verze pro tisk

Půjčka Cofidis

1. červen 2012

Společnost Cofidis poskytuje výhodnou půjčku pro fyzické osoby ( nepodnikatele), a to až do výše 150.000 Kč.

Reklama

Půjčka CofidisPůjčka Cofidis

Revolvingový úvěr

Oproti konkurenčním půjčkám spočívá její specifikum v tom, že se v tomto případě jedná o takzvaný revolvingový úvěr, což v praxi znamená, že klient o půjčku zažádá pouze jednou, nicméně smluvené peníze může čerpat opakovaně. Jakmile klient uhradí požadovanou měsíční splátku, může si ji v případě potřeby opět půjčit, aniž by musel znovu vyřizovat novou smlouvu se společností. Díky tomu má peníze prakticky neustále k dispozici.

Peníze do 24 hodin od schválení

Půjčka Cofidis je bez skrytých poplatků, neplatí se zde žádné měsíční poplatky ani poplatky za samotné vyřízení úvěru. Klient má navíc možnost celou půjčku předčasně splatit, ani v tomto případě na něj nečekají žádné sankce či poplatky. Peníze jsou mu odesílání bezprostředně po podpisu smlouvy, a to na jeho osobní bankovní účet, tento proces zpravidla trvá maximálně 24 hodin. Za chytré řešení se pro klienta považuje i to, pokud se připojistí proti neschopnosti splácet. Je tak zabezpečen proti případným sankcím ze strany společnosti v případě, že není schopen zaplatit některou z pravidelných splátek.

Podmínky pro získání půjčky Cofidis

O půjčku Cofidis mohou žádat všichni občané starší 18 let, kteří mají trvalý a prokazatelný zdroj příjmů. K žádosti je nutné si připravit dva doklady totožnosti, dále pak také výpis z bankovního účtu a potvrzení o příjmu. Splátky půjčky probíhají v pravidelných měsíčních intervalech, přičemž splátky mohou být rozvrženy až do 68 měsíců.
Půjčka Cofidis je určena všem lidem, kteří potřebují peníze a chtějí mít dokonalý přehled nad výší splátek. Možnost revolvingu je zde bezesporu velkou výhodou. Cofidis umožňuje získat tuto půjčku rychle a bez zbytečného papírování.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčka Cofidis

Půjčka Cofidis

Společnost Cofidis poskytuje výhodnou půjčku pro fyzické osoby ( nepodnikatele), a to až do výše 150.000 Kč. Oproti konkurenčním půjčkám spočívá její specifikum v tom, že se v tomto případě jedná o takzvaný revolvingový úvěr.

TZ: O svoji finanční budoucnost se strachuje 70% Čechů

Své finanční budoucnosti se obává 70 % Čechů. Strach mají přitom i ti, jejichž finanční situace by se měla zlepšovat. O něco málo se tenčí peněženky obávají ženy než muži.

NetCredit půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

NetCredit půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Nezbývají vám peníze do výplaty a nechcete si půjčovat od někoho známého s tím, že byste se cítili trapně? Problémy s penězi pomůže vyřešit NetCredit půjčka do výplaty. Ta je určena pro krátkodobé řešení finančních potíží. Je rychlá, dá se zařídit z

Perfect Money půjčka - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Perfect Money půjčka - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Perfect Money půjčka je rychlou půjčkou, která pomůže v situaci, kdy potřebujete získat okamžitě finanční prostředky, a to bez zbytečného papírování a složitostí. Stačí mít připojení k internetu a během pár chvil máte peníze k dispozici.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

jana

pátek, 15. červen 2012
08:00

VÁŽENÝ POKUD SI CHCETE VZÍT ÚVĚR U Cofidis TAK VÁS REZOLUTNĚ VARUJI MANŽEL NEMĚL 7 MĚSÍCU PRÁCI U Cofidis BYL POJIŠTĚN ZA 460 KČ MĚSÍČNĚ KDYBY STRATIL PRÁCI COŽ SE STALO SEČETLI SPLÁTKY KTERÉ JSME DLUŽILI A POSLALI NÁM ABYCHOM DLUCH VYROVNALI COŽ SE STALO 20250 KČ ZA SEDUM MĚCÍCU MYSLELA JSEM SI ŽE SPLÁTKY ODEČTOU Z MÉHO ÚVĚRU ALE BOHUŽEL ODEČETLI MI POUZE JEN 800 KČ A ZBYTEK I S TAK DRAHÝM POJIŠTĚNÍM KTERÉ VÁM NIKDO ZNICH CO VÁM VOLAJÍ NEZAŘÍDÍ PLNĚNÍ A POJISTKU MUSÍTE MÍT POVINĚ ALE JE NANIC NIC VÁM ZNĚJ NEZAPLATÍ A ZBYTEK PENĚZ SI NECHAJÍ ALE KDYŽ CHCETE VYSVĚTLENÍ TAK NEVĚDÍ MAJÍ TO TAK NAPSANÉ BOHUŽEL ....JE TO DOST DRSNÁ SKUŠENOS A Cofidis VÁM NEPOMUŽE MAJ TAK VELKÉ ÚROKY ŽE MÁTE CO PLATIT DO KONCE ŽIVOTA A PROTO VÁM RADÍM VYBÍREJTE OPATRNĚ ,,,,,,,,Cofidis NE ZLODĚJI


posted by: jana [Odpovědět]

jana

pondělí, 18. červen 2012
23:21

Za chytré řešení se pro klienta považuje i to, pokud se připojistí proti neschopnosti splácet. Je tak zabezpečen proti případným sankcím ze strany společnosti v případě, že není schopen zaplatit některou z pravidelných splátek.

TO CO ZDE PÍŠE Cofidis JE LEŽ OBŘÍHO ROZMĚRU NIC VÁM Z POJIŠTĚNÁ NEJDE KDYŽ PŘÍJDETE O PRÁCI JEN PLATÍTE MĚSÍČNĚ KOLEM 500 KČ A ÚROKY VELKÝCH ROZMĚRU VÍM TO ZE SVÉ ZKUŠENOSTI **LHÁŘI**


posted by: jana [Odpovědět]