verze pro tisk

Půjčka na složenku: Rychlé nebankovní půjčky online

26. červenec 2012

Rozhodli jste se, že i vy využijete nabídky nových půjček, které si snadno sjednáte po internetu nebo přes SMS? Stačí vám půjčka do 10 000 Kč s krátkou dobou splatnosti? Tyto půjčky jsou ideální pro všechny, kterým chybí menší suma peněz, a potřebují rychle sehnat potřebný finanční obnos do doby, než získají peníze díky svým příjmům, tedy například když vám chybí před výplatou.

Reklama

Půjčka na složenku: Rychlé nebankovní půjčky onlinePůjčka na složenku: Rychlé nebankovní půjčky online

SMS půjčky, jak jsou tyto úvěry často nazývané kvůli možnosti sjednání žádosti, právě díky mobilu jsou pro většinu klientů ideálním způsobem, jak svoji finanční krizi vyřešit.

Problém ovšem nastává v případě, že si chcete půjčit opravdu rychle, ale daný poskytovatel úvěru posílá peníze pouze převodem na bankovní účet, který vy nemáte. Jaké jsou vaše možnosti a kde si můžete půjčit jinak?

Půjčky až do domu

Řešením vašeho problému jsou poskytovatelé úvěrů, kteří mají ve své nabídce také půjčky na složenku. Jedná se takřka o identické SMS půjčky jako u klasických poskytovatelů, ovšem peníze jsou vám zaslány poštovní složenkou, kterou vám doručí až do domu. Půjčky na složenku mají několik výhod, ale také nevýhod.

  • Mezi výhody patří to, že nemusíte platit symbolický registrační poplatek předem, pro ověření vašeho bankovního účtu. Jedná se totiž o půjčky bez poplatku předem, všechny poplatky a úroky zaplatíte až při splácení konečného dluhu.
  • Nevýhodou je ovšem to, že při prvních půjčkách tímto způsobem vám nebankovní společnosti nabídnou pouze menší sumu peněz, většinou maximálně 2000 Kč. Je to z toho důvodu, že klienti, kteří si berou půjčky na složenku, jsou rizikovější a jejich bonita je horší.

Půjčky do 20 000

V případě, že si chcete půjčit větší obnos peněz, můžete využít hotovostních půjček od Provident. Jedná se o půjčky od 4000 – 50 000, která sice nejsou doručeny poštovní složenkou, ale obchodní zástupce Provident vám peníze doručí až do domu – není tedy potřeba mít bankovní účet.

V jejich nabídce najdete například hotovostní půjčky 20 000 Kč, které patří mezi neoblíbenější a nejvyužívanější úvěr. Výhodou těchto půjček je to, že je můžete splatit mnohem později, než klasické SMS půjčky. Nevýhodou je pak nutnost doložení příjmů a také to, že zde přeplatíte hodně na úrocích a poplatcích.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčka na složenku: Rychlé nebankovní půjčky online

Půjčka na složenku: Rychlé nebankovní půjčky online

Poskytovatelé půjček jsou v dnešní době velmi ostražití. Půjčka u mnoha bankovních institucí rozhodně není pro každého, projít ověřením musí téměř každý žadatel. Pro klienta to v mnoha případech znamená zbytečné čekání, ponížení a v neposlední řadě peníze. Jde to samozřejmě i jinak, alternativu nabí…

Vybíráme rychlé online půjčky: Co vše si rozmyslet předem

Vybíráme rychlé online půjčky: Co vše si rozmyslet předem

Potřebujete získat co nejrychleji finanční prostředky a banka vám je nechce poskytnout? Pokud ano, s největší pravděpodobností začnete hledat úvěry na internetu.

Nebankovní půjčky, které opravdu půjčí

Nebankovní půjčky, které opravdu půjčí

Na českém internetu se to dnes jen hemží nabídkami nebankovních společností, které lákají na výhodné krátkodobé půjčky online. Jak je to ale s nimi doopravdy, můžete se opravdu spolehnout na to, že vám půjčí, nebo jen zbytečně ztratíte několik minut vyplňováním žádosti a registrací, načež k vám stej…

Doporučené nebankovní půjčky, které vás udrží nad vodou před výplatou

Doporučené nebankovní půjčky, které vás udrží nad vodou před výplatou

S nebankovními půjčkami před výplatou se v posledních letech doslova roztrhl pytel. Zatímco ještě před nějakými třemi, čtyřmi roky nikdo v tuzemsku prakticky nevěděl, o jaký produkt se jedná a nebyl ani dostupný, dnes jsou půjčky před výplatou mimořádně oblíbené a poskytuje je celá řada společností.…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

josef čermák

čtvrtek, 25. červenec 2013
14:24

Jsem ve starob.důchodu a mám zájem o půjčku cca 2000,-kč zaslanou na pošt.složenku.


posted by: josef čermák [Odpovědět]

Klára Čurejová

středa, 14. srpen 2013
14:36

Pracují více než 3 měsíce a mám zájem o pučku max.6 000kč za slanou na složenku


posted by: Klára Čurejová [Odpovědět]

Marcel

čtvrtek, 22. srpen 2013
14:02

Dobrý den bylo by možné pučit 5500 na složenku? Děkuji pán Marcel


posted by: Marcel [Odpovědět]