verze pro tisk

Malá půjčka bez omezení věku

17. duben 2014

Drtivá většina úvěrů a půjček je limitována věkem. Mnohé z vás jistě trápí zejména horní hranice, kdy si nemůžete půjčit například ve chvíli, kdy už je vám kolem 60 let. Banky i nebankovní instituce se takto chrání proti riziku, že si vezmete půjčku na několik let, ovšem už budete v důchodu. Pak totiž hrozí, že ji nebudete schopni splácet. V krajním případě pak hrozí, že se konce splatnosti vůbec nedožijete.

Reklama

Malá půjčka bez omezení věkuMalá půjčka bez omezení věku

Peníze však už nyní lze získat i tehdy, jste-li starší. Tuto šanci vám totiž poskytuje malé půjčky bez omezení věku. Jedná se zpravidla o takzvanou mikropůjčku, v jejímž případě je doba splatnosti limitována maximálně v řádech několika týdnů.

Kouzelná půjčka – pro teenagery i seniory

Typickým příkladem takovéhoto produktu je Kouzelná půjčka. Jde o půjčku bez omezení věku, respektive jeho horní hranice. Dostupná je pro všechny z vás, kteří jsou plnoletí.

O krátkodobý úvěr tak v klidu žádejte i ve chvíli, kdy je vám přes 60 let a jste již v důchodu. Není zde totiž vyžadováno ani potvrzení o příjmu, samozřejmě ale nějaké příjmy mít musíte. Stačí však, pokud pobíráte například invalidní nebo starobní důchod.

Kredito24.cz vám půjčí bez omezení věku až 12.500 Kč

Stejný princip prosazují v posledních letech i další společnosti. Dalším příkladem budiž Kredito24.cz půjčka, u níž opět stačí, pokud je vám alespoň 18 let. Konkrétně u této společnosti přitom můžete při opakované půjčce získat až 12500 Kč, což už jistě pokryje vaše potřeby.

Pokud hledáte půjčky bez omezení věku, pak počítejte s tím, že vám asi nikdo nepůjčí statisíce. Jde opravdu spíše o mikropůjčky. Jejich výhodou je ale nejen to, že nemusíte spadat do určité věkové kategorie. Za přednost těchto úvěrů lze považovat i minimální požadavky, které musíte splnit.

Obvykle není potřeba dokládat potvrzení o příjmu, není vyžadován ručitel, vyřízení se obejde bez zbytečných administrativních úkonů.

Jaké máte zkušenosti s malými půjčkami bez omezení věku? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Malá půjčka bez omezení věku

Malá půjčka bez omezení věku

Drtivá většina úvěrů a půjček je limitována věkem. Mnohé z vás jistě trápí zejména horní hranice, kdy si nemůžete půjčit například ve chvíli, kdy už je vám kolem 60 let. Banky i nebankovní instituce se takto chrání proti riziku, že si vezmete půjčku na několik let, ovšem už budete v důchodu. Pak tot…

Ferratum půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?[noads]

Ferratum půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?[noads]

Ferratum půjčka je zajímavou půjčkou pro lidi, kteří potřebují půjčit peníze před výplatou, kdy aktuálně nemají dostatek peněz na zaplacení účtů či na jiné výdaje. Peníze však lze využít i k jiným účelům.

Půjčka bez 1 Kč na účet

Půjčka bez 1 Kč na účet

Nemáte na účtu ani korunu a limituje vás to při žádosti o krátkodobou půjčku? Pak nevěšte hlavu, najít se dá i půjčka bez 1 Kč, která vám bude připsána během několika desítek minut na váš osobní bankovní účet. Typickým příkladem je CreditON.

První půjčka před výplatou ZDARMA a bez poplatků

První půjčka před výplatou ZDARMA a bez poplatků

Kdo vám v dnešní době půjčí pár dnů před výplatou bez úroků a bez poplatků? Zrovna když to nejvíce potřebujete, mohou vás vaši známí zklamat. Určitě se nemusíte namáhat obracet se na banku, u ní s nulovými poplatky nepočítejte. Jednou z mála možností, která vyřeší vaše problémy, je SMS půjčka Ferrat…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!