další půjčky pro nezaměstnané a ženy na mateřské

Kromě Via SMS nabízí půjčky pro ženy na mateřské a nezaměstnané i další nebankovní společnosti. Krom jiných jsou to třeba CreditON nebo VataOnline.cz. K jejich získání vám stačí, když máte alespoň nějaký pravidelný příjem, třeba i ze sociálních dávek či mateřské.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčky do 12000: Via SMS – rychlá půjčka pro ženy na mateřské a nezaměstnané

Půjčky do 12000: Via SMS – rychlá půjčka pro ženy na mateřské a nezaměstnané

Mnoho maminek, které se starají o malé děti a jsou aktuálně na mateřské dovolené, mají značně omezené příjmy. Ve chvíli, kdy se jim porouchá nějaký domácí spotřebič, nebo mají jiné nečekané výdaje, řeší problém, kde vzít peníze. Klasické půjčky jsou jim takřka zapovězeny, neboť nedisponují dostatečn…

Výhodné půjčky pro nezaměstnané: Ihned na účet

Výhodné půjčky pro nezaměstnané: Ihned na účet

Ocitli jste se krátkodobě bez zaměstnání, případně nemůžete doložit příjmy a potřebujete získat výhodnou půjčku, u které nezaplatíte příliš vysoké úroky? Rozhodně nejste bez šance, mnohé nebankovní společnosti dnes nabízejí přímo či nepřímo půjčky pro nezaměstnané, a to i ihned na účet, případně i h…

Rychlá půjčka na složenku

Rychlá půjčka na složenku

Rychlá půjčka na složenku vám umožní přečkat období, kdy čekáte na okamžik, než vám zaměstnavatel vyplatí vaši mzdu. Jde o snadný způsob, jak se zbavit akutních finančních problémů. Peníze lze samozřejmě využít na cokoliv, nikdo po vás při žádosti nechce dokládat, nač peníze potřebujete. Pokud si ne…

Rychlá SMS půjčka

Potřebujete si co nejrychleji půjčit peníze a hledáte poskytovatele, který vám umožní získat menší půjčku už do 24 hodin? V případě, že se obrátíte na žádost do bankovního sektoru, se nejspíše vaše žádost nesetká s kladným ohlasem, ovšem finanční prostředky si můžete půjčit i jinde.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!