verze pro tisk

Klikpůjčka.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

9. leden 2014

Společnost V6profit s.r.o. je od roku 2007 poskytovatelem nebankovních půjček. Jedním z jejích produktů je Klikpůjčka.cz. Tato krátkodobá půjčka je určena pro zájemce, kteří při sjednávání půjčky nechtějí trávit desítky minut vyplňováním složitých formulářů a smluv.

Reklama

Klikpůjčka.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?Klikpůjčka.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Klikpůjčka.cz je poskytována přes internet, kde stačí vyplnit krátký online formulář. Ten je následně posouzen a v případě schválení jsou potřebné finance vyplaceny na bankovní účet, případně zaslány formou poštovní složenky.

Parametry půjčky

 • Výše půjčky 1.000 Kč – 5.000 Kč
 • Doba splatnosti 7 – 28 dní
 • Bez ručitele
 • Bez dokládání příjmu
 • Online vyřízení
 • Výplata na bankovní účet nebo poštovní složenkou

V případě, že si zažádáte o Klipůjčku.cz poprvé, můžete si půjčit maximálně 2 tisíce korun. Každá následující půjčka již může být do maximálního limitu, tedy do 5.000 Kč.

Doba splatnosti je volitelná. Lze si vybrat splatnost na dobu 7, 14, 21 nebo 28 dnů. Základní dobu splatnosti lze prodloužit, avšak nejpozději v den splatnosti, kdy na účet společnosti převedete příslušný poplatek.

Podání žádosti vám zabere maximálně několik minut. Stačí vyplnit online formulář, v němž uvedete základní údaje o své osobě, kontaktní údaje, číslo telefonu a emailu, číslo bankovního účtu atd. následně kliknete na příslušné tlačítko a formulář se odešle ke zpracování.

To proběhne během pár desítek minut. Poté budete informováni o tom, zda vám Klikpůjčka.cz byla schválena či nikoliv. V případě, že je žádost vyřízena kladně, jsou vám ihned zaslány peníze.

V případě první půjčky vám budou peníze zaslány ve formě poštovní složenky. Při druhé a každé další půjčce si již můžete zvolit variantu, kdy vám Klikpůjčka.cz převede peníze přímo na bankovní účet, díky čemuž u sebe budete mít potřebné finanční prostředky ještě rychleji.

Pro schválení Klikpůjčky.cz je zapotřebí splnit také tyto podmínky:

 • Věk minimálně 18 let
 • Občanství ČR
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Pravidelný příjem
 • Registrace u Klikpujcka.cz

Klikpůjčka.cz je určena všem plnoletým osobám, které mají trvalý zdroj příjmů. Pro úspěšné vyřízení půjčky je zcela nezbytné, abyste byli občany České republiky a měli zde zároveň i trvalý pobyt.

Tyto údaje musíte pravdivě vyplnit v online formuláři, společnost je při posuzování ověřuje. Stejně tak je zapotřebí mít mobilní telefon, vhodné je také vlastnictví osobního bankovního účtu, na nějž vám budou chodit peníze při druhé a každé další půjčce. Příkazem z účtu pak půjčku splatíte do dne, který jste si při žádosti zvolili.

Recenze – srovnání

Klikpůjčka.cz je mikropůjčkou. Jejím cílem tudíž není poskytovat nějak velké sumy, půjčuje peníze menších hodnot a na pár dnů. Je prakticky zcela srovnatelná s většinou dalších krátkodobých nebankovních půjček.

Za drobnou nevýhodu lze považovat to, že Klikpůjčka.cz nabízí při první půjčce maximálně 2.000 Kč. Takto nízký limit nemusí každému vyhovovat. Na trhu se najdou obdobné půjčky, kde je limit při první žádosti mnohem vyšší.

Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Klikpůjčka.cz nemá negativní recenze. Dá se tedy konstatovat, že Klikpůjčka.cz není podvod. Je ale potřeba mít na paměti, že vás u této půjčky čekají vysoké poplatky. Na mysli mějte také to, že se jedná o krátkodobou půjčku, která má velmi krátkou dobu splatnosti.

Uvažte tak, zda do zvoleného termínu budete schopni dostát svému závazku a půjčku splatit. V případě, že ne, pak si půjčku raději neberte. Když se ocitnete v problémech se splacením, zajistěte si alespoň prodloužení splatnosti.

Zkušenosti

Jaké jsou vaše zkušenosti s Klikpůjčkou.cz? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Klikpůjčka.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Klikpůjčka.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Společnost V6profit s.r.o. je od roku 2007 poskytovatelem nebankovních půjček. Jedním z jejích produktů je Klikpůjčka.cz. Tato krátkodobá půjčka je určena pro zájemce, kteří při sjednávání půjčky nechtějí trávit desítky minut vyplňováním složitých formulářů a smluv.

Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Mutuo.cz – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Pakliže hledáte půjčku, na niž byste získali rychlé a bez zdlouhavého vyřizování formalit menší finanční obnos, pak může být řešením Mutuo.cz půjčka. Jedná se o typ SMS půjčky, kterou lze vyřídit po internetu.

Money Now – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Krátkodobá půjčka Money Now je nebankovním typem půjčky, která je určena výhradně pro občany České republiky, kteří zde mají trvalý pobyt. Tuto půjčku nabízí společnost Dollar Financial Czech Republic s.r.o.

Ecredit – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Ecredit půjčka je úvěrem, který je poskytován osobám s minimálním příjmem alespoň 11.000 Kč. Jedná se o půjčku, kterou je možné sjednat telefonicky na bezplatné lince nebo online, kdy stačí vyplnit krátký formulář. Půjčka Ecredit není tolik známá, proto ji zatím nevyužívá příliš mnoho klientů. Jaké …Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!