verze pro tisk

Nebankovní půjčky, které opravdu půjčí

18. březen 2014

Na českém internetu se to dnes jen hemží nabídkami nebankovních společností, které lákají na výhodné krátkodobé půjčky online. Jak je to ale s nimi doopravdy, můžete se opravdu spolehnout na to, že vám půjčí, nebo jen zbytečně ztratíte několik minut vyplňováním žádosti a registrací, načež k vám stejně peníze nedoputují?

Reklama

Nebankovní půjčky, které opravdu půjčíNebankovní půjčky, které opravdu půjčí

Je pravdou, že prakticky všechny krátkodobé půjčky slibují totéž. Tedy především to, že k jejich získání téměř nic nepotřebujete, nemusíte dokládat potvrzení o příjmu, není nahlíženo do registrů dlužníků atp. Kromě toho vám také slibují, že budete mít peníze do několika minut na svém účtu, případně pak během několika málo dní ve formě poštovní poukázky.

Mnohé nebankovní půjčky online ale tyhle zásady nedodržují. Buď vás z nějaké nejasné příčiny odmítnou, nebo vám peníze přijdou o poznání později, nežli bylo předem avizováno. Je tak určitě dobré se poohlédnout po půjčkách, které dodržují to, co slibují.

Via SMS - Půjčka do 15 minut

Krátkodobá půjčka Via SMS je příkladem nebankovní půjčky, která opravdu půjčí tak, jak slibuje. Je samozřejmě nutné splnit základní podmínky, tedy být ve věku od 20 do 65 let, být občanem České republiky a ideálně mít pravidelný příjem. Ten se sice nedokládá, nicméně je zapotřebí při vyplňování uvádět správné údaje. Už jen z toho důvodu, že pokud byste si vzali půjčku na základě lživě uvedených údajů, mohlo by to pro vás mít právní důsledky.

Via SMS slibuje půjčku do 15 minut. A skutečně vám peníze na účet dorazí velmi rychle, během pár minut poté, co dojde k jejímu schválení. Převod je samozřejmě závislý na tom, u jaké banky máte vedený svůj osobní účet. Via SMS půjčka nabízí finanční prostředky od 50 Kč do 12.000 Kč s dobou splatnosti až 30 dní, s možností opakovaného prodloužení termínu splacení.

Moneynow - Peníze ihned na účet

Půjčka MoneyNow je dalším produktem, který vám skutečně půjčí, nejedná se o žádný podvod, který by se vás snažil obrat o čas a peníze. I u této půjčky online jsou jen drobné požadavky – věk mezi 18 – 75 roky, trvalý zdroj příjmů, vlastnictví bankovního účtu a mobilního telefonu.

Na půjčku dosáhnete v okamžiku, kdy máte u této společnosti splacený předchozí závazek. Vždy vám totiž půjčí jen jednou, nemůžete mít více půjček u MoneyNow naráz. Výše půjčky je od 500 Kč do 10.000 Kč, a to s termínem splatnosti na 15 nebo 30 dní.

Při detailním hledání se najdou i mnohé další nebankovní půjčky, které vám skutečně půjčí peníze. Ať už se jedná o krátkodobé online půjčky (například Kredito24.cz, Ferratum), nebo také o klasické půjčky, jako je například Home Credit.

Jaké jsou vaše zkušenosti s půjčkami? U jakých jste opravdu uspěli? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Nebankovní půjčky, které opravdu půjčí

Nebankovní půjčky, které opravdu půjčí

Na českém internetu se to dnes jen hemží nabídkami nebankovních společností, které lákají na výhodné krátkodobé půjčky online. Jak je to ale s nimi doopravdy, můžete se opravdu spolehnout na to, že vám půjčí, nebo jen zbytečně ztratíte několik minut vyplňováním žádosti a registrací, načež k vám stej…

Doporučené nebankovní půjčky, které vás udrží nad vodou před výplatou

Doporučené nebankovní půjčky, které vás udrží nad vodou před výplatou

S nebankovními půjčkami před výplatou se v posledních letech doslova roztrhl pytel. Zatímco ještě před nějakými třemi, čtyřmi roky nikdo v tuzemsku prakticky nevěděl, o jaký produkt se jedná a nebyl ani dostupný, dnes jsou půjčky před výplatou mimořádně oblíbené a poskytuje je celá řada společností.…

Půjčka na složenku: Rychlé nebankovní půjčky online

Půjčka na složenku: Rychlé nebankovní půjčky online

Poskytovatelé půjček jsou v dnešní době velmi ostražití. Půjčka u mnoha bankovních institucí rozhodně není pro každého, projít ověřením musí téměř každý žadatel. Pro klienta to v mnoha případech znamená zbytečné čekání, ponížení a v neposlední řadě peníze. Jde to samozřejmě i jinak, alternativu nabí…

Bezpečné používání platebních a kreditních karet: 10 zásad, které ochrání vaše karty a peníze

Bezpečné používání platebních a kreditních karet: 10 zásad, které ochrání vaše karty a peníze

Při používání platební a kreditní karty je na místě opatrnost. Každý z vás by si měl osvojit zásady, jak je správně používat, aby minimalizoval riziko odcizení a finančních ztrát. O používání karet vás má informovat banka ve chvíli, kdy si je zřizujete.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!