verze pro tisk

Proč se vyplatí půjčky online: 5 výhod SMS půjček

25. červenec 2014

V posledních zhruba dvou až třech letech se v tuzemsku rozmohla obliba krátkodobých úvěrů, které jsou také někdy označovány jako SMS půjčky. Jde o typ půjček, který je vhodný zejména před výplatou, kdy nemáte dostatek finančních prostředků, avšak nechcete chodit žádat o dlouhodobější úvěr do banky. Krátkodobé půjčky online mají několik zásadních předností.

Reklama

Proč se vyplatí půjčky online: 5 výhod SMS půjčekProč se vyplatí půjčky online: 5 výhod SMS půjček

1. Vyřízení online

Jde o půjčky online. To znamená, že k jejich vyřízení nemusíte nikam chodit. Obvykle stačí vyplnit jednoduchý formulář, kde uvedete základní údaje o své osobě (včetně příjmu, zaměstnavatele apod.) a přidáte kontaktní údaje. Po odeslání formuláře už jde vše jak po másle.

2. Peníze do 60 minut

SMS půjčky mají tu výhodu, že peníze získáte skutečně velmi rychle. Většinou to trvá maximálně 60 minut od podání žádosti. V případě poskytnutí půjčky online jsou peníze zasílány na účet. Pak už tedy jen záleží na tom, jak rychle bude proveden převod z jednoho účtu na druhý.

3. Bez poplatků předem

U mnoha klasických úvěrů po vás banky či nebankovní společnosti vyžadují určitý poplatek předem za zprostředkování půjčky. Krátkodobé SMS půjčky toto v drtivé většině striktně odmítají, žádný poplatek předem neplatí.

A když už, tak se většinou jedná jen o symbolickou částku ve výši 1 Kč, která ale slouží jen k ověření toho, že jste opravdu majiteli bankovního účtu, jehož číslo jste uvedli v žádosti o půjčku.

4. Bez papírování

Půjčky online jsou výhodné také v tom, že nemusíte vyplňovat a podepisovat stohy papírů a dokumentů. Vše probíhá přes internet, případně pak po telefonu.

5. Transparentní poplatky

U SMS půjčky ihned víte, kolik za ni zaplatíte. Výše poplatku se odvozuje od výše půjčky a také doby splatnosti, která obvykle bývá v řádech několika dní až týdnů.

Půjčky online se vyplatí. Je ale třeba mít na paměti, že každou půjčku je nutné včas a řádně splatit.

Komerční sdělení Placla.cz

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Proč se vyplatí půjčky online: 5 výhod SMS půjček

Proč se vyplatí půjčky online: 5 výhod SMS půjček

V posledních zhruba dvou až třech letech se v tuzemsku rozmohla obliba krátkodobých úvěrů, které jsou také někdy označovány jako SMS půjčky. Jde o typ půjček, který je vhodný zejména před výplatou, kdy nemáte dostatek finančních prostředků, avšak nechcete chodit žádat o dlouhodobější úvěr do banky. …

Jak zabránit rizikům při sjednávání online půjčky?

Jak zabránit rizikům při sjednávání online půjčky?

V posledních několika letech je u nás patrný výrazný boom takzvaných online půjček. Těm z vás, kteří potřebují půjčit peníze, přinášejí vyšší komfort při sjednávání a mnoho dalších výhod. Mají však i určitá úskalí, na která je třeba myslet. V tomto článku se dozvíte, jak co nejvíce snížit riziko, že…

Půjčka na složenku: Rychlé nebankovní půjčky online

Půjčka na složenku: Rychlé nebankovní půjčky online

Poskytovatelé půjček jsou v dnešní době velmi ostražití. Půjčka u mnoha bankovních institucí rozhodně není pro každého, projít ověřením musí téměř každý žadatel. Pro klienta to v mnoha případech znamená zbytečné čekání, ponížení a v neposlední řadě peníze. Jde to samozřejmě i jinak, alternativu nabí…

Online půjčky bez podvodu: Jak je poznat?

Online půjčky bez podvodu: Jak je poznat?

Na internetu se to dnes jen hemží nabídkami na nebankovní půjčky online. Jak ale poznáte, zda nejde o podvod a zbytečnou ztrátu času?Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!