verze pro tisk

Profi Credit - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

27. listopad 2013

Společnost Profi Credit poskytuje půjčky osobám s příjmy. To znamená, že si u ní mohou půjčit peníze zaměstnanci, podnikatelé, ale také senioři, kteří pobírají pravidelný starobní či invalidní důchod, případně pak výluhovou rentu. V neposlední řadě je Profi Credit půjčka určena i pro ženy, které pobírají mateřský nebo rodičovský příspěvek. Zdaleka nejčastěji tuto půjčku využívají osoby v zaměstnaneckém poměru.

Reklama

Profi Credit - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?Profi Credit - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

O půjčce

Výše Profi Credit půjčky je stanovena od částky 4.990 Kč až do výše 166.000 Kč. V závislosti na konkrétní výši lze stanovit dobu splatnosti.

Parametry

  • Výše půjčky 4.990 Kč – 166.000 Kč
  • Doba splatnosti 12 – 48 měsíců
  • Splácení v pravidelných měsíčních splátkách
  • Bez skrytých poplatků
  • Zajištění směnkou, při nízké bonitě klienta také ručením

Podmínky pro schválení

Zaměstnanci, kteří chtějí využít Profi Credit půjčku, musejí disponovat kopií platného občanského průkazu a také originálním potvrzením o výši příjmů. Dále je zapotřebí také kopie nějakého kontaktního dokladu, například výpisu z bankovního účtu, z vyúčtování za energie apod.

Důchodci pak potřebují doložit kopii důchodového výměru, případně složenku, z níž vyplývá příjem z důchodu.

V případě, že je Profi Credit půjčka poskytována podnikatelům, ti pak musejí kromě kopie OP doložit ještě výpisy z účtu ručitele, kopii živnostenského listu, případně dokumenty, které potvrzují vlastnictví k nemovitosti, jež je zastavována.

>>O půjčku žádejte zde<<

Převod peněz

Výplata poskytnutých peněz na základě Profi Credit půjčky probíhá bezhotovostní formou na bankovní účet daného zákazníka. To trvá maximálně do následujícího dne po schválení půjčky.

Splácení

Splatnost Profi Credit půjčky je stanovena na dobu od 12 do 48 měsíců. Splácí se v pravidelných měsíčních splátkách, a to prostřednictvím převodu mezi bankovními účty, případně pak inkasem.

Prodloužení

V případě, že se zákazník dostane do platební neschopnosti, je zapotřebí co nejdříve kontaktovat klientské centrum společnosti Profi Credit, s jehož pracovníky se najde nejideálnější možné řešení nastalé situace.

V případě včasného a pravidelného splácení je možné využít revolvingu, kdy jsou nastaveny nové a lepší podmínky půjčky. Toto řešení přináší výhodu, že si zákazník může opět znovu půjčit nové finanční prostředky.

>>O půjčku žádejte zde<<

Recenze - srovnání

Profi Credit půjčka je dobrou volbou v případě, že máte trvalý zdroj příjmů, který zároveň není příliš malý. Vzhledem k tomu, že si zde můžete půjčit i vyšší finanční obnos, je potřeba si důkladně promyslet, kolik jste vlastně schopni a ochotni splácet.

Počítejte také s tím, že splátky mohou trvat i několik let, což může být výrazný zásah do vašeho rodinného rozpočtu. Alternativou k této půjčce je například půjčka Home Credit, která je také podobně dlouhodobá a splácet ji budete spíš v řádech měsíců.

Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Profi Credit půjčka je spíše klasickou formou nebankovní půjčky, nejedná se vyloženě o krátkodobou půjčku na několik dní či týdnů. Je solidní, ovšem lze ji doporučit spíše až ve chvíli, kdy vám odmítne půjčit vaše banka.

Zkušenosti

Jaké jsou vaše zkušenosti s Profi Credit půjčkou? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Profi Credit - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Profi Credit - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Společnost Profi Credit poskytuje půjčky osobám s příjmy. To znamená, že si u ní mohou půjčit peníze zaměstnanci, podnikatelé, ale také senioři, kteří pobírají pravidelný starobní či invalidní důchod, případně pak výluhovou rentu.

Home Credit půjčka – recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Home Credit půjčka – recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Společnost Home Credit a.s., která je členem nadnárodní skupiny PPF, patří k největším tuzemským poskytovatelům půjček.

Acema Credit – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Od roku 2000 nabízí v tuzemsku půjčky společnost Acema Credit Czech, a.s. Tato firma poskytuje úvěry vyšších částek ze svých vlastních zdrojů. Díky tomu nepožaduje tolik administrativních úkonů a nemá tak vysoké nároky jako bankovní instituce. Půjčky jsou tak mnohem dostupnější. Acema Půjčky jsou u …

Tommi Stachi - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Tommi Stachi - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Mezi nebankovní půjčky, které jsou v tuzemsku k dispozici široké veřejnosti, patří také Tommi Stachi. Tato půjčka poskytuje peníze zaměstnancům, živnostníkům a také osobám, které jsou v seniorském věku a mají obecně ztížené podmínky pro získání klasiVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!