verze pro tisk

Nová půjčka Credit Money

6. září 2012

Zájemci o rychlou půjčku nyní mohou využít nového produktu, který se na tuzemské trhu objevil. Jedná se Credit Money půjčku, která se svým charakterem řadí mezi takzvané SMS půjčky online. Stejně jako ostatní půjčky z této kategorie je i půjčka od Credit Money specifická v tom, že si lze půjčit menší obnos peněz na několik dní. V tomto případě si klienti mohou zažádat o finance ve výši od 500 Kč do 15.000 Kč, a to na dobu od 14 do 30 dní, přičemž v případě potřeba lze za poplatek prodloužit lhůtu splatnosti o 10 dní, a to i opakovaně.

Reklama

Nová půjčka Credit MoneyNová půjčka Credit Money

Základní podmínky pro získání půjčky

Credit Money půjčka online se dá vyřídit prostřednictvím online formuláře či přes mobilní telefon. Aby žádost o půjčku byla úspěšná, je tudíž zapotřebí mít připojení k internetu a funkční mobilní telefon, z něhož jde posílat SMS zprávy. Půjčka Credit Money tak umožňuje získat finanční prostředky jednoduše bez toho, aniž by člověk musel chodit na nějakou pobočku. Veškeré vyřizování probíhá přes SMS zprávy či internet. Jiné podmínky pro získání této půjčky nejsou zapotřebí. Klienti nemusejí dokládat potvrzení o příjmech, není vyžadován žádný ručitel. Osoba, která žádá o tuto půjčku, by však měla mít nějaký pravidelný příjem, společnost, která tuto půjčku poskytuje, může případně nahlížet do registrů dlužníků, aby zjistila, zda se je klient dostatečně důvěryhodný. O půjčku tak mohou žádat zaměstnanci, OSVČ, senioři ( kteří pobírají důchod), maminky na mateřské dovolené, studenti s příjmy i nezaměstnaní, kteří dostávají nějaké sociální dávky.
Credit Money půjčka má jasně stanovené poplatky, které závisí vždy na výši půjčky a také na době splatnosti. Celková výše poplatků nikdy nepřesahuje 25% z vypůjčené částky.

Při první žádosti se musíte zaregistrovat

Při žádosti přes internet je potřeba se nejprve zaregistrovat. Oproti mnoha jiným podobným půjčkám je však tato registrace zcela zdarma, neplatí se žádný registrační poplatek. Poté, co se klient zaregistruje, vyplní a odešle žádost, dozví se během chvíle, zda mu půjčka Credit Money byla poskytnuta či nikoliv. Při kladné odpovědi stačí žádost potvrdit a peníze jsou pak ihned odeslány na bankovní účet, případně jsou odeslány ve formě poštovní poukázky.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Nová půjčka Credit Money

Nová půjčka Credit Money

Zájemci o rychlou půjčku nyní mohou využít nového produktu, který se na tuzemské trhu objevil. Jedná se Credit Money půjčku, která se svým charakterem řadí mezi takzvané SMS půjčky online. Stejně jako ostatní půjčky z této kategorie je i půjčka od Credit Money specifická v tom, že si lze půjčit menš…

Nová bankovní půjčka od Air Bank: Zkušenosti a diskuze

Air Bank je moderní bankou, která u nás nabízí své služby teprve několik málo let. Za tuto dobu se však vryla do povědomí už jen tím, že klade důraz na maximální vstřícnost ke klientům. Snaží se do tuzemské bankovní sféry zavést to, po čem lidi touží – bankovní služby s minimem poplatků a administra…

Nová půjčka www.bankerat.cz: Není to podvod? Jaké jsou Vaše zkušenosti?

Nová půjčka www.bankerat.cz: Není to podvod? Jaké jsou Vaše zkušenosti?

Bankerat je nový aukční web, který združuje lidi, co chtějí půjčit a investory, které půjčuji. Sami si tak můžete určit podmínky půjčky, nastavíte si nízké mesíční splátky a vše vyřídíte bez poplatku předem a to z pohodlí domova.

Money Now – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Krátkodobá půjčka Money Now je nebankovním typem půjčky, která je určena výhradně pro občany České republiky, kteří zde mají trvalý pobyt. Tuto půjčku nabízí společnost Dollar Financial Czech Republic s.r.o.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!