verze pro tisk

Půjčka před výplatou bez registru

7. duben 2014

Když někdo nabízí půjčky před výplatou bez registru, je asi většina z vás na pozoru, zda nejde o nějaký trik nebo podvod? Vždyť kdo by vám půjčil ve chvíli, kdy nejste schopni s penězi vydržet do další výplaty a navíc jste vedeni v některém z registrů dlužníků? Je ale pravdou, že se dnes opravdu dá najít půjčka před výplatou bez registru, která je solidní a nemusíte se u ní obávat nějakých zádrhelů.

Reklama

Půjčka před výplatou bez registruPůjčka před výplatou bez registru

Takovouto půjčku nabízí Ferratum. Společnost, která je již poměrně zavedená. Jedná se o klasickou mikropůjčku, která vám nabízí získání menšího obnosu peněz na několik dní, maximálně týdnů.

A to je právě důvod, proč se jí říká půjčka před výplatou a proč se v jejím případě nenahlíží do registrů dlužníků, tedy třeba do systému Solus.

Proč je půjčka před výplatou bez registru?

Při mikropůjčce totiž nehrozí tak velké riziko nesplácení, jaké je běžné v případě klasických úvěrů. Ty totiž splácíte po dobu i několika let. Během nich se může stát ledacos.

Například přijdete o zaměstnání a ztratíte zdroj příjmů, na který jste byli zvyklí. V případě půjčky před výplatou však toto nehrozí. Pokud máte stálý příjem, jste schopni ji bez větších potíží splatit. Navíc zde platíte jasně daný poplatek, o jehož výši víte už před sjednáním půjčky.

Ferratum – půjčka 10.000 Kč

Ferratum půjčka se vyřizuje online. Můžete na ni získat až 10.000 Kč na 45 dní - tato nabídka platá pro stálé klienty. Při první půjčce můžete žádat maximálně o 3 000 kč.

Firma nenahlíží do registru, stačí pouze uvést zdroj a výši vašich příjmů, na základě nichž vám bude schválena půjčka v konkrétní výši. Pro zcela nové zákazníky je nyní navíc Ferratum půjčka před výplatou zcela zdarma, tedy bez jakýchkoliv poplatků.

Pro opakovanou půjčku je tu Ferratum půjčka - stálý klient, o peníze můžete žádat rychle přes internet.

Klikpůjčka.cz – první půjčka 2.000 Kč

Podobně jako Ferratum fungují i některé další půjčky, kupříkladu Klikpůjčka.cz. V jejím případě si lze napoprvé půjčit až 2.000 Kč s dobou splatnosti 7 – 28 dní.

Je vhodná pro všechny z vás, kteří máte stálý zdroj příjmů. Jako půjčka před výplatou je ideální ve chvíli, kdy potřebujete peníze rychle a bez zbytečného papírování. Vše vyřídíte online za pár minut.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčka před výplatou bez registru

Půjčka před výplatou bez registru

Když někdo nabízí půjčky před výplatou bez registru, je asi většina z vás na pozoru, zda nejde o nějaký trik nebo podvod? Vždyť kdo by vám půjčil ve chvíli, kdy nejste schopni s penězi vydržet do další výplaty a navíc jste vedeni v některém z registrů dlužníků? Je ale pravdou, že se dnes opravdu dá …

Půjčka před výplatou každému: až 3000 Kč

Půjčka před výplatou každému: až 3000 Kč

Do výplaty daleko a v peněžence vám zbývá pár drobných? Do toho nadcházející vánoční svátky a oslavy Nového roku. Každému se někdy stane, že prostě s financemi nevystačí. Někdo to řeší půjčkou od rodiny, jiný nechce, aby se o jeho finančních potížích vědělo. A proto je tu rychlá půjčka od Perfect Mo…

První půjčka před výplatou ZDARMA a bez poplatků

První půjčka před výplatou ZDARMA a bez poplatků

Kdo vám v dnešní době půjčí pár dnů před výplatou bez úroků a bez poplatků? Zrovna když to nejvíce potřebujete, mohou vás vaši známí zklamat. Určitě se nemusíte namáhat obracet se na banku, u ní s nulovými poplatky nepočítejte. Jednou z mála možností, která vyřeší vaše problémy, je SMS půjčka Ferrat…

Půjčka před výplatou na účet

Půjčka před výplatou na účet

Máte vlastní bankovní účet a potřebujete půjčit peníze na pár dní? Pak využijte nabídku, kdy vám přijde půjčka před výplatou na účet.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!