verze pro tisk

Půjčka bez ručitele od České spořitelny

13. srpen 2012

Půjčky bez ručitele jsou neoblíbenějšími a nejvyužívanějšími produkty. Nabízí je také renomované bankovní ústavy. Mezi nimi dominuje půjčka od České spořitelny.

Reklama

Základní podmínky

Půjčka České spořitelny je určena všem fyzickým osobám, které jsou starší 18 let a jsou občany České republiky, případně zde mají povolení k trvalému pobytu. Žadatelé nemusí být nutně klienty České spořitelny. Při žádosti stačí předložit doklad totožnosti ( občanský průkaz, cestovní pas, případně další úřední doklady), potvrzení o příjmu a u vyšší půjčky pak také výpisy z účtu, a to alespoň dva, přičemž jeden z nich musí být starší než půl roku. Podnikatelé ( OSVČ) navíc předkládají také daňové přiznání za poslední rok a veškeré potřebné doklady, které stvrzují jejich oprávnění podnikat.

Chodí-li vám na účet výplata, nemusíte mít potvrzení o příjmu

Klienti České spořitelny, kteří zde mají veden osobní bankovní účet, mají tu výhodu, že v případě žádosti o půjčku nemusejí předkládat potvrzení o příjmu. Platí to však jen tehdy, chodí-li jim na daný účet pravidelná mzda od zaměstnavatele.

Bez poplatků a ručení

Půjčka České spořitelny je poskytována bez nutnosti ručení. Navíc zde není třeba platit ani žádné poplatky za sjednání smlouvy předem. Díky tomu patří tato půjčka mezi snadno dostupné a výhodné. Půjčka je poskytována s poměrně výhodnými úrokovými sazbami, záleží na výši půjčky a také době splatnosti. Splatnost půjčky od České spořitelny přitom může být rozložena až na 7 let. Klienti si mohou zažádat o peníze v sumě od 30.000 Kč až do výše 600.000 Kč, přičemž výše schválené půjčky je závislá na celkových příjmech osoby a také na jejích případných dalších závazcích a výdajích v domácnosti.

Žádost o půjčku

O půjčku lze předběžně žádat prostřednictvím online formuláře, na základě něhož klienti zjistí, zda půjčku dostanou či nikoliv. Další náležitosti včetně podepsání smlouvy a předání peněz pak probíhají přímo na klientem vybrané pobočce České spořitelny. Peníze mohou být rovněž vyplaceny bezhotovostní formou na klientův bankovní účet.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčka bez ručitele od České spořitelny

Půjčky bez ručitele jsou neoblíbenějšími a nejvyužívanějšími produkty. Nabízí je také renomované bankovní ústavy. Mezi nimi dominuje půjčka od České spořitelny.

Půjčka od České spořitelny

Půjčka od České spořitelny

Česká spořitelna patří mezi největší české bankovní instituce. Kromě dalších služeb poskytuje mimo jiné i výhodné půjčky a úvěry všem občanům České republiky, kteří mají trvalý pobyt na našem území, o půjčky od ČS si však mohou zažádat také cizí státní příslušníci, kteří doloží povolení k trvalému p…

Hypotéka České spořitelny

Hypotéka České spořitelny

Česká spořitelna má pro zájemce připravenu kromě klasických půjček také hypotéku. Hypotéky jsou určeny pro lidi, kteří si hodlají pořídit nové vlastní bydlení, avšak aktuálně nedisponují takovým množstvím finančních prostředků, za něž by si nový byt či dům mohli koupit. Úspory na nákup vlastní nemov…

Půjčka pro studenty: Jaké jsou možnosti?

Půjčka pro studenty: Jaké jsou možnosti?

Studenti patří do skupiny, která má problém se získáváním úvěrů. Vzhledem k tomu, že většinou studenti nemají stálé zaměstnání, jsou tak limitováni. Přesto se dají najít společnosti a banky, které přímo nabízejí výhodné půjčky pro studenty. Jsou určeny buď přímo na studium, nebo se jedná také o půjč…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!