verze pro tisk

Půjčka.TV: Vaše rychlá půjčka před výplatou

21. říjen 2014

Ocitli jste se náhle bez finančních prostředků a nemáte v okolí nikoho známého, kdo by vás založil do doby, než vám na účet přijde mzda od zaměstnavatele? Pak je tu pro vás Půjčka.TV.

Půjčka.TV: Vaše rychlá půjčka před výplatouPůjčka.TV: Vaše rychlá půjčka před výplatou

Podmínky půjčky splní téměř každý z vás

Tato půjčka ihned poskytuje peníze všem lidem, kteří splní určité podmínky. Je třeba, abyste měli stálý zdroj příjmů, trvalé bydliště na území ČR a byli jste českými občany.

Pro úspěšné sjednání si připravte doklad totožnosti, při úvodní registraci totiž zadáte vaše rodné číslo. Dále musíte mít vlastní bankovní účet a také mobilní telefon. Ten je důležitý k ověření všech skutečností, které při registraci uvedete, jeho prostřednictvím také budete informováni o tom, zda peníze dostanete, nebo byla žádost odmítnuta. Z tohoto důvodu se tento krátkodobý úvěr někdy označuje také jako sms půjčka.

Žádost o první půjčku je rychlá a pohodlná

Registrace vám nezabere více jak 5 minut času. Navíc ji provádíte pouze při první žádosti, a to přes internet. Při každé další je vyřízení půjčky ještě mnohem rychlejší.

Po úvodní registraci už se stačí pouze přihlásit do nově zřízeného osobního účtu na stránkách webu Půjčka.TV a ověřit skutečnost, že uvedený bankovní účet skutečně náleží vaší osobě. To provedete jednoduše zasláním symbolického autorizačního poplatku ve výši 1 Kč na účet společnosti. Jakmile dojde k potvrzení autorizace, můžete si už zvolit výši půjčky a dobu její splatnosti.

Až 4.999 Kč na 28 dní

Půjčka před výplatou vám nabízí až 4.999 Kč s dobou splatnosti na 7 – 28 dní. Už při samotné žádosti se dozvíte výši poplatku, který spolu s původní vypůjčenou sumou převedete na bankovní účet společnosti, a to nejpozději v den splatnosti. V případě potíží je ale možné si termín splatnosti půjčky prodloužit, a to až 3x po sobě. Stačí jen nejpozději v den splatnosti zaplatit příslušný poplatek.

Půjčka.TV – to je vaše rychlá půjčka před výplatou, která vám pomůže vyřešit akutní nedostatek peněz. Už se nemusíte strachovat, že zůstanete celé dny a týdny na mizině. Pokud máte všechny doklady v pořádku, pak se nebojte toho, že vaše žádost bude zamítnuta.

Komerční sdělení

-pla-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčka.TV: Vaše rychlá půjčka před výplatou

Půjčka.TV: Vaše rychlá půjčka před výplatou

Ocitli jste se náhle bez finančních prostředků a nemáte v okolí nikoho známého, kdo by vás založil do doby, než vám na účet přijde mzda od zaměstnavatele? Pak je tu pro vás Půjčka.TV.

Půjčka před výplatou na účet

Půjčka před výplatou na účet

Máte vlastní bankovní účet a potřebujete půjčit peníze na pár dní? Pak využijte nabídku, kdy vám přijde půjčka před výplatou na účet.

Půjčka před výplatou každému: až 3000 Kč

Půjčka před výplatou každému: až 3000 Kč

Do výplaty daleko a v peněžence vám zbývá pár drobných? Do toho nadcházející vánoční svátky a oslavy Nového roku. Každému se někdy stane, že prostě s financemi nevystačí. Někdo to řeší půjčkou od rodiny, jiný nechce, aby se o jeho finančních potížích vědělo. A proto je tu rychlá půjčka od Perfect Mo…

Půjčka před výplatou bez registru

Půjčka před výplatou bez registru

Když někdo nabízí půjčky před výplatou bez registru, je asi většina z vás na pozoru, zda nejde o nějaký trik nebo podvod? Vždyť kdo by vám půjčil ve chvíli, kdy nejste schopni s penězi vydržet do další výplaty a navíc jste vedeni v některém z registrů dlužníků? Je ale pravdou, že se dnes opravdu dá …Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!