verze pro tisk

Půjčka do výplaty na složenku: 2000 Kč na 15 dní ZDARMA

30. listopad 2013

Pokud potřebujete rychle peníze do výplaty na nenadálé výdaje, pak je tu pro vás půjčka Ferratum. Nyní je akce pro nové klienty a první půjčku dostanete zdarma. Můžete si půjčit až 2000 Kč a vrátíte také 2000 Kč. Nic víc nic míň.

Reklama

Půjčka do výplaty na složenku: 2000 Kč na 15 dní ZDARMAPůjčka do výplaty na složenku: 2000 Kč na 15 dní ZDARMA

O půjčku můžete nejlépe zažádat online. Pozor: Akce platí pouze na půjčku do 2000 Kč! [půjčit si ale můžete i méně]

Jak na to?

Po odeslání žádosti vás bude zákaznické centrum do 10 minut informovat o schválení půjčky a kontaktuje vás pracovník zákaznického servisu pro ověření údajů.

Pracovní hodiny zákaznického centra:

Pracovní dny: 8.00 - 20.00 hod
Sobota: 10.00 - 18.00 hod

Následuje zaslání peněz složenkou na vaši adresu, takže peníze obdržíte do 3 dnů. Zároveň Vám také přijdou fakturační údaje pro splacení půjčky. Na splacení půjčky máte 15 dní. Do této doby tedy musíte půjčku splatit.

Půjčku je možné prodloužit o 30 dní a to celkem 3x. Za prodloužení půjčky se již ale platí poplatek. Dělá to 200 Kč za týden nebo 660 Kč za každých 30 dnů.

Další půjčka - stálý klient

Pokud budete žádat o další půjčku, již není třeba ověřovat vaše údaje a také je možné poslat peníze rovnou na bankovní účet. Peníze budete mít do druhého dne. O opakovanou půjčku snadno požádáte na stránkách www.stalyklient.cz

Tato půjčka od Ferratum je jednou z nejlepších možností, jak získat zdarma peníze na dobu 15 dní. Peníze máte k dispozici do 3 pracovních dnů.  Příště si ukážeme, kde si půjčit až 3000 Kč.

Čtěte:  První půjčka 2000 kč zdarma bez poplatků na poukázku

Půjčka do výplaty

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčka do výplaty na složenku: 2000 Kč na 15 dní ZDARMA

Půjčka do výplaty na složenku: 2000 Kč na 15 dní ZDARMA

Pokud potřebujete rychle peníze do výplaty na nenadále výdaje, pak je to pro vás půjčka Ferratum. Nyní je akce pro nové klienty a první půjčku dostanete zdarma. Můžete si půjčit až 2000 Kč a vrátíte také 2000 Kč. Nic víc nic míň.

Půjčka na poštovní složenku

Pokud hledáte rychlou a spolehlivou půjčku na poštovní složenku, můžeme Vám doporučit společnost Ferratum. Při první půjčce si můžete půjčit až 3000 Kč. U opakované částky pak můžete žádat o vyšší částky.

Rychlá půjčka na složenku

Rychlá půjčka na složenku

Rychlá půjčka na složenku vám umožní přečkat období, kdy čekáte na okamžik, než vám zaměstnavatel vyplatí vaši mzdu. Jde o snadný způsob, jak se zbavit akutních finančních problémů. Peníze lze samozřejmě využít na cokoliv, nikdo po vás při žádosti nechce dokládat, nač peníze potřebujete. Pokud si ne…

Rychlé půjčky bez registru a poplatků předem 2000 Kč

Rychlé půjčky bez registru a poplatků předem 2000 Kč

Akční nabídky na rychlé půjčky vám zajistí minimálně 2.000 Kč bez jakýchkoliv poplatků a úroků. Jde o akce, kdy máte první půjčku zcela zdarma. Lze si díky ní ověřit, že je daná půjčka relevantní a spolehlivá.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!