verze pro tisk

Petrova půjčka – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

6. leden 2014

Petrova půjčka není tolik známou půjčkou. Právem se tak můžete ptát, zda Petrova půjčka je podvod, nebo jde o půjčku spolehlivou, kterou si můžete vzít, aniž byste se museli strachovat o to, zda vám při jejím splácení nebudou účtovány nějaké poplatky navíc, případně se nesetkáte s jiným neseriózním chováním. Jak to tedy doopravdy s Petrovou půjčkou je – jde o podvod nebo je půjčka spolehlivá?

Reklama

Petrova půjčka – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?Petrova půjčka – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Petrova půjčka je poskytována společností Cresco Group, s.r.o. Jedná se tudíž o klasickou nebankovní půjčku, kdy je financována ze soukromých zdrojů. I proto je logické, že jsou zde vyšší úrokové sazby oproti většině bankovních úvěrů. Zato je však Petrova půjčka dostupnější pro širší okruh lidí.

Parametry půjčky

  • Výše půjčky 10.000 – 150.000 Kč
  • Doba splatnosti 10 – 84 měsíců
  • Bez ručitele
  • Bez potvrzení o příjmu
  • Bez nutnosti dokládat účel
  • Vyřízení půjčky zdarma

Petrova půjčka je poskytována všem osobám, které mají určitý příjem. Z tohoto příjmu musí být zřejmé, že budou schopny dostát svým závazkům a půjčku včas a řádně splácet. Splátky přitom probíhají v pravidelných měsíčních intervalech.

Petrova půjčka je tak vhodná hlavně pro zaměstnance, a to ve státní i soukromé sféře. Stejně tak je ale nabízena také důchodcům či ženám na mateřské dovolené. Zde je otázkou, zda jejich příjmy dosahují takové výše, aby na Petrovu půjčku skutečně dosáhli.

Další podmínky pro získání Petrovy půjčky:

  • Věk mezi 18 a 65 lety
  • Občanství ČR
  • Trvalý pobyt na území České republiky

Pro získání Petrovy půjčky musíte doložit dva doklady totožnosti. Může jít o kombinaci občanského průkazu, cestovního pasu, řidičského průkazu, zbrojního průkazu, rodného listu, případně i dalších dokladů, na nichž jsou potřebné údaje a také fotografie.

Je nutné mít vlastní telefonní číslo a také bankovní účet na jméno. Právě na ten jsou po schválení půjčky zasílány sjednané finanční prostředky.

Proces sjednávání Petrovy půjčky je poměrně jednoduchý. Nejprve vyplníte online žádost, v níž uvedete nejprve vaši emailovou adresu.

Poté doplníte kontaktní údaje o své osobě a další informace, které jsou nezbytné pro schvalovací proces. Online formulář pak odešlete a vyčkáte, až se vám ozve zástupce Petrovy půjčky. Ten s vámi následně vyřídí veškeré další náležitosti, včetně osobní schůzky. Pokud vám půjčka bude schválena, jsou peníze odesílány na váš bankovní účet do 48 hodin.

Petrova půjčka je nebankovní půjčkou, která garantuje nízké úrokové sazby. Roční úroková sazba je zde v minimální výši stanovena na 12,47%, RPSN pak je od 15,4%.

Splátky půjčky probíhají v měsíčních intervalech, je možné je rozložit až na dobu 84 měsíců.

Recenze – srovnání

Petrova půjčka není poskytována příliš dlouhou dobu, proto je na ní celkem malé množství recenzí. Firma na svém webu uvádí, že poskytla půjčku již více než 100 tisícům klientů. Z tohoto lze usoudit, že její popularita roste.

V případě některých recenzí se můžete setkat s tím, že Petrova půjčka, ačkoliv to slibuje, nepůjčuje ženám na mateřské dovolené a důchodcům. Může to však pramenit z toho, že zkrátka nemají dostatečnou bonitu. Obecně vzato mají důchodci i ženy na mateřské dovolené velmi ztíženou pozici v případě, že si chtějí vzít byť malé a krátkodobé půjčky.

Co se týče srovnání s dalšími půjčkami, lze snad vyzdvihnout celkem nízkou RPSN, která je na nejnižší hranici už na 15,4%. Dále je výhodné, že půjčka je poskytována bez ručitele a také není nutné dokládat potvrzení o příjmech.

Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Z nemnoha recenzí zatím vyplývá spíše to, že Petrova půjčka není podvod. Je ale zřejmé, že není dostupná úplně všem lidem. Musíte mít určitý příjem, abyste na ni dosáhli. Zda je Petrova půjčka spolehlivá na 100%, se zatím říci nedá, ovšem to se každý dozví teprve tehdy, bude-li s ní mít vlastní zkušenosti.

Zkušenosti

Jaké jsou vaše zkušenosti s Petrovo půjčkou? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Petrova půjčka – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Petrova půjčka – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Petrova půjčka není tolik známou půjčkou. Právem se tak můžete ptát, zda Petrova půjčka je podvod, nebo jde o půjčku spolehlivou, kterou si můžete vzít, aniž byste se museli strachovat o to, zda vám při jejím splácení nebudou účtovány nějaké poplatky navíc, případně se nesetkáte s jiným neseriózním …

Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Pakliže hledáte půjčku, na niž byste získali rychlé a bez zdlouhavého vyřizování formalit menší finanční obnos, pak může být řešením Mutuo.cz půjčka. Jedná se o typ SMS půjčky, kterou lze vyřídit po internetu.

Money Now – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Krátkodobá půjčka Money Now je nebankovním typem půjčky, která je určena výhradně pro občany České republiky, kteří zde mají trvalý pobyt. Tuto půjčku nabízí společnost Dollar Financial Czech Republic s.r.o.

Ecredit – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Ecredit půjčka je úvěrem, který je poskytován osobám s minimálním příjmem alespoň 11.000 Kč. Jedná se o půjčku, kterou je možné sjednat telefonicky na bezplatné lince nebo online, kdy stačí vyplnit krátký formulář. Půjčka Ecredit není tolik známá, proto ji zatím nevyužívá příliš mnoho klientů. Jaké …Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!