verze pro tisk

Profi Credit půjčka: Bez potvrzení o příjmu

10. duben 2012

Půjčky online a půjčky bez potvrzení příjmu poskytuje společnost Profi Credit. Její nabídka obsahuje několik druhů produktů. Mezi nejvyužívanější produkty přitom patří zaměstnanecká půjčka, která je snadno dostupná pro všechny fyzické osoby v pracovním poměru.

Reklama

Profi Credit půjčka: Bez potvrzení o příjmuProfi Credit půjčka: Bez potvrzení o příjmu

Žádost o osobní půjčku Profi Credit

K jejímu vyřízení stačí vyplnit jednoduchý online formulář se základními údaji o osobě a jejím příjmu. K vyřízení žádosti pak klienti potřebují mít také dva doklady totožnosti. Zaměstnanecký úvěr je určen nejen zaměstnaným lidem, ale také důchodcům, kteří pobírají starobní nebo invalidní důchod, nebo mají výluhovou rentu. O Profi Credit půjčky však mohou žádat také osoby, které pobírají rodičovské příspěvky.

Další druhy půjček, které poskytuje společnost Profi Credit

Mezi další formy půjčky online od Profi Credit patří živnostenská půjčka, která je cílená na živnostníky a drobné podnikatele. Dále je pak možné vzít si podnikatelskou půjčku. Posledním typem půjčky online jsou půjčky na zástavu, které jsou určeny osobám, jež nemohou z nějakého důvodu doložit svoje příjmy.
V případě online půjčky od Profi Credit je postup velmi jednoduchý. Po vyplnění nezbytného formuláře na internetu klienta kontaktuje úvěrový poradce společnosti, s nímž žadatel prodiskutuje veškeré detaily, které se týkají jeho žádosti o půjčku. Po vyplnění online formuláře a schválení půjčky má klient garantováno, že peníze obdrží do 24 hodin.

Jednoduché řešení finančních problémů

Profi Credit půjčka je klasickou nebankovní půjčkou ( podobně jako kupříkladu Provident), která pomáhá lidem vyřešit finanční tíseň v případě, že z nějakého důvodu nemohou či nechtějí zažádat o půjčky ve své bance. U půjčky Profi Credit se nepřihlíží na bankovní registry dlužníků, půjčky jsou tak dostupné většímu počtu žadatelů.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Profi Credit půjčka: Bez potvrzení o příjmu

Profi Credit půjčka: Bez potvrzení o příjmu

Půjčky online poskytuje společnost Profi Credit. Její nabídka obsahuje několik druhů produktů. Mezi nejvyužívanější produkty přitom patří zaměstnanecká půjčka, která je snadno dostupná pro všechny fyzické osoby v pracovním poměru.

Profi Credit - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Profi Credit - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Společnost Profi Credit poskytuje půjčky osobám s příjmy. To znamená, že si u ní mohou půjčit peníze zaměstnanci, podnikatelé, ale také senioři, kteří pobírají pravidelný starobní či invalidní důchod, případně pak výluhovou rentu.

Hypotéka bez doložení příjmů

Hypotéka bez doložení příjmů

Hypotéky mají mnoho podob a forem. Vždy záleží na tom, jaká bude minimální zástavní hodnota nemovitosti. V určitých případech banky poskytují i hypotéky, u nichž není potřeba dokládat příjmy - jedná se tudíž o takzvané hypotéky bez doložení příjmů. U nich jsou samozřejmě některé podmínky pro jejích …

Půjčka bez doložení příjmů se splatností až do 2 let

Půjčka bez doložení příjmů se splatností až do 2 let

Krátkodobé nebankovní půjčky mají jednu velkou nevýhodu, a to velmi krátkou dobu splatnosti. Ta se obvykle pohybuje v řádech týdnů. V případě, že si půjčíte obnos ve výši 5.000 Kč a máte jej splatit do 30 dnů, snadno se můžete po uplynutí této doby dostat znovu do finančních potíží. Nyní je tu však …Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!