verze pro tisk

Půjčka pro studenty: Jaké jsou možnosti?

26. březen 2014

Studenti patří do skupiny, která má problém se získáváním úvěrů. Vzhledem k tomu, že většinou studenti nemají stálé zaměstnání, jsou tak limitováni. Přesto se dají najít společnosti a banky, které přímo nabízejí výhodné půjčky pro studenty. Jsou určeny buď přímo na studium, nebo se jedná také o půjčky bez účelu a lze je využít na cokoliv.

Reklama

Půjčka pro studenty: Jaké jsou možnosti?Půjčka pro studenty: Jaké jsou možnosti?

Půjčka České spořitelny

Jedna z největších tuzemských bank nabízí klasické úvěry i úvěry pro studenty. Zatímco běžná půjčka České spořitelny je vázána na podmínku, že žadatel musí mít pravidelný příjem ze zaměstnání či podnikatelské činnosti, půjčka pro studenty takováto kritéria nemá. V tomto případě totiž stačí doložit, že studujete (potvrzení o studiu), být starší 18 let a mít trvalé bydliště na území České republiky. Musíte zároveň studovat na některé z tuzemských vysokých škol, případně pak na víceleté vyšší odborné škole.

Půjčka České spořitelny má obecně nízké úrokové sazby, a to již od 10,46%. Pro studenty je tato půjčka ještě výhodnější, neboť po celou dobu její splatnosti činí úroková sazba pouhých 8,9%.

Nemusíte zde prokazovat účel půjčky, splátky je možné odložit na dobu jednoho roku po dokončení studia. Výše půjčky pro studenty v tomto případě činí od 20.000 Kč do 300.000 Kč s dobou splatnosti od 1 roku do 10 let.

Nebankovní půjčka Provident

Půjčky pro studenty nabízí i některé nebankovní společnosti. Například Provident umožňuje získat peníze všem, která mají alespoň nějaký příjem. To znamená, že ji lze využít v případě, že máte při škole nějakou stálou brigádu, z níž máte alespoň minimální příjem.

Od výše příjmu se pak odvozuje výše půjčky, která může činit až 80.000 Kč. Provident půjčka se dá zařídit online, stačí vyplnit žádost. Poté se vám ozve obchodní zástupce, který s vámi projde další nezbytnosti.

Krátkodobé půjčky

Studenti mohou využít také novinku, kterou jsou krátkodobé půjčky online, někdy také nazývané SMS půjčky. U nich někdy vůbec není vyžadováno potvrzení o příjmu, takže na ně dosáhnou právě studenti, ale i třeba důchodci či ženy na mateřské dovolené. Takto funguje třeba SMS půjčka přes Půjčkomat.cz.

Jaké jsou vaše zkušenosti s půjčkami pro studenty? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčka pro studenty: Jaké jsou možnosti?

Půjčka pro studenty: Jaké jsou možnosti?

Studenti patří do skupiny, která má problém se získáváním úvěrů. Vzhledem k tomu, že většinou studenti nemají stálé zaměstnání, jsou tak limitováni. Přesto se dají najít společnosti a banky, které přímo nabízejí výhodné půjčky pro studenty. Jsou určeny buď přímo na studium, nebo se jedná také o půjč…

Nová půjčka www.bankerat.cz: Není to podvod? Jaké jsou Vaše zkušenosti?

Nová půjčka www.bankerat.cz: Není to podvod? Jaké jsou Vaše zkušenosti?

Bankerat je nový aukční web, který združuje lidi, co chtějí půjčit a investory, které půjčuji. Sami si tak můžete určit podmínky půjčky, nastavíte si nízké mesíční splátky a vše vyřídíte bez poplatku předem a to z pohodlí domova.

Ferratum nabízí nové možnosti půjček

Ferratum nabízí nové možnosti půjček

V souvislosti s nedávnou novelou zákona došlo k výraznému úbytku nebankovních společností, které nabízejí krátkodobé a střednědobé nebankovní půjčky. Pro vás jako koncové klienty je to však pozitivní zpráva, neboť máte nyní větší přehled o tom, kdo vám peníze půjčí solventně a bez zbytečně vysokých …

Půjčka Vitacredit ručená nemovitostí: Jaké podmínky musíte splnit?

Půjčka Vitacredit ručená nemovitostí: Jaké podmínky musíte splnit?

Co dělat, když potřebujete hodně peněz a banka vám je nepůjčí? Obraťte se na nebankovní společnosti Vitacredit. Ta poskytuje půjčky ručené nemovitostí.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!