verze pro tisk

Půjčka od Providentu: Recenze

16. duben 2014

Nebankovní půjčky Provident jsou již několik let jedny z nejoblíbenějších. Využívají je desetitisíce klientů po celé České republice. Jde totiž o úvěry, které jsou snadno dostupné a můžete si na ně půjčit až 80000 Kč.

Reklama

Zdroj: vyhodnepujcky.infoZdroj: vyhodnepujcky.info

Při srovnání s půjčkami od konkurenčních společností má Provident půjčka přeci jen několik zvláštností. Některé z nich lze hodnotit jako pozitivní, jiné pro některé klienty mohou být spíše odrazující.

2 způsoby sjednání půjčky

Zásadní je způsob sjednávání. Většina půjček od Provident je provedena hotovostní formou. Na základě telefonické nebo online žádosti vás kontaktuje obchodní zástupce a domluví si s vámi schůzku přímo v místě vašeho bydliště. Ve smluvenou dobu pak přijde k vám domů a společně vyplníte formulář se žádostí. Po jeho posouzení a schválení půjčky jsou vám peníze ihned vyplaceny na ruku.

Druhou možností je bezhotovostní půjčka Provident. Zde nemusíte čekat na osobní kontakt s obchodním zástupcem, ale zas nejsou tak rychle vypláceny peníze. Na svém bankovním účtu je očekávejte během cca dvou týdnů. Kdo tak chce peníze rychle, ten ať raději zvolí hotovostní půjčku Provident.

Splátky po týdnech

Rozdíl je i ve způsobu splácení. Zatímco jiné nebankovní půjčky, jako například Home Credit, se splácejí v měsíčních intervalech, Provident má splátky rozvrženy do týdnů.

V případě hotovostní půjčky vás každý týden ve smluvený čas navštíví obchodní zástupce, jemuž dáte splátku ve výši, jež je smluvně stanovena. V případě bezhotovostní půjčky pak peníze převádíte přes internetové bankovnictví, případně přímo vkladem na přepážce banky.

Je Provident spolehlivý?

Provident půjčka je spolehlivá, o tom není pochyb. Počítejte zde ale s vyššími úroky, než které jsou běžné v případě bankovních půjček typu Půjčka České spořitelny.

Výhodou ale je, že po vás bude vyžadováno jen minimum informací, vyplnění žádosti je otázkou maximálně půl hodiny ve spolupráci s obchodním zástupcem.

Pokud úvěr řádně a včas splácíte, pak se u Providentu nemůžete dostat do potíží. Firma navíc nabízí i možnost refinancování půjčky v případě, že už máte původní úvěr z větší části splacen a nejsou s vámi žádné problémy.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčka od Providentu: Recenze

Půjčka od Providentu: Recenze

Nebankovní půjčky Provident jsou již několik let jedny z nejoblíbenějších. Využívají je desetitisíce klientů po celé České republice. Jde totiž o úvěry, které jsou snadno dostupné a můžete si na ně půjčit až 80000 Kč.

Bezhotovostní půjčka od Providentu

Bezhotovostní půjčka od Providentu

Máte-li založený vlastní účet u některé z bank, pak si můžete sjednat půjčku Provident, kdy vám budou peníze doručeny na tento účet. Nebudete tak muset peníze přebírat v hotovosti. Ne každému totiž vyhovuje mít peníze u sebe a pak je vkládat na účet, bezhotovostní forma půjčky Provident je tak pro t…

Kouzelná půjčka – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Kouzelná půjčka patří k nejmladším krátkodobým půjčkám na tuzemském finančním trhu. Funguje totiž teprve něco málo přes rok. Za tuto dobu ji však vyzkoušely tisíce klientů. Jejich zkušenosti a recenze jsou prozatím dosti rozporuplné. Jak to tedy ve skutečnosti vypadá? Je Kouzelná půjčka spolehlivá, …

Krátkodobá půjčka Zaplo.cz - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Krátkodobá půjčka Zaplo.cz - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Krátkodobá půjčka Zaplo.cz je poskytována společností Zaplo Finance s.r.o. Jedná se o klasickou půjčkou, jejíž splatnost je v řádech dní a týdnů, maximální základní lhůta splatnosti činí 30 dní.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!