verze pro tisk

Provident půjčky dlužníci – kontakt

25. duben 2014

Společnost Provident patří k předním poskytovatelům nebankovních půjček. Její klienti oceňují zejména fakt, že její produkt mohou využít i ve chvíli, kdy jim odmítne půjčit jejich banka vzhledem k nižší bonitě.

Reklama

Zdroj: ipujckyonline.czZdroj: ipujckyonline.cz

Provident sice nahlíží do registru dlužníků, nicméně má menší požadavky. O peníze tak lze žádat i ve chvíli, kdy jste se v minulosti dostali do potíží například se splácením jiného závazku. Důležité je však dodržovat splátky půjčky, abyste se vůči této společnosti nedostali do prodlení.

Důležitá je komunikace

Splátky Provident půjčky probíhá v pravidelných týdenních intervalech. Ve chvíli, kdy nemáte peníze na splátku, je důležité nedělat „mrtvého brouka“.

Vždy je podstatné, abyste se svým obchodním zástupcem, který se o výběr peněz stará, komunikovali. Provident se snaží se svými zákazníky domluvit na nějakém řešení, například na odkladu splátky o jeden týden, kdy tedy následující týden zaplatíte dvě splátky.

Neřešením dluhu s obchodním zástupcem riskujete exekuci

Pokud se stanete dlužníky u Providentu a nebudete to vůbec řešit, pak se poměrně rychle dostanete do problémů. Ty mohou nakonec vyústit až v exekuční řízení. Tím se vám zaplacení dluhu výrazně prodraží, a to o několik tisíc korun.

Exekuce navíc může skončit až zabavením majetku, případně obstavením bankovního účtu a exekucí výplaty. Z ní vám pak zbude jen nezbytné minimum, které je stanoveno zákonem, a to až do doby, než bude celý dluh uhrazen.

Zkuste konsolidaci půjček

Jedním z řešení je také konsolidace půjček. Díky tomu si můžete snížit splátky a méně tak zatížit svůj rozpočet. Tuto možnost dnes nabízí celá řada bank i nebankovních společností. Rozhodně to stojí za úvahu v případě, že splácíte více půjček naráz a jejich celková výše už vám přerůstá přes hlavu.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Provident půjčky dlužníci – kontakt

Provident půjčky dlužníci – kontakt

Společnost Provident patří k předním poskytovatelům nebankovních půjček. Její klienti oceňují zejména fakt, že její produkt mohou využít i ve chvíli, kdy jim odmítne půjčit jejich banka vzhledem k nižší bonitě.

Provident dlužníci a vymáhání pohledávek

Provident dlužníci a vymáhání pohledávek

Provident půjčky patří v tuzemsku k nejvíce oblíbeným nebankovním půjčkám. Společnost Provident má desetitisíce klientů po celé zemi. S jejich rostoucím počtem je však potřeba ruku v ruce říci, že roste také počet dlužníků.

Provident půjčky

Provident půjčky

Lidé, kteří potřebují půjčit určitou finanční hotovost, dnes dávají zpravidla přednost ověřeným společnostem, které jsou na českém finančním trhu dostatečně známé a zkušené. Rovněž preferují rychlost a jednoduchost vyřízení půjčky. Mezi oblíbené produkty se řadí půjčky od společnost Provident.

Provident půjčka pro každého

Provident půjčka pro každého

Poskytovatelé půjček jsou v dnešní době velmi ostražití. Půjčka u mnoha bankovních institucí rozhodně není pro každého, projít ověřením musí téměř každý žadatel. Pro klienta to v mnoha případech znamená zbytečné čekání, ponížení a v neposlední řadě peníze. Jde to samozřejmě i jinak, alternativu nabí…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!