verze pro tisk

Půjčka před výplatou každému: až 3000 Kč

5. prosinec 2013

Do výplaty daleko a v peněžence vám zbývá pár drobných? Do toho nadcházející vánoční svátky a oslavy Nového roku. Každému se někdy stane, že prostě s financemi nevystačí. Někdo to řeší půjčkou od rodiny, jiný nechce, aby se o jeho finančních potížích vědělo. A proto je tu rychlá půjčka od Perfect Money.

Reklama

Půjčka před výplatou každému: až 3000 KčPůjčka před výplatou každému: až 3000 Kč

Pro nové klienty poprvé bez úroku

Společnost Perfect Money nabízí krátkodobou půjčku každému. Půjčit si můžete až 3 000 Kč na dobu maximálně 21 dnů. A co je na tom nejlepší? Noví zákazníci získají první půjčku bezúročně, a bez jakýchkoli jiných poplatků.

Pro rychlé, jednorázové překlenutí nepříjemné finanční situace je to ideální příležitost. Žádné poplatky za zprostředkování, za vyřízení, prostě nic.

Jak půjčku získat?

Pro získání peněz je potřeba vyplnit online žádost. Emailem vám přijde rekapitulace o půjčce. Pokud bude vše souhlasit, vy žádost potvrdíte. Do půl hodinky dostanete rozhodnutí o schválení (případně zamítnutí).

Bude-li vaše žádost o půjčku schválená, současně emailem obdržíte i smlouvu o půjčce. Tu vytiskněte, podepište a bez prodlení zašlete na adresu Perfect Money. Poté obdržíte peníze na váš účet.

Jde to i se záznamem v registru

Výše zmiňované 3 000 Kč si budete moci zapůjčit v případě, že nemáte nesplacené závazky u jiných společností. Dostali jste se před nějakým časem do registru dlužníků? Ani tak nemusíte zoufat. Vypůjčit si před výplatou můžete také, ale maximálně 2 000 Kč.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčka před výplatou každému: až 3000 Kč

Půjčka před výplatou každému: až 3000 Kč

Do výplaty daleko a v peněžence vám zbývá pár drobných? Do toho nadcházející vánoční svátky a oslavy Nového roku. Každému se někdy stane, že prostě s financemi nevystačí. Někdo to řeší půjčkou od rodiny, jiný nechce, aby se o jeho finančních potížích vědělo. A proto je tu rychlá půjčka od Perfect Mo…

Půjčka před výplatou každému 5000 Kč

To už se tak stává, že krátce před výplatou dojdou peníze. Kdo z vás nechce být několik dní o hladu a nechce mít problém s pozdním splácením svých závazků, ten ať využije možnosti, kterou mu nabízí Zaplo.cz – půjčka před výplatou každému 5000 Kč.

Půjčka před výplatou bez registru

Půjčka před výplatou bez registru

Když někdo nabízí půjčky před výplatou bez registru, je asi většina z vás na pozoru, zda nejde o nějaký trik nebo podvod? Vždyť kdo by vám půjčil ve chvíli, kdy nejste schopni s penězi vydržet do další výplaty a navíc jste vedeni v některém z registrů dlužníků? Je ale pravdou, že se dnes opravdu dá …

Půjčka před výplatou na účet

Půjčka před výplatou na účet

Máte vlastní bankovní účet a potřebujete půjčit peníze na pár dní? Pak využijte nabídku, kdy vám přijde půjčka před výplatou na účet.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!