verze pro tisk

Půjčka před výplatou každému 5000 Kč

3. duben 2014

To už se tak stává, že krátce před výplatou dojdou peníze. Kdo z vás nechce být několik dní o hladu a nechce mít problém s pozdním splácením svých závazků, ten ať využije možnosti, kterou mu nabízí Zaplo.cz – půjčka před výplatou každému 5000 Kč.

Reklama

Půjčka pro každého občana ČR

Zaplo.cz je půjčkou, která je určena výhradně lidem, jež mají občanství ČR a také zde mají trvalý pobyt. Dále už jen stačí, jste-li starší 18 let a nemáte žádné nesplacené závazky u Zaplo.cz. Jinak je tato půjčka poskytována skutečně všem.

Vzhledem k tomu, že je vyřizována tato půjčka online a jsou vám po schválení převáděny peníze bezhotovostní formou na bankovní účet, musíte mít vedený účet na vlastní jméno u některé z tuzemských bank. To je ostatně i velká výhoda, na peníze totiž nemusíte čekat nijak dlouho, obdržíte je na účet zpravidla ještě týž den.

První půjčka 500 – 5000 Kč

Půjčka 5000 Kč je určena pro ty z vás, kteří tuto krátkodobou půjčku ještě nikdy před tím nevyužili. Minimální částka, kterou vám půjčí, je pak 500 Kč.

Stanete-li se posléze věrnými klienty, kteří včas splácí své závazky, tedy v příslušném zvoleném termínu, budete si moci zažádat o další půjčky, a to postupně až do výše 12.500 Kč. A není to nemožné, jak dokazují recenze.

Výhodná první půjčka bez poplatku

Zaplo.cz je půjčka zdarma. Při první půjčce totiž neplatíte vůbec žádné poplatky. Podmínkou je však to, abyste peníze vrátili nejpozději v poslední den termínu, který jste si zvolili. V případě Zaplo.cz půjčky je termín splatnosti stanoven v rozmezí od 1 do 30 dnů, přičemž volba záleží jen a jen na vás.

Zaplo.cz je půjčka bez udání příjmu. To znamená, že při první registraci a podání žádosti nemusíte dokládat výši svých příjmů prostřednictvím potvrzení od zaměstnavatele. I to je velkou výhodou, neboť tím svého zaměstnavatele nemusíte obtěžovat.

Na internetu narazíte i na další půjčky bez příjmu. Je jí například ta od ViaSMS nebo Netcredit půjčka.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčka před výplatou každému 5000 Kč

To už se tak stává, že krátce před výplatou dojdou peníze. Kdo z vás nechce být několik dní o hladu a nechce mít problém s pozdním splácením svých závazků, ten ať využije možnosti, kterou mu nabízí Zaplo.cz – půjčka před výplatou každému 5000 Kč.

Půjčka před výplatou každému: až 3000 Kč

Půjčka před výplatou každému: až 3000 Kč

Do výplaty daleko a v peněžence vám zbývá pár drobných? Do toho nadcházející vánoční svátky a oslavy Nového roku. Každému se někdy stane, že prostě s financemi nevystačí. Někdo to řeší půjčkou od rodiny, jiný nechce, aby se o jeho finančních potížích vědělo. A proto je tu rychlá půjčka od Perfect Mo…

Půjčka před výplatou 10000 novinka

Půjčka před výplatou 10000 novinka

Půjčky před výplatou jsou obvykle poskytovány do výše 5.000 Kč, některé společnosti však nabízejí i možnost získání vyšší sumy peněz. Takto funguje například půjčka před výplatou 10000 Kč, kterou poskytuje Půjčkomat.cz.

Půjčka před výplatou bez registru

Půjčka před výplatou bez registru

Když někdo nabízí půjčky před výplatou bez registru, je asi většina z vás na pozoru, zda nejde o nějaký trik nebo podvod? Vždyť kdo by vám půjčil ve chvíli, kdy nejste schopni s penězi vydržet do další výplaty a navíc jste vedeni v některém z registrů dlužníků? Je ale pravdou, že se dnes opravdu dá …Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!