verze pro tisk

Půjčka do výplaty na účet bez poplatků za registraci

8. květen 2014

Společnost CreditON patří v tuzemsku k nejvýznamnějším poskytovatelům krátkodobých nebankovních půjček online. Její snahou je nabídnout svým klientům co nejjednodušší způsob, jak si mohou půjčit peníze. I z toho důvodu se její produkt dá označit jako půjčky do výplaty na účet bez poplatků za registraci.

Reklama

Půjčka do výplaty na účet bez poplatků za registraciPůjčka do výplaty na účet bez poplatků za registraci

Proč půjčka do výplaty?

Tento pojem vlastně skrývá veškeré hlavní výhody CreditON půjčky. Především jde o půjčku do výplaty. To znamená, že je ideální v okamžiku, kdy potřebujete menší finanční obnos ve chvíli, kdy nemáte dostatek peněz k dispozici a chybí vám ještě několik dní do doby, než vám zaměstnavatel pošle mzdu.

CreditON nabízí půjčku až do výše 20.000 Kč (při první žádosti je maximální částka stanovena na 4.000 Kč) s dobou splatnosti od 1 do 40 dnů.

Peníze na účet

Další předností je fakt, že je CreditON půjčka na účet. To znamená, že si pro peníze nemusíte nikam chodit, po schválení je vám požadovaná částka ihned převedena na váš bankovní účet.

Finanční prostředky tak máte k dispozici už během několika minut, záleží jen na rychlosti převodu peněz z jedné banky do druhé. Pokud máte účet u stejné banky jako CreditON (disponuje účty u všech nejvýznamnějších bank v ČR), pak peníze dorazí ještě týž den.

Registrace zdarma

Je CreditON půjčka bez poplatků za registraci? Ano, úvodní registrace je skutečně zcela zdarma, nemusíte platit ani korunu, což je u některých jiných nebankovních půjček online jednou z povinností.

Za tuto půjčku platíte pouze pevně stanovenou částku, a to až při jednorázovém splacení celé půjčky do termínu, který si při žádosti sami zvolíte. Výše poplatku je odvozena od výše půjčky a doby splatnosti. Půjčíte-li si například napoprvé 3.000 Kč na dobu 30 dnů, pak poplatek činí 779 Kč.

Jaké máte zkušenosti s půjčkou do výplaty a konkrétně půjčkou od společnosti CreditON. Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčka do výplaty na účet bez poplatků za registraci

Půjčka do výplaty na účet bez poplatků za registraci

Společnost CreditON patří v tuzemsku k nejvýznamnějším poskytovatelům krátkodobých nebankovních půjček online. Její snahou je nabídnout svým klientům co nejjednodušší způsob, jak si mohou půjčit peníze. I z toho důvodu se její produkt dá označit jako půjčky do výplaty na účet bez poplatků za registr…

Půjčka ihned na účet bez poplatku 1 kč

Potřebujete rychle peníze na účet, protože máte nenadálé finanční výdaje a narážíte všude na půjčky, kde je třeba převést na účet společnosti 1 Kč? Pak vám poradím, kde si sjednat půjčku bez tohoto převodu.

Rychlé půjčky ihned na účet bez poplatku

Rychlé půjčky ihned na účet bez poplatku

Rychlé půjčky poskytují vybrané nebankovní společnosti bez poplatku předem. To znamená, že za půjčku zaplatíte pouze vypůjčenou sumu, která bude navýšena o úrok ve formě předem stanoveného poplatku. Neplatíte ani korunu za zprostředkování půjčky, žádnou ověřovací platbu při registraci, ani jiné popl…

Půjčka do výplaty

Půjčka do výplaty

Stále větší počet domácností řeší problém s tím, jak vyjít s penězi od jedné výplaty k druhé. Přitom je potřeba myslet nejen na provoz domácnosti, je nutné samozřejmě platit různé složenky, nájemné a další závazky, které odebírají značné množství finančních prostředků. Pakliže se člověk ocitne v sit…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Guillermo

středa, 8. prosinec 2021
00:54

What's up, I log on to your new stuff daily. Your story-telling style is awesome, keep it up!


posted by: Guillermo [Odpovědět]

Gladys

pondělí, 22. srpen 2022
15:10

Why viewers still make use of to read news papers when in this technological globe all is accessible on web?


posted by: Gladys [Odpovědět]