verze pro tisk

Krátkodobá půjčka Zaplo.cz - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

15. prosinec 2013

Krátkodobá půjčka Zaplo.cz je poskytována společností Zaplo Finance s.r.o. Jedná se o klasickou půjčkou, jejíž splatnost je v řádech dní a týdnů, maximální základní lhůta splatnosti činí 30 dní.

Reklama

Krátkodobá půjčka Zaplo.cz - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?Krátkodobá půjčka Zaplo.cz - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

V případě potřeby je možné tuto dobu prodloužit, a to až o 30 dní. Prodlužování je možné i opakovaně, a to po dobu jednoho roku od původního termínu splatnosti.

Parametry půjčky

  • Výše půjčky 500 – 12.500 Kč
  • Doba splatnosti 1 – 30 dní
  • První půjčka zdarma
  • Bez ručitele
  • Bez potvrzení příjmů
  • Převod peněz na bankovní účet
  • Peníze do 15 minut od schválení

Půjčka od Zaplo.cz je poskytována od 500 Kč až do výše 12.5000 Kč. Pokud o tuto krátkodobou půjčku žádáte poprvé, máte možnost si půjčit peníze do výše 5.000 Kč. přitom však máte výhodu v tom, že je první půjčka zcela zdarma, tedy bez jakýchkoliv poplatků.

Recenze – srovnání

Pokud lze srovnat půjčku Zaplo.cz s ostatními podobnými krátkodobými půjčkami, pak lze určitě vyzdvihnout právě to, že je první půjčka zcela zdarma. Podmínkou je ovšem včasné a řádné splacení do zvoleného data splatnosti. V opačném případě vám bude účtován běžný poplatek.

Poplatky jsou u Zaplo.cz srovnatelné s ostatními krátkodobými půjčkami před výplatou. Stejný je i princip splácení, které probíhá bezhotovostní formou, tedy převodem z vašeho bankovního účtu na bankovní účet společnost Zaplo.cz.

Vždy je přitom nutné uvést variabilní symbol, který najdete ve faktuře, jež vám je zasílána na emailovou adresu a najdete ji také v uživatelském rozhraní poté. Uživatelský účet je vám vytvořen po řádné registraci.

Zaplo.cz oproti některým jiným krátkodobým půjčkám, například netcredit.cz či ViaSMS.cz, nevyžaduje platbu registračního neboli ověřovacího poplatku. Ten se u vybraných půjček platí při registraci a slouží k ověření vašeho bankovního účtu.

Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Zaplo.cz patří mezi spolehlivé krátkodobé půjčky, rozhodně se tedy nejedná o žádný podvod. Zákazníci jsou s touto půjčkou v drtivé většině spokojeni. Oceňují mimo jiné to, že u půjčky není potřeba dokládat potvrzení o příjmu, není nutné ručení, nejsou zde žádné skryté poplatky. Platíte vždy pouze ten poplatek, který je pevně stanoven dle výše půjčky a lhůtě její splatnosti.

Zkušenosti

Jaké jsou vaše zkušenosti s krátkodobou půjčkou Zaplo.cz? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Krátkodobá půjčka Zaplo.cz - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Krátkodobá půjčka Zaplo.cz - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Krátkodobá půjčka Zaplo.cz je poskytována společností Zaplo Finance s.r.o. Jedná se o klasickou půjčkou, jejíž splatnost je v řádech dní a týdnů, maximální základní lhůta splatnosti činí 30 dní.

Profi Credit - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Profi Credit - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Společnost Profi Credit poskytuje půjčky osobám s příjmy. To znamená, že si u ní mohou půjčit peníze zaměstnanci, podnikatelé, ale také senioři, kteří pobírají pravidelný starobní či invalidní důchod, případně pak výluhovou rentu.

Tommi Stachi - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Tommi Stachi - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Mezi nebankovní půjčky, které jsou v tuzemsku k dispozici široké veřejnosti, patří také Tommi Stachi. Tato půjčka poskytuje peníze zaměstnancům, živnostníkům a také osobám, které jsou v seniorském věku a mají obecně ztížené podmínky pro získání klasi

NetCredit půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

NetCredit půjčka do výplaty - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Nezbývají vám peníze do výplaty a nechcete si půjčovat od někoho známého s tím, že byste se cítili trapně? Problémy s penězi pomůže vyřešit NetCredit půjčka do výplaty. Ta je určena pro krátkodobé řešení finančních potíží. Je rychlá, dá se zařídit zVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!