verze pro tisk

Kredia SMS půjčka

8. duben 2012

Již nějakou dobu provozuje SMS půjčky v České republice také společnost Kredia. Jedná se o malé SMS půjčky, kdy si klient může půjčit finanční obnos ve výši od 1.000 Kč do 4.000 Kč. Výše půjčky je přitom závislá na tom, zda se jedná o klienta, který si ji bere poprvé, nebo zda jde o pravidelného zákazníka. V praxi to znamená, že při první žádosti společnost Kredia poskytuje SMS půjčky online ve výší 1.000 Kč, u druhé pak až 2.000 Kč, na třetí půjčku si lze zažádat o 3.000 Kč a při čtvrté či další žádosti i o maximální částku, tedy sumu 4.000 Kč.

Reklama

Kredia SMS půjčkaKredia SMS půjčka

Poplatky za SMS půjčku Kredia

SMS půjčky Kredia mají přesně vymezené poplatky. U půjčené tisícikoruny jde o poplatek 250 Kč, za 2.000 Kč pak poplatek činí 475, v případě 3.000 Kč klient splatí o 700 Kč navíc a u čtyřtisícové půjčky činí fixní poplatek 920 Kč. SMS půjčky od společnosti Kredia nemají žádné úroky, veškeré náklady jsou zahrnuty právě ve stálých poplatcích.

Kdy dostane klient peníze

SMS půjčky Kredia lze objednávat přes online formuláře, nebo také po registraci přes mobilní telefony pomocí SMS zprávy. Zpracování požadavků trvá obvykle jen několik minut. Po ověření a schválení SMS půjčky jsou peníze odeslány rovněž během několika málo minut na osobní účet klienta.

Splatnost SMS půjčky Kredia

Splátka SMS půjčky Kredia probíhá převodem na bankovní účet společnosti, a to příkazem nebo platbou na přepážce některé z bank. Splatnost půjčky Kredia je maximálně 15 dní od jejího poskytnutí. Splatnost lze také prodloužit, a to až o deset dnů, o tuto prodlouženou splatnost se však žádá u partnerské společnosti, která má na starosti zpožděné splátky. Pro klienty také platí, že o další SMS půjčku mohou zažádat u společnosti Kredia až v momentě, kdy splatili půjčku předchozí.

Na co se dá SMS půjčka upotřebit

SMS půjčka je vzhledem k nízkým částkám určena zejména pro drobné nákupy, splátky jiných závazků apod. Díky své rychlosti a jednoduchému vyřízení v poslední době stále více žádaná.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Kredia SMS půjčka

Kredia SMS půjčka

Již nějakou dobu provozuje SMS půjčky v České republice také společnost Kredia. Jedná se o malé SMS půjčky, kdy si klient může půjčit finanční obnos ve výši od 1.000 Kč do 4.000 Kč.

Kredia SMS půjčka - až 10.000 Kč během 10 minut

Kredia SMS půjčka - až 10.000 Kč během 10 minut

SMS půjčka Kredia je finančním produktem, který umožňuje rychlé získání peněz menšího obnosu. Jedná se o krátkodobou půjčku, u níž je potřeba peníze i s příslušným poplatkem splatit v řádech dnů. Délka splatnosti závisí na samotné výši půjčky, je stanovena na dobu 15, 22 nebo 30 dní.

Půjčka bez 1 Kč na účet

Půjčka bez 1 Kč na účet

Nemáte na účtu ani korunu a limituje vás to při žádosti o krátkodobou půjčku? Pak nevěšte hlavu, najít se dá i půjčka bez 1 Kč, která vám bude připsána během několika desítek minut na váš osobní bankovní účet. Typickým příkladem je CreditON.

Nejrychlejší půjčka bez registrů

Nejrychlejší půjčka bez registrů Výběr půjček dnes zahrnuje nejen nabídku půjček v bance, ale také v nebankovním sektoru od více či méně rizikových poskytovatelů půjček. Tím, že mají lidé tolik možností, jak si půjčit peníze ještě dnes se samozřejmě nabídka rozšířila i pro ty, kteří jsou méně bonitn…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!