verze pro tisk

Půjčka Via SMS

4. duben 2012

SMS půjčky dnes v České republice provozuje několik společností. Kromě Ferratum půjčky je to také společnost Via SMS s.r.o. Ta umožňuje získat menší obnosy peněz velmi rychle a bez zbytečného papírování.

Reklama

Půjčka Via SMSPůjčka Via SMS

Půjčka od 50 Kč

Podíváme-li se blíže na specifika půjčky Via SMS, pak zjistíme, že klienti si na základě žádosti, kterou je možno podat prostřednictvím online formuláře nebo přes mobilní telefon, mohou půjčit peníze v hodnotě od pouhých 50 Kč až do 12.000 Kč. Pakliže si klient půjčuje obnos do výše pod 5.000 Kč, pak není nutné podepisovat rámcovou smlouvu o úvěru.

Podmínky pro Via SMS půjčku

Via SMS půjčka je poskytována všem osobám, které dosáhly věku alespoň 20 let a naopak nepřesáhly věkovou hranici 65 let. Půjčit si mohou skutečně všichni, a to včetně osob, které mají záznamy v registrech dlužníků a nemají šanci dosáhnout na klasické bankovní či nebankovní půjčky bez potvrzení o příjmu. Via SMS půjčka je poskytována dokonce i nezaměstnaným či matkám na mateřské dovolené.

Peníze do 24 od schválení

Při online žádosti je nutná registrace, registrační poplatek však činí jen 1 Kč. Pakliže o půjčku klient žádá prostřednictvím mobilního telefonu, pak případné schválení půjčky trvá maximálně dvě hodiny. Převod peněz pak probíhá na bankovní účet klienta, peníze přijdou během jednoho dne od odeslání žádosti o půjčku.

Splacení Via SMS půjčky

Splátka půjčky Via SMS probíhá bankovním převodem, peníze je nutné vrátit v termínu, který je pro půjčky stanoven. Splatnost půjčky se pohybuje od 1 do 30 dnů, v případě potřeby je možné ji prodloužit, a to až o dalších 30 dní. Via SMS půjčka má, stejně jako další druhy SMS půjček, pevně stanovené úroky a poplatky, nestane se tak, že by narazil na nějaké skryté poplatky, s nimiž se lze setkat u různých pochybných úvěrových společností.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

NetCredit půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

NetCredit půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Nezbývají vám peníze do výplaty a nechcete si půjčovat od někoho známého s tím, že byste se cítili trapně? Problémy s penězi pomůže vyřešit NetCredit půjčka do výplaty. Ta je určena pro krátkodobé řešení finančních potíží. Je rychlá, dá se zařídit z

Perfect Money půjčka - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Perfect Money půjčka - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Perfect Money půjčka je rychlou půjčkou, která pomůže v situaci, kdy potřebujete získat okamžitě finanční prostředky, a to bez zbytečného papírování a složitostí. Stačí mít připojení k internetu a během pár chvil máte peníze k dispozici.

Krátkodobá půjčka Zaplo.cz - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Krátkodobá půjčka Zaplo.cz - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Krátkodobá půjčka Zaplo.cz je poskytována společností Zaplo Finance s.r.o. Jedná se o klasickou půjčkou, jejíž splatnost je v řádech dní a týdnů, maximální základní lhůta splatnosti činí 30 dní.

Home Credit půjčka – recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Home Credit půjčka – recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Společnost Home Credit a.s., která je členem nadnárodní skupiny PPF, patří k největším tuzemským poskytovatelům půjček.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!