verze pro tisk

Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

8. leden 2014

Pakliže hledáte půjčku, na niž byste získali rychlé a bez zdlouhavého vyřizování formalit menší finanční obnos, pak může být řešením Mutuo.cz půjčka. Jedná se o typ SMS půjčky, kterou lze vyřídit po internetu.

Reklama

Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Na základě jednoduché žádosti lze získat finance až do výše 5.000 Kč, a to do několika minut. Je Mutuo.cz podvod, nebo jde o spolehlivou půjčku. Zkušenosti a recenze mohou mnohé napovědět, stejně jako samotné parametry a podmínky půjčky.

Mutuo.cz půjčka je poskytována společností Mutuo s.r.o. Tato firma sídlí v Praze. Jedná se o českou společnost, která se přímo specializuje na poskytování krátkodobých SMS půjček.

Parametry

 • Výše půjčky 1.000 – 5.000 Kč
 • Doba splatnosti 15 a 22 dní
 • Poplatek 250 Kč za každou vypůjčenou tisícikorunu
 • Výplata poštovní složenkou nebo na bankovní účet
 • Bez ručitele
 • Bez zástavy
 • Bez dokládání příjmů
 • Bez nahlížení do registrů dlužníků

Při první žádosti o půjčku lze žádat pouze o 1.000 Kč. Doba splatnosti je 22 dní, v případě výplaty poštovní složenkou je první půjčka se splatností 15 dní. S každou další půjčkou se postupně navyšuje její limit, a to až do maximální výše 5.000 Kč.

Žádost o půjčku se podává online. K jejímu vyplnění budete potřebovat občanský průkaz. Do formuláře zadáváte krom jména a příjmení také rodné číslo, číslo OP, výši příjmů, email, číslo mobilního telefonu a také číslo bankovního účtu.

Jakmile žádost odešlete, je posouzena v centrále společnosti. Po ověření poskytnutých údajů se prakticky ihned dozvíte, zda vám půjčka byla schválena, nebo došlo k jejímu zamítnutí. Při kladné odezvě vám Mutuo.cz ihned odesílá peníze na bankovní účet, případně ve formě poštovní složenky, která vám přijde během několika dní do schránky.

Další podmínky pro získání Mutuo.cz půjčky:

 • Věk minimálně 18 let
 • Občanství ČR
 • Trvalý pobyt na území České republiky

Splacení Mutuo.cz půjčky probíhá jednorázově, a to na bankovní účet společnosti Mutuo.cz. V případě, že se dostanete do časové tísně a nejste schopni půjčku včas splatit, můžete dobu splatnosti za poplatek prodloužit, a to až o 2 týdny.

Recenze – srovnání

Mutuo.cz se dá srovnat s většinou ostatních krátkodobých půjček online. Specifikum zde spočívá zejména v tom, že je stanovena pouze 1 doba splatnosti, která činí 22 dní.

Pouze v případě první půjčky může být splatnost 15 dní. U mnoha podobných půjček online si jako klienti můžete volit dobu splatnosti libovolně, obvykle v rozmezí od 1 do 30 dní.

Jedna doba splatnosti má však i své výhody. Máte mnohem lepší přehled o tom, kolik za půjčku zaplatíte. Platí zde, že za každou vypůjčenou tisícikorunu zaplatíte poplatek ve výši 250 Kč. Při maximální vypůjčené sumě 5.000 Kč tak i s poplatkem vrátíte 6.250 Kč.

Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Mutuo.cz je spolehlivá půjčka. Není však vhodné si ji brát příliš často. Nevýhodou je zde vysoký poplatek, který za půjčku zaplatíte. To je ovšem charakteristické pro všechny krátkodobé půjčky, které společnosti v České republice nabízejí.

Lze ale jednoznačně konstatovat, že Mutuo.cz půjčka není podvod, vše je legální. Společnost garantuje, že dle zákona uchová i veškeré údaje, které jí při sjednávání půjčky svěříte, a to tak, aby se nedostaly do nepovolaných rukou.

Zkušenosti

Jaké jsou vaše zkušenosti s Mutuo.cz půjčkou? Podělte se o ně  s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Pakliže hledáte půjčku, na niž byste získali rychlé a bez zdlouhavého vyřizování formalit menší finanční obnos, pak může být řešením Mutuo.cz půjčka. Jedná se o typ SMS půjčky, kterou lze vyřídit po internetu.

Money Now – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Krátkodobá půjčka Money Now je nebankovním typem půjčky, která je určena výhradně pro občany České republiky, kteří zde mají trvalý pobyt. Tuto půjčku nabízí společnost Dollar Financial Czech Republic s.r.o.

Ecredit – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Ecredit půjčka je úvěrem, který je poskytován osobám s minimálním příjmem alespoň 11.000 Kč. Jedná se o půjčku, kterou je možné sjednat telefonicky na bezplatné lince nebo online, kdy stačí vyplnit krátký formulář. Půjčka Ecredit není tolik známá, proto ji zatím nevyužívá příliš mnoho klientů. Jaké …

Creditsor – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Creditsor – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Půjčka Creditsor je prostřednictvím internetu nabízena britskou společností Leadsor Limited. Nejedná se o klasickou půjčku, kdy by ji zmíněná společnost poskytovala ze svých zdrojů. Jde vlastně o službu, kdy vám pomáhá získat půjčku od některého z takzvaných kreditorů, tedy věřitelů, kteří budou och…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

mirek

čtvrtek, 13. březen 2014
00:00

mutuo s podminkama je ted nejprijatelnejsi, neplatite za nic navic je vse fix.doporucuju MT


posted by: mirek [Odpovědět]