verze pro tisk

Půjčka před výplatou na účet

9. duben 2014

Máte vlastní bankovní účet a potřebujete půjčit peníze na pár dní? Pak využijte nabídku, kdy vám přijde půjčka před výplatou na účet.

Reklama

Půjčka před výplatou na účetPůjčka před výplatou na účet

Výhody půjčky na účet

Hlavní výhoda půjčky na účet je nesporná. Spočívá v tom, že pokud je vám úvěr schválen, nemusíte čekat na to, až vám peníze dorazí ve formě poštovní poukázky, nebo vám je doveze kurýr či obchodní zástupce.

Stačí sledovat skrz internetové bankovnictví stav účtu. Peníze vám na něj dorazí v případě některých půjček i během několika minut, nejpozději však do jednoho až dvou pracovních dnů.

Další výhoda půjčky na účet spočívá v tom, že ji stejným způsobem splácíte. Opět není třeba vůbec vycházet z domova, stačí zadat příkaz a během minutky či dvou máte hotovo. Takto fungují zejména mikropůjčky, tedy krátkodobé nebankovní půjčky.

Půjčky na účet

Půjčka před výplatou na účet je poskytována u ViaSMS. Stačí provést jednoduchou registraci, jejíž vyplnění vám zabere nějaké tři minuty, více rozhodně ne. Poté už vyčkáte na potvrzení, zvolíte si výši půjčky a v případě, že bude schválena, jsou peníze ihned odesílány na váš bankovní účet.

Podobný princip gumuje také u Perfect-Money půjčky. Tato mikropůjčka vám nabízí až 5.000 Kč. Peníze jsou zde odesílány už do 5 minut od schválení, takže je můžete mít na svém bankovním účtu opravdu rychle, tedy přesně tak, jak před výplatou potřebujete.

Čekání na peníze v řádech dnů je minulostí

Rychlá půjčka na účet do hodiny je moderní službou, kterou si mnozí z nás ještě před několika lety nedovedli vůbec představit.

Dříve jste museli jít žádat na pobočku, před tím shánět nejrůznější lejstra a pak čekat i několik dní, než dojde ke schválení či odmítnutí půjčky. To už je dnes díky krátkodobým online půjčkám do jisté míry minulostí.

Využijte toho, že máte vlastní bankovní účet a nechte si na něj poslat peníze z půjčky. Ušetříte díky tomu mnoho času i námahy.

Jaké jsou vaše zkušenosti s půjčkami před výplatou na účet? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčka před výplatou na účet

Půjčka před výplatou na účet

Máte vlastní bankovní účet a potřebujete půjčit peníze na pár dní? Pak využijte nabídku, kdy vám přijde půjčka před výplatou na účet.

Půjčky před výplatou bez 1 Kč ihned na účet

Půjčky před výplatou bez 1 Kč ihned na účet

Většina krátkodobých půjček je dnes vázána na nutnost mít vlastní bankovní účet. To se vám možná zdá být nevýhodou, opak je ale pravdou. Přináší to totiž zrychlení celého procesu, peníze díky tomu lze mít k dispozici už během několika málo minut. U vybraných druhů konkrétních půjček navíc neplatíte …

Půjčka před výplatou bez registru

Půjčka před výplatou bez registru

Když někdo nabízí půjčky před výplatou bez registru, je asi většina z vás na pozoru, zda nejde o nějaký trik nebo podvod? Vždyť kdo by vám půjčil ve chvíli, kdy nejste schopni s penězi vydržet do další výplaty a navíc jste vedeni v některém z registrů dlužníků? Je ale pravdou, že se dnes opravdu dá …

První půjčka před výplatou ZDARMA a bez poplatků

První půjčka před výplatou ZDARMA a bez poplatků

Kdo vám v dnešní době půjčí pár dnů před výplatou bez úroků a bez poplatků? Zrovna když to nejvíce potřebujete, mohou vás vaši známí zklamat. Určitě se nemusíte namáhat obracet se na banku, u ní s nulovými poplatky nepočítejte. Jednou z mála možností, která vyřeší vaše problémy, je SMS půjčka Ferrat…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!