verze pro tisk

NetCredit půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

3. prosinec 2013

Nezbývají vám peníze do výplaty a nechcete si půjčovat od někoho známého s tím, že byste se cítili trapně? Problémy s penězi pomůže vyřešit NetCredit půjčka do výplaty. Ta je určena pro krátkodobé řešení finančních potíží. Je rychlá, dá se zařídit z pohodlí domova a není k ní zapotřebí splnit mnoho náležitostí.

Reklama

NetCredit půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?NetCredit půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

 

O půjčce

NetCredit půjčka do výplaty je určena pro menší obnosy peněz. Zákazníci si mohou půjčit finanční prostředky ve výši od 1.500 Kč do 12.000 Kč. Platí přitom, že při první žádosti je maximální limit půjčky omezen na 4.500 Kč.

Parametry

  • Výše půjčky 1.500 Kč – 12.000 Kč
  • Splatnost 1 – 30 dní
  • Bez ručitele
  • Možnost podání žádosti online

Podmínky pro schválení

Aby schválení NetCredit půjčky do výplaty proběhlo úspěšně, je zapotřebí prokázat občanství České republiky, a to pomocí dokladu totožnosti, z něhož vypíšete údaje do online formuláře. Je také potřeba, abyste v tuzemsku měli trvalý pobyt.

O NetCredit půjčku může zažádat každý, kdo je ve věku od 20 do 70 let a má stálý příjem.

Každý žadatel musí při vyplňování žádosti uvést číslo mobilního telefonu ( toto telefonní číslo musí být aktivní) a také číslo účtu u některé z tuzemských bank.

Žadatel by neměl být v exekuci.

Při žádosti je nutné vyplnit příslušní online formulář a následně zaplatit symbolický registrační poplatek ve výši 1 haléře. Rozhodnutí o schválení půjčky je následně otázkou několika minut, přijde vždy na mobilní telefon v podobě SMS zprávy a také na emailovou adresu, kterou jste při žádosti vyplnili.

Převod peněz

Převod peněz na váš účet probíhá bezprostředně po schválení půjčky. Ještě před tím je potřeba zaplatit symbolický registrační poplatek, který činí 1 haléř. Díky němu dojde k ověření, že uvedený bankovní účet je aktivní a je váš.

Splácení

Doba splatnosti je u NetCredit půjčky do výplaty stanovena na dobu od 1 do 30 dnů. Kdykoliv během sjednané lhůty je možné půjčku splatit, a to prostřednictvím online bankovnictví (zadáním jednorázového příkazu), případně pak vkladem na pobočce některé z bank.

Prodloužení

NetCredit půjčku je možné splatit i poté, co uplyne základní lhůta splatnosti. Tu lze totiž v případě potřeby prodloužit, a to o 7, 14 či 30 dnů. Za prodloužení je účtován poplatek.

Recenze - srovnání

NetCredit půjčka do výplaty je zajímavým řešením pro ty z vás, kteří mají trvalý příjem, avšak nutně potřebují trochu peněz, aby bez problémů přečkali do další výplaty.

Vzhledem k tomu, že u půjčky nejsou nijak závratné poplatky, jedná se o poměrně kvalitní produkt, který lze doporučit.

Spolehlivá půjčka nebo podvod?

NetCredit půjčka do výplaty se dá určitě zařadit mezi krátkodobé půjčky, na které je spolehnutí. Pakliže nemáte žádné dluhy a nejste v registrech dlužníků, máte pravidelný příjem, na půjčku v pohodě dosáhnete.

Stejně tak se nemusíte bát ani o to, že váš společnost „natáhne“. O poplatcích víte ještě před samotným vyřízením půjčky, snadno si tak můžete spočítat, zda se vám vyplatí či nikoliv.

Zkušenosti

Jaké jsou vaše zkušenosti s NetCredit půjčkou do výplaty? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

NetCredit půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

NetCredit půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Nezbývají vám peníze do výplaty a nechcete si půjčovat od někoho známého s tím, že byste se cítili trapně? Problémy s penězi pomůže vyřešit NetCredit půjčka do výplaty. Ta je určena pro krátkodobé řešení finančních potíží. Je rychlá, dá se zařídit z

Ferratum půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?[noads]

Ferratum půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?[noads]

Ferratum půjčka je zajímavou půjčkou pro lidi, kteří potřebují půjčit peníze před výplatou, kdy aktuálně nemají dostatek peněz na zaplacení účtů či na jiné výdaje. Peníze však lze využít i k jiným účelům.

Profi Credit - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Profi Credit - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Společnost Profi Credit poskytuje půjčky osobám s příjmy. To znamená, že si u ní mohou půjčit peníze zaměstnanci, podnikatelé, ale také senioři, kteří pobírají pravidelný starobní či invalidní důchod, případně pak výluhovou rentu.

Tommi Stachi - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Tommi Stachi - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Mezi nebankovní půjčky, které jsou v tuzemsku k dispozici široké veřejnosti, patří také Tommi Stachi. Tato půjčka poskytuje peníze zaměstnancům, živnostníkům a také osobám, které jsou v seniorském věku a mají obecně ztížené podmínky pro získání klasiVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!