verze pro tisk

Provident půjčky

28. březen 2012

Lidé, kteří potřebují půjčit určitou finanční hotovost, dnes dávají zpravidla přednost ověřeným společnostem, které jsou na českém finančním trhu dostatečně známé a zkušené. Rovněž preferují rychlost a jednoduchost vyřízení půjčky.

Reklama

Provident půjčkyProvident půjčky

Provident Financial

Mezi oblíbené produkty se řadí půjčky od společnost Provident. Společnost Provident Financial existuje již více než sto let, původ má ve Velké Británii. V České republice poskytuje nebankovní půjčky od roku 1997, jejích služeb doposud využilo už více než čtvrt milionu zákazníků.

Charakteristika Provident půjčky

Půjčky Provident jsou neúčelové. Znamená to tedy, že žadatelé nemusejí udávat důvod, nač peníze, které jim budou půjčeny, využijí. Provident půjčky tak mohou být upotřebeny na nákup nových spotřebičů do domácnosti, zaplacení dovolené, na platbu složenek či jiných půjček a pro další účely.

Mezi největší přednosti Provident půjčky patří fakt, že zde není vyžadováno přílišné množství dokumentů, půjčka je vyřízena velmi rychle. Klient si o ni může zažádat online prostřednictvím stručného formuláře. U půjčky Provident zákazník po schválení obdrží peníze v hotovosti nebo převodem na osobní bankovní účet. Zažádat si přitom lze o finance ve výší od 4.000 Kč do 50.000 Kč.

Provident půjčky mají jasně stanovené fixní poplatky, klienti zde nejsou nuceni platit žádné skryté poplatky. U půjčky není potřeba ani žádného ručitele.

Splátky půjčky Provident

Specifikem Provident půjčky je její splácení. To probíhá v týdenních splátkách. Buď je možné splácet formou vkladu na bankovní účet či převodem, nebo při pravidelném osobním setkání se zástupcem společnosti Provident, který přijde ve stanovený čas přímo domu ke klientovi. Ten tak nemusí nikam chodit.

Půjčky Provident jsou dostupné na celém území ČR

Společnost Provident má své zástupce po celé České republice, celkem jich je kolem 3.000. Každý, kdo projeví zájem o tuto půjčku, má jistotu, že jeho žádost bude projednána. Provident půjčky mají obecně vysoké procento schválení, na překážku zpravidla není ani předchozí záznam v registru dlužníků.
Kromě Providentu je možné si rychle vyřídit kupříkladu také SMS půjčky.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Provident půjčky

Provident půjčky

Lidé, kteří potřebují půjčit určitou finanční hotovost, dnes dávají zpravidla přednost ověřeným společnostem, které jsou na českém finančním trhu dostatečně známé a zkušené. Rovněž preferují rychlost a jednoduchost vyřízení půjčky. Mezi oblíbené produkty se řadí půjčky od společnost Provident.

Provident půjčky dlužníci – kontakt

Provident půjčky dlužníci – kontakt

Společnost Provident patří k předním poskytovatelům nebankovních půjček. Její klienti oceňují zejména fakt, že její produkt mohou využít i ve chvíli, kdy jim odmítne půjčit jejich banka vzhledem k nižší bonitě.

Provident půjčka pro každého

Provident půjčka pro každého

Poskytovatelé půjček jsou v dnešní době velmi ostražití. Půjčka u mnoha bankovních institucí rozhodně není pro každého, projít ověřením musí téměř každý žadatel. Pro klienta to v mnoha případech znamená zbytečné čekání, ponížení a v neposlední řadě peníze. Jde to samozřejmě i jinak, alternativu nabí…

Provident: nebankovní půjčka pro každého

Provident: nebankovní půjčka pro každého

Potřebujete půjčit peníze? Obraťte se na Provident. Společnost působí na českém trhu již od roku 1997. Za tuto dobu si vybudovala známé jméno a hlavně uspokojila tisíce klientů.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!