verze pro tisk

Nová bankovní půjčka od Air Bank: Zkušenosti a diskuze

10. leden 2014

Air Bank je moderní bankou, která u nás nabízí své služby teprve několik málo let. Za tuto dobu se však vryla do povědomí už jen tím, že klade důraz na maximální vstřícnost ke klientům. Snaží se do tuzemské bankovní sféry zavést to, po čem lidi touží – bankovní služby s minimem poplatků a administrativních úkonů.

Reklama

Příkladem budiž Nová bankovní půjčka od Air Bank, která je vám k dispozici ve chvíli, kdy jste zaměstnaní, podnikáte, případně máte jiný zdroj trvalých příjmů.

Parametry Air Bank půjčky

  • Výše půjčky 5.000 – 400.000 Kč
  • Doba splatnosti 6 – 96 měsíců
  • Úroková sazba od 8,9%

Air Bank půjčka je výhodná především díky nízkým úrokům. Jako nadstandard navíc Air Bank umožňuje získat bonusovou úrokovou sazbu ve výši 8,9%. Tu dostanete ve chvíli, kdy nebudete mít problémy se splácením. Zkrátka budete platit včas a v plné výši. Podmínky jsou takové, že na splátkách nesmíte dlužit víc než 100 Kč a déle než 5 dní.

Kromě výhodné úrokové sazby Nová bankovní půjčka od Air Bank slibuje, že nebudete platit žádné poplatky. Můžete tak v klidu zapomenout na poplatky za vyřízení půjčky, poplatky za předčasné splacení a další, které jsou i v dnešní době běžně vyžadovány u některých bankovních institucí.

Při sjednávání půjčky si můžete libovolně zvolit dobu splatnosti. Splácení půjčky je přitom velmi jednoduché. Platíte vždy k určitému datu v měsíci, ovšem nemusíte se s tím nijak trápit.

Platba bude provedena automaticky z vašeho bankovního účtu u Air Bank. Ano, musíte mít zřízen běžný účet u Air Bank. Pokud jej nemáte, nevadí. Bude vám zařízen při sjednávání půjčky.

Sjednání půjčky je další předností Air Bank. Žádost lze totiž, stejně jako další kroky, provést online. Kromě toho je ale samozřejmě možné navštívit i některou z poboček Air Bank.

Pro sjednání Nové bankovní půjčky Air Bank musíte doložit:

  • Doklady totožnosti
  • Potvrzení o příjmu nebo výpisy z účtu za poslední 3 měsíce
  • OSVČ dokládají daňové přiznání za uplynulý rok
  • Při společné žádosti manželů je nutné mít doklad o společném jmění
  • Důchodci musí mít potřebný doklad, který stvrzuje pobírání důchodu

Kromě těchto dokumentů je zapotřebí splnit podmínku, že musíte být starší 18 let a mít vedený běžný účet u Air Bank.

Při sjednávání půjčky nejprve vyplníte online žádost. Pro tento krok u sebe mějte připravený občanský průkaz a IČO zaměstnavatele. V případě, že jste OSVČ, pak budete potřebovat daňové přiznání.

Ve chvíli, kdy je půjčka schválena, doložíte ještě další nezbytné doklady a podepíšete smlouvu. To lze provést osobně v bance, online, poštou nebo prostřednictvím kurýra. Po obdržení podepsané smlouvy a příslušných dokladů vám Air Bank ihned převede peníze na běžný účet a můžete je začít čerpat.

Recenze – srovnání

Air Bank na tuzemském trhu působí krátkou dobu, má už ale velmi dobré renomé mezi širokou veřejností. Svědčí o tomu vzrůstající počet klientů i kladné recenze, které se v hojném množství objevují v tisku i na internetu.

Nová bankovní půjčka od Air Bank vychází při srovnání s dalšími bankovními úvěry velmi dobře. Vyzdvihnout lze především nízké úrokové sazby, jednoduché vyřízení (možné online formou i na pobočce), malé množství dokladů, rychlost vyřízení a také absenci jakýchkoliv poplatků navíc.

Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Air Bank půjčka je stoprocentně spolehlivá půjčka, v žádném případě se nejedná o žádný podvod. Banky jsou obecně pod mnohem větším dohledem nežli nebankovní společnosti, takže zde prakticky o nějakém podvodu nemůže být ani řeč. Ba naopak, Nová bankovní půjčka od Air Bank je spolehlivá a pro klienty přívětivá.

Zkušenosti

Jaké jsou vaše zkušenosti s Petrovo půjčkou? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Nová bankovní půjčka od Air Bank: Zkušenosti a diskuze

Air Bank je moderní bankou, která u nás nabízí své služby teprve několik málo let. Za tuto dobu se však vryla do povědomí už jen tím, že klade důraz na maximální vstřícnost ke klientům. Snaží se do tuzemské bankovní sféry zavést to, po čem lidi touží – bankovní služby s minimem poplatků a administra…

Nová půjčka www.bankerat.cz: Není to podvod? Jaké jsou Vaše zkušenosti?

Nová půjčka www.bankerat.cz: Není to podvod? Jaké jsou Vaše zkušenosti?

Bankerat je nový aukční web, který združuje lidi, co chtějí půjčit a investory, které půjčuji. Sami si tak můžete určit podmínky půjčky, nastavíte si nízké mesíční splátky a vše vyřídíte bez poplatku předem a to z pohodlí domova.

Nemám svůj bankovní účet, jaká půjčka je pro mě vhodná?

Nemám svůj bankovní účet, jaká půjčka je pro mě vhodná?

Většina bankovních i nebankovních úvěrů je krom jiného vázána na podmínku, že žadatel musí mít osobní bankovní účet, který je přímo veden na jeho jméno. Tento účet je pak používán pro veškeré platební transakce.

Nová půjčka Credit Money

Nová půjčka Credit Money

Zájemci o rychlou půjčku nyní mohou využít nového produktu, který se na tuzemské trhu objevil. Jedná se Credit Money půjčku, která se svým charakterem řadí mezi takzvané SMS půjčky online. Stejně jako ostatní půjčky z této kategorie je i půjčka od Credit Money specifická v tom, že si lze půjčit menš…



Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!