verze pro tisk

Online půjčky bez podvodu: Jak je poznat?

3. červen 2014

Na internetu se to dnes jen hemží nabídkami na nebankovní půjčky online. Jak ale poznáte, zda nejde o podvod a zbytečnou ztrátu času?

Reklama

Online půjčky bez podvodu: Jak je poznat?Online půjčky bez podvodu: Jak je poznat?

Krátkodobé půjčky

První rada, kterou se řiďte, zní: vždy dejte přednost půjčce, která má dobré reference. Už jste o ní například o někoho slyšeli, případně s ní dokonce máte vlastní zkušenost. Je také praktické si číst komentáře lidí, kteří konkrétní půjčky online u vybrané společnosti již využili.

Mezi osvědčené krátkodobé půjčky bez podvodu patří tyto:

  • Ferratum – jedná se o půjčku, která je oblíbená hned v několika evropských zemích. Jde vlastně o průkopníka mezi takzvanými SMS půjčkami do výplaty, které lidé využívají pro krátkodobé překlenutí finančních potíží.
  • Kredito24 – tato půjčka je na tuzemském trhu teprve několik let, nicméně už si získala velmi kladné reference. Jde rovněž o malou půjčku do výplaty. Umožňuje vám během několika desítek minut získat až 12.500 Kč.

Najdou se i další výhodné půjčky online. Vždy se ale raději zajímejte o to, jaké mají reference. A v neposlední řadě si všímejte, kolik za konkrétní půjčku zaplatíte na úrocích. Dnes už jsou k dostání i půjčky bez úroků.

Klasické nebankovní půjčky

Kromě krátkodobých půjček si můžete sjednat i klasické půjčky, které mají delší dobu splatnosti, zpravidla v řádech několika měsíců či dokonce let.

Nebankovní půjčka bez podvodu jsou kupříkladu tyto:

  • Provident – oblíbená půjčka od Providentu je využívána desítkami tisíc klientů. Dá se vyřídit online i osobně. Je poskytována až do výše 80.000 Kč. Specifikem této nebankovní zápůjčky je to, že ji splácíte v týdenních splátkách.
  • Home Credit – Mimořádně oblíbený nebankovní úvěr. Společnost Home Credit působí v několika evropských zemích, má tak velmi silné zázemí. U této společnosti se rozhodně nemusíte obávat nějakého podvodu. Je poskytována ve výši od 10.000 Kč do 150.000 Kč v závislosti na výši vašich příjmů.

Pozor na úroky

U každé nebankovní půjčky si hlídejte výši poplatků a úrokových sazeb. Zejména neznámé společnosti rády využívají neznalosti svých klientů, jimž se pak půjčky kvůli vysokým úrokům notně prodraží.

Jaké máte zkušenosti s výše uvedenými půjčkami? Vyzkoušeli jste jiné? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Online půjčky bez podvodu: Jak je poznat?

Online půjčky bez podvodu: Jak je poznat?

Na internetu se to dnes jen hemží nabídkami na nebankovní půjčky online. Jak ale poznáte, zda nejde o podvod a zbytečnou ztrátu času?

Jak na půjčky na směnku bez podvodu?

Jak na půjčky na směnku bez podvodu?

Mnohé nebankovní společnosti a také fyzické osoby vám půjčí peníze jedině tehdy, podepíšete-li jim směnku. Tento způsob je zcela legální, používání směnek je upraveno zákonným předpisem.

Jak zabránit rizikům při sjednávání online půjčky?

Jak zabránit rizikům při sjednávání online půjčky?

V posledních několika letech je u nás patrný výrazný boom takzvaných online půjček. Těm z vás, kteří potřebují půjčit peníze, přinášejí vyšší komfort při sjednávání a mnoho dalších výhod. Mají však i určitá úskalí, na která je třeba myslet. V tomto článku se dozvíte, jak co nejvíce snížit riziko, že…

Půjčka na složenku: Rychlé nebankovní půjčky online

Půjčka na složenku: Rychlé nebankovní půjčky online

Poskytovatelé půjček jsou v dnešní době velmi ostražití. Půjčka u mnoha bankovních institucí rozhodně není pro každého, projít ověřením musí téměř každý žadatel. Pro klienta to v mnoha případech znamená zbytečné čekání, ponížení a v neposlední řadě peníze. Jde to samozřejmě i jinak, alternativu nabí…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!