verze pro tisk

Perfect Money půjčka - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

4. prosinec 2013

Perfect Money půjčka je rychlou půjčkou, která pomůže v situaci, kdy potřebujete získat okamžitě finanční prostředky, a to bez zbytečného papírování a složitostí. Stačí mít připojení k internetu a během pár chvil máte peníze k dispozici.

Reklama

Perfect Money půjčka - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?Perfect Money půjčka - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

O půjčce

V případě Perfect Money lze žádat o peníze až do výše 5.000 Kč. Určité omezení zde platí ve chvíli, kdy žádáte poprvé. V tom okamžiku je možné si půjčit maximálně peníze v hodnotě do 3.000 Kč (tedy buď 1.000 Kč, 1.500 Kč, 2.000 Kč, 2.500 Kč nebo 3.000 Kč). Při druhé žádosti je maximální částka navýšena již na 4.000 Kč, při každé další pak již plných 5.000 Kč.

Parametry

  • Výše půjčky 1.000 Kč – 5.000 Kč
  • Doba splatnosti 7 – 21 dní
  • Možnost prodloužení splatnosti
  • První půjčka zdarma

Podmínky pro schválení

Pro úspěšné vyřízení půjčky je v zásadě nutné mít pouze platný občanský průkaz. Není třeba dokládat potvrzení o výši příjmů, ani dokazovat, že nejste v žádném z registru dlužníků. Minimální papírování je jednou z hlavních zásad a výhod Perfect Money půjčky.

Při žádosti vyplníte jednoduchý online formulář. Po jeho odeslání vám bude zaslán na uvedenou emailovou adresu autorizační odkaz, jehož odkliknutím žádost potvrdíte. Poté již probíhá samotný proces schvalování, kdy budete kontaktováni některým ze zástupců Perfect Money.

>> Žádost o půjčku <<

Převod peněz

Jakmile je půjčka schválena, jsou peníze ihned odeslány, a to vždy na vámi uvedený bankovní účet. Platí přitom, že pokud je žádost schválena dopoledne, jsou peníze na účtu ještě tentýž den.

Splácení

Splácení probíhá bankovním převodem. Na emailovou adresu obdržíte fakturu, kde naleznete všechny nezbytné údaje, které je nutné uvést při splácení, a to včetně variabilního symbolu, který je vždy potřeba do příkazu zadat tak, aby mohla být splátka přiřazena k vaší půjčce.

Další možností je splacení půjčky příkazem přímo na pobočce banky.

Před stanoveným termínem splatnosti budete informováni prostřednictvím emailu a SMS zprávy. Toto upozornění slouží k tomu, abyste na splatnost půjčky nezapomněli.

Prodloužení

Perfect Money půjčku a její splácení lze odložit, respektive prodloužit, a to vždy o 7 dní, maximálně však dvakrát po sobě.

>> Žádost o půjčku <<

Recenze - srovnání

Perfect Money půjčka patří ke krátkodobým úvěrům, které poskytují nejnižší sumy peněz. To však neznamená, že by měla být opomíjena.

I výše 5.000 Kč může být pro mnoho z vás zcela dostačující. Zvlášť vezmete-li v potaz, že se především jedná o půjčku, která vám má pomoci přečkat dobu do výplaty, případně zaplatit nějaké účty apod. V porovnání s ostatními půjčkami má také kratší dobu splatnosti, která v základu činí 21 dní.

Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Perfect Money půjčka není podvodem, jde o kvalitní finanční produkt, který rozhodně stojí za pozornost a může být v určitých situacích skutečně přínosný.

Díky této půjčce můžete snadno a rychle vyřešit vaši problematickou finanční situaci, aniž byste museli žádat o peníze například někoho z rodiny, přátel či dokonce pochybných existencí.

Zkušenosti

Jaké jsou vaše zkušenosti s Perfect Money půjčkou? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Perfect Money půjčka - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Perfect Money půjčka - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Perfect Money půjčka je rychlou půjčkou, která pomůže v situaci, kdy potřebujete získat okamžitě finanční prostředky, a to bez zbytečného papírování a složitostí. Stačí mít připojení k internetu a během pár chvil máte peníze k dispozici.

GE Money půjčka - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

GE Money půjčka - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

GE Money půjčka se řadí mezi ty bankovní půjčky, které jsou vhodné pro osoby se stálým příjmem. Jedná se o produkt, který poskytuje GE Money Bank.

Money Now – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Krátkodobá půjčka Money Now je nebankovním typem půjčky, která je určena výhradně pro občany České republiky, kteří zde mají trvalý pobyt. Tuto půjčku nabízí společnost Dollar Financial Czech Republic s.r.o.

Profi Credit - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Profi Credit - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Společnost Profi Credit poskytuje půjčky osobám s příjmy. To znamená, že si u ní mohou půjčit peníze zaměstnanci, podnikatelé, ale také senioři, kteří pobírají pravidelný starobní či invalidní důchod, případně pak výluhovou rentu.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!