verze pro tisk

Kouzelná půjčka – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

3. leden 2014

Kouzelná půjčka patří k nejmladším krátkodobým půjčkám na tuzemském finančním trhu. Funguje totiž teprve něco málo přes rok. Za tuto dobu ji však vyzkoušely tisíce klientů. Jejich zkušenosti a recenze jsou prozatím dosti rozporuplné. Jak to tedy ve skutečnosti vypadá? Je Kouzelná půjčka spolehlivá, nebo se jedná o podvod na lidi, kteří se ocitli ve finanční tísni a potřebují půjčit peníze?

Reklama

Kouzelná půjčka s.r.o., která tuto půjčku poskytuje, je vlastněna společností Laurence and Partners Limited. Tato společnost poskytuje krátkodobé půjčky i v mnoha dalších zemích po celé Evropě. Díky svému silnému postavení může nabízet i vyšší sumy peněz.

Parametry půjčky

 • Výše půjčky 1.000 – 50.000 Kč
 • Limit pro první půjčku 10.000 Kč
 • Doba splatnosti 2 – 30 dní
 • Peníze do 60 minut
 • Bez podpisu a smlouvy
 • Bez poplatků předem

Kouzelná půjčka je klasickou krátkodobou půjčkou. Spočívá tedy v tom, že za ni platíte přesně stanovený poplatek, který je odvozen od výše půjčky a také doby splatnosti, kterou si můžete libovolně stanovit v rozmezí od 2 do 30 dnů.

Pro získání první Kouzelné půjčky musíte splnit následující podmínky:

 • Vyplnění žádosti o půjčku
 • Vlastní telefonní číslo
 • Bez záznamu v registrech dlužníků
 • Dostatečně vysoká bonita
 • Stálý příjem pracovního poměru
 • Věk minimálně 18 let
 • Občanství ČR a trvalý pobyt na území ČR
 • Vlastní bankovní účet

Sjednání Kouzelné půjčky probíhá online. Po vyplnění formuláře budete informováni o výši schválené půjčky, a to prostřednictvím emailu a také SMS zprávy. Nabídku posléze potvrdíte. Pro ověření poskytnutých dat vám může zavolat zástupce společnosti.  Jakmile dojde k akceptaci půjčky, jsou vám peníze bezprostředně poté odeslány na váš bankovní účet.

Recenze – srovnání

Jaké má Kouzelná půjčka recenze? Je tomu zhruba půl na půl. Na internetu se najdou ohlasy, které tuto půjčku příliš nedoporučují vzhledem k vysokým poplatkům.

Zásadní je také fakt, že Kouzelná půjčka má poměrně vysoké procento neschválených žádostí. Mnozí klienti, kteří běžně dosáhnou na jiné krátkodobé půjčky, mají v případě Kouzelné půjčky problémy. Na druhou stranu je ale tato půjčka standardní ohledně podmínek, takže se najde i velké množství spokojených klientů.

Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Kouzelná půjčka není podvod. Jedná se pouze o půjčku, která má poměrně vysoké poplatky. Ty jsou dány především tím, že jde o půjčku s minimem úkonů, které musíte udělat.

Zatímco v bance byste na vyřízení půjčky čekali i několik dní, zde můžete mít peníze na svém účtu doslova během několika desítek minut. Kouzelná půjčka, byť je velmi mladá a neokoukaná, má již celou řadu klientů.

Zkušenosti

Jaké jsou vaše zkušenosti s Kouzelnou půjčkou? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Kouzelná půjčka – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Kouzelná půjčka patří k nejmladším krátkodobým půjčkám na tuzemském finančním trhu. Funguje totiž teprve něco málo přes rok. Za tuto dobu ji však vyzkoušely tisíce klientů. Jejich zkušenosti a recenze jsou prozatím dosti rozporuplné. Jak to tedy ve skutečnosti vypadá? Je Kouzelná půjčka spolehlivá, …

Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Pakliže hledáte půjčku, na niž byste získali rychlé a bez zdlouhavého vyřizování formalit menší finanční obnos, pak může být řešením Mutuo.cz půjčka. Jedná se o typ SMS půjčky, kterou lze vyřídit po internetu.

Money Now – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Krátkodobá půjčka Money Now je nebankovním typem půjčky, která je určena výhradně pro občany České republiky, kteří zde mají trvalý pobyt. Tuto půjčku nabízí společnost Dollar Financial Czech Republic s.r.o.

Ecredit – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Ecredit půjčka je úvěrem, který je poskytován osobám s minimálním příjmem alespoň 11.000 Kč. Jedná se o půjčku, kterou je možné sjednat telefonicky na bezplatné lince nebo online, kdy stačí vyplnit krátký formulář. Půjčka Ecredit není tolik známá, proto ji zatím nevyužívá příliš mnoho klientů. Jaké …Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!