verze pro tisk

Kde získat půjčku bez udání příjmů?

20. březen 2014

Pokud máte malé příjmy ze zaměstnání nebo z podnikatelské činnosti, snadno se můžete dostat do situace, kdy vám najednou chybí peníze. V tu chvíli mnozí z vás hledají, kdo by jim byl ochoten půjčit.

Reklama

Na klasické půjčky ale můžete zapomenout, tam totiž po vás budou chtít doložit příjmy. A vzhledem k tomu, že je váš příjem nízký, nelze očekávat, že by vám byla půjčka poskytnuta. Řešení se ale nalézt dá tak, že požádáte o půjčku, kde není potřeba udávat příjmy a dokládat je prostřednictvím potvrzení o příjmu.

SMS půjčky

Půjčky bez udání příjmu jsou obvykle poskytovány na menší obnos peněz a také pouze na dobu několika dní, maximálně týdnů. Většina z nich se označuje jako tzv. SMS půjčky.

To z toho důvodu, že se dají po registraci online vyřizovat prostřednictvím mobilního telefonu. Je to pohodlné, rychlé a zároveň i bezproblémové. Stačí napsat SMS zprávu, která slouží jako žádost, a poté už jen vyčkat na schválení. Takto funguje kupříkladu SMS půjčka Ferratum, jež vám půjčí peníze od 500 Kč do 10.000 Kč.

Půjčky online

Kromě SMS půjček jde vyřídit bez udání také půjčky online. Zde využíváte především internet. Vyplníte formulář, provedete registraci a vyčkáte na posouzení půjčky.

V případě kladné odpovědi vám jsou pak peníze zasílány na bankovní účet nebo skrz poštovní složenku. O takovouto půjčku můžete zažádat například přes službu Creditsor. Ta funguje na principu, kdy vyplníte žádost o půjčku a následně je vám vybrána online půjčka dle vašich potřeb a požadavků.

Půjčky, kde stačí pouze uvést výši příjmu

Některé online půjčky sice vyžadují informaci o výši příjmů, ale nemusíte je nijak dokládat. Buď jsou tyto příjmy ověřovány u zaměstnavatele, nebo vám daná společnosti zkrátka věří, že jste uvedli pravdivé informace. Takto funguje třeba Perfect Money půjčka nebo Klikpůjčka.cz.

Jaké jsou vaše zkušenosti s půjčkami bez udání příjmu? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Kde získat půjčku bez udání příjmů?

Pokud máte malé příjmy ze zaměstnání nebo z podnikatelské činnosti, snadno se můžete dostat do situace, kdy vám najednou chybí peníze. V tu chvíli mnozí z vás hledají, kdo by jim byl ochoten půjčit.

Úvěry pro podnikatele je možné získat i bez ručení nemovitostmi

Úvěry pro podnikatele je možné získat i bez ručení nemovitostmi

Získat půjčku pro podnikatele a OSVČ není ani v dnešní době nijak lehkou záležitostí. Většina společností totiž vyžaduje celou řadu dokladů a dokumentů, jejichž obstarání je samo o sobě zdlouhavé. Ještě menší šanci mají ti z vás, kteří s podnikáním teprve začínají a nemohou ručit nemovitostí. Právě …

Hypotéka bez doložení příjmů

Hypotéka bez doložení příjmů

Hypotéky mají mnoho podob a forem. Vždy záleží na tom, jaká bude minimální zástavní hodnota nemovitosti. V určitých případech banky poskytují i hypotéky, u nichž není potřeba dokládat příjmy - jedná se tudíž o takzvané hypotéky bez doložení příjmů. U nich jsou samozřejmě některé podmínky pro jejích …

Půjčka bez doložení příjmů se splatností až do 2 let

Půjčka bez doložení příjmů se splatností až do 2 let

Krátkodobé nebankovní půjčky mají jednu velkou nevýhodu, a to velmi krátkou dobu splatnosti. Ta se obvykle pohybuje v řádech týdnů. V případě, že si půjčíte obnos ve výši 5.000 Kč a máte jej splatit do 30 dnů, snadno se můžete po uplynutí této doby dostat znovu do finančních potíží. Nyní je tu však …Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!