verze pro tisk

Půjčka od České spořitelny

31. březen 2012

Česká spořitelna patří mezi největší české bankovní instituce. Kromě dalších služeb poskytuje mimo jiné i výhodné půjčky a úvěry všem občanům České republiky, kteří mají trvalý pobyt na našem území, o půjčky online si však mohou zažádat také cizí státní příslušníci, kteří doloží povolení k trvalému pobytu v ČR.

Reklama

Půjčka od České spořitelnyPůjčka od České spořitelny

O půjčku lze žádat online

Půjčka ČS je díky svým vlastnostem jednou z nejdostupnějších bankovních půjček v zemi. Klienti, kteří projeví zájem o půjčku od České spořitelny, mohou zažádat o peníze online. Po vyplnění online žádosti jej pak kontaktuje zaměstnanec České spořitelny, s nímž se následně domluví na osobní schůzce na pobočce, kde budou projednány detaily a případně pak podepsána smlouva o půjčce. Peníze jsou klientovi dodány ihned po podpisu smlouvy, a to v hotovosti nebo na osobní účet. Půjčka ČS je neúčelová, klient tudíž nemusí prokazovat důvod, proč si peníze půjčuje.

Charakteristika půjčky od ČS

Půjčka od České spořitelny umožňuje získat peníze až do výše 600.000 Kč. Klient, který o půjčku žádá, musí mimo jiného prokázat trvalý příjem, dále potřebuje průkaz totožnosti. Pakliže klientovi chodí výplata přímo na účet u České spořitelny, pak odpadá doložení příjmů. U částky nad 300.000 Kč je ale nutné doložit dva výpisy z účtu, na který klientovi chodí mzda.

Pevná úroková sazba, možnost volby délky splatnosti

Půjčka ČS je pro zákazníky výhodná v několika aspektech. Tím nezásadnějším jsou přijatelné a pevné úrokové sazby. Dalším pozitivem pak je také možnost zvolit si výši splátek a celkovou dobu splácení půjčky. Půjčku od České spořitelny je přitom možné splácet až po dobu 7 let, u půjčky není vyžadován ručitel. Každý klient má také možnost pojistit se proti neschopnosti splácet.

Půjčka od České spořitelny není nebankovní půjčkou.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčka od České spořitelny

Půjčka od České spořitelny

Česká spořitelna patří mezi největší české bankovní instituce. Kromě dalších služeb poskytuje mimo jiné i výhodné půjčky a úvěry všem občanům České republiky, kteří mají trvalý pobyt na našem území, o půjčky od ČS si však mohou zažádat také cizí státní příslušníci, kteří doloží povolení k trvalému p…

Půjčka bez ručitele od České spořitelny

Půjčky bez ručitele jsou neoblíbenějšími a nejvyužívanějšími produkty. Nabízí je také renomované bankovní ústavy. Mezi nimi dominuje půjčka od České spořitelny.

Hypotéka České spořitelny

Hypotéka České spořitelny

Česká spořitelna má pro zájemce připravenu kromě klasických půjček také hypotéku. Hypotéky jsou určeny pro lidi, kteří si hodlají pořídit nové vlastní bydlení, avšak aktuálně nedisponují takovým množstvím finančních prostředků, za něž by si nový byt či dům mohli koupit. Úspory na nákup vlastní nemov…

Půjčka pro studenty: Jaké jsou možnosti?

Půjčka pro studenty: Jaké jsou možnosti?

Studenti patří do skupiny, která má problém se získáváním úvěrů. Vzhledem k tomu, že většinou studenti nemají stálé zaměstnání, jsou tak limitováni. Přesto se dají najít společnosti a banky, které přímo nabízejí výhodné půjčky pro studenty. Jsou určeny buď přímo na studium, nebo se jedná také o půjč…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!