verze pro tisk

Půjčka do výplaty

9. srpen 2012

Stále větší počet domácností řeší problém s tím, jak vyjít s penězi od jedné výplaty k druhé. Přitom je potřeba myslet nejen na provoz domácnosti, je nutné samozřejmě platit různé složenky, nájemné a další závazky, které odebírají značné množství finančních prostředků. Pakliže se člověk ocitne v situaci, kdy je pár dnů výplatou a nemá dostatek peněz, může si sjednat takzvanou půjčku do výplaty.

Reklama

Půjčka do výplatyPůjčka do výplaty

Půjčka na pár dní

Půjčka do výplaty je krátkodobou půjčkou, kdy si osoba může půjčit peníze na několik dní či týdnů. Obvykle se jedná o částky v řádech několika málo tisíc korun. Tyto peníze pak musí splatit během 14 až 30 dní, záleží na tom, u jaké společnosti si půjčku před výplatou vezme. V současné době existuje v České republice hned několik nebankovních společností, které krátkodobé půjčky do výplaty poskytují.
Půjčka do výplaty je výhodná v tom, že k jejímu vyřízení člověk nepotřebuje prakticky žádné doklady. Není třeba dokládat potvrzení o příjmech, u půjčky není vyžadován ani ručitel. Zájemce o půjčku do výplaty by však měl mít trvalé příjmy a také by neměl být zaznamenán v registru dlužníků. Společnosti, které tento typ půjčky poskytují, si totiž u každého žadatele prověřují, zda nemá příliš mnoho závazků, které neplatí.

Ferratum

Typickým příkladem půjčky do výplaty je kupříkladu SMS půjčka Ferratum. V jejím případě si klienti mohou zažádat o částku do výše 10.000 Kč, přičemž doba splatnosti je stanovena v rozmezí od 15 do 30 dní, v případě potřeby lze základní lhůtu za poplatek prodloužit.
U půjček do výplaty je charakteristickou vlastností to, že zde klienti neplatí běžné úroky, k půjčce se váží pouze fixně stanovené poplatky, které jsou v řádu procent z vypůjčené částky.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčka do výplaty

Půjčka do výplaty

Stále větší počet domácností řeší problém s tím, jak vyjít s penězi od jedné výplaty k druhé. Přitom je potřeba myslet nejen na provoz domácnosti, je nutné samozřejmě platit různé složenky, nájemné a další závazky, které odebírají značné množství finančních prostředků. Pakliže se člověk ocitne v sit…

Půjčka do výplaty na složenku: 2000 Kč na 15 dní ZDARMA

Půjčka do výplaty na složenku: 2000 Kč na 15 dní ZDARMA

Pokud potřebujete rychle peníze do výplaty na nenadále výdaje, pak je to pro vás půjčka Ferratum. Nyní je akce pro nové klienty a první půjčku dostanete zdarma. Můžete si půjčit až 2000 Kč a vrátíte také 2000 Kč. Nic víc nic míň.

Půjčka do výplaty na účet bez poplatků za registraci

Půjčka do výplaty na účet bez poplatků za registraci

Společnost CreditON patří v tuzemsku k nejvýznamnějším poskytovatelům krátkodobých nebankovních půjček online. Její snahou je nabídnout svým klientům co nejjednodušší způsob, jak si mohou půjčit peníze. I z toho důvodu se její produkt dá označit jako půjčky do výplaty na účet bez poplatků za registr…

NetCredit půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

NetCredit půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Nezbývají vám peníze do výplaty a nechcete si půjčovat od někoho známého s tím, že byste se cítili trapně? Problémy s penězi pomůže vyřešit NetCredit půjčka do výplaty. Ta je určena pro krátkodobé řešení finančních potíží. Je rychlá, dá se zařídit zVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!