verze pro tisk

Kredia SMS půjčka - až 10.000 Kč během 10 minut

15. červenec 2012

SMS půjčka Kredia je finančním produktem, který umožňuje rychlé získání peněz menšího obnosu. O půjčku můžete zažádat online. Jedná se o krátkodobou půjčku, u níž je potřeba peníze i s příslušným poplatkem splatit v řádech dnů. Délka splatnosti závisí na samotné výši půjčky, je stanovena na dobu 15, 22 nebo 30 dní.

Reklama

Kredia SMS půjčka - až 10.000 Kč během 10 minutKredia SMS půjčka - až 10.000 Kč během 10 minut

Výše půjčky

V případě Kredia SMS půjčky si můžete zažádat o finanční hotovost až do výše 10.000 Kč. Pakliže jste však doposud tuto půjčku nečerpali, můžete si zažádat napoprvé jen o 2.000 Kč. Při každé další žádosti o půjčky si lze vzít finanční obnos o 1.000 Kč vyšší, postupně až do maximálního limitu 10.000 Kč.
SMS půjčka Kredia má fixně stanovené poplatky. Již při žádosti o tuto půjčku tak přesně víte, kolik peněz navíc za poskytnutí půjčky zaplatíte. Velkou předností Kredia SMS půjčky je její rychlé vyřízení.

Kdy budou peníze doručeny

Klienti, kteří jsou již u společnosti zaregistrováni, mohou peníze obdržet již během pouhých deseti minut od schválení, a to na vlastní bankovní účet. Při první žádosti o půjčku je nutné se registrovat, peníze jsou pak posílány, jakmile dojde k potvrzení ověřovacího kódu, který vám bude zaslán poštou.
Časté otázky ohledně Kredia SMS půjčky směřují ke způsobu splacení půjčky. V momentě, kdy je vám půjčka poskytnuta, je vám kromě peněz poslána na emailovou adresu ( případně pak také na adresu trvalého bydliště) zpráva, která obsahuje vyúčtování. Jeho součástí jsou čísla účtu se specifickým symbolem a variabilním symbolem, na který je pak nutné peníze do požadovaného termínu zaslat. Využít přitom lze jakoukoliv banku.

Není potřeba žádných dokumentů

Vzhledem k tomu, že Kredia SMS půjčka se snaží vyjít vstříc co největšímu počtu lidí, kteří potřebují peníze, není zde potřeba dokládat žádné dokumenty typu potvrzení o příjmu apod. I díky tomu je tato půjčka online také daleko rychlejší nežli mnohé jiné půjčky, které jsou v tuzemsku v současné době nabízeny.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Kredia SMS půjčka - až 10.000 Kč během 10 minut

Kredia SMS půjčka - až 10.000 Kč během 10 minut

SMS půjčka Kredia je finančním produktem, který umožňuje rychlé získání peněz menšího obnosu. Jedná se o krátkodobou půjčku, u níž je potřeba peníze i s příslušným poplatkem splatit v řádech dnů. Délka splatnosti závisí na samotné výši půjčky, je stanovena na dobu 15, 22 nebo 30 dní.

Kredia SMS půjčka

Kredia SMS půjčka

Již nějakou dobu provozuje SMS půjčky v České republice také společnost Kredia. Jedná se o malé SMS půjčky, kdy si klient může půjčit finanční obnos ve výši od 1.000 Kč do 4.000 Kč.

Půjčka bez 1 Kč na účet

Půjčka bez 1 Kč na účet

Nemáte na účtu ani korunu a limituje vás to při žádosti o krátkodobou půjčku? Pak nevěšte hlavu, najít se dá i půjčka bez 1 Kč, která vám bude připsána během několika desítek minut na váš osobní bankovní účet. Typickým příkladem je CreditON.

Nejrychlejší půjčka bez registrů

Nejrychlejší půjčka bez registrů Výběr půjček dnes zahrnuje nejen nabídku půjček v bance, ale také v nebankovním sektoru od více či méně rizikových poskytovatelů půjček. Tím, že mají lidé tolik možností, jak si půjčit peníze ještě dnes se samozřejmě nabídka rozšířila i pro ty, kteří jsou méně bonitn…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!