verze pro tisk

Home Credit půjčka – recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

20. prosinec 2013

Společnost Home Credit a.s., která je členem nadnárodní skupiny PPF, patří k největším tuzemským poskytovatelům půjček.

Reklama

Home Credit půjčka – recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?Home Credit půjčka – recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

V České republice působí již od roku 1997 a výše poskytnutých úvěrů touto společností dosahuje každý rok několik miliard korun. Už jen z toho je patrné, že Home Credit půjčka je kvalitním produktem, který umožňuje řešit složitou finanční situaci mnoha občanům.

Parametry půjčky

  • Výše půjčky 10.000 Kč – 150.000 Kč
  • Doba splatnosti 12 – 84 měsíců
  • Úroková sazba od 8,43%
  • Bez ručitele
  • RPSN od 15,5%
  • Možnost pojištění

Ze základních parametrů Home Credit půjčky vyplývá, že se jedná o úvěr, který je určen na delší dobu. Splatnost se pohybuje v řádech měsíců až let podle toho, o jakou sumu si zažádáte. V případě maximálních částek tak splatnost půjčky může být rozvržena až na dobu 8 let.

Každý z vás si může libovolně zvolit dobu splatnosti a výši splátek dle potřeby a svých možností. Platí zde, že Home Credit půjčka se splácí v pravidelných měsíčních intervalech, vždy k určitému datu v daném měsíci.

Při pravidelném a včasném splácení je vám navíc po splacení půjčky vrácena polovina úroků, díky čemuž je půjčka ještě výhodnější.

>> o půjčku žádejte zde <<

Home Credit půjčka je nebankovní půjčkou, peníze jsou tudíž poskytovány ze soukromých zdrojů společnosti PPF. Každá žádost je posuzována individuálně.

Podání žádosti se provádí přes internet, stačí vyplnit online formulář, v němž se vypisují nezbytné osobní a kontaktní údaje.

Podmínky

  • Věk alespoň 18 let (zletilost)
  • Pravidelný příjem
  • 2 doklady totožnosti (platný OP, dále cestovní pas, rodný list, řidičský průkaz nebo zbrojní průkaz)
  • Údaje o firmě – IČO, adresa, telefon, přesný název

Recenze – srovnání

Home Credit půjčka není krátkodobou půjčkou. To znamená, že její splatnost se pohybuje v řádech měsíců. Z tohoto důvodu je zapotřebí si důkladně promyslet, zda budete půjčku schopni řádně a včas každý měsíc splácet, abyste se vyhnuli případným sankcím. Dále je také vhodné si detailně promyslet výši jednotlivých splátek tak, aby vám nenarušily rodinný rozpočet.

Ve srovnání s mnoha dalšími nebankovními půjčkami vyznívá Home Credit půjčka velmi solidně, a to zejména co se týče výše úrokových sazeb. Ty činí u nejvýhodnějších půjček necelých 9%, což je i v porovnání s mnoha bankovními půjčkami velmi nízké procento. Pokud navíc Home Credit půjčku budete splácet řádně, čeká vás odměna v podobě vrácení poloviny úroků.

U Home Credit půjčky neplatíte žádné skryté poplatky či poplatky za poskytnutí půjčky. Úvěr je zcela transparentní, už při sjednávání máte jasný přehled o tom, kolik za půjčku celkově zaplatíte.

Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Home Credit půjčka je zcela spolehlivou půjčkou, kterou lze doporučit. V žádném případě se zde nejedná o podvod. Půjčka je maximálně transparentní, navíc společnost Home Credit a.s. také řádně dle zákona nakládá s vašimi osobními údaji, které se tak v žádném případě nemohou dostat do nepovolaných rukou.

>> o půjčku žádejte zde <<

Zkušenosti

Jaké jsou vaše zkušenosti s Home Credit půjčkou? Podělte se o ně námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Home Credit půjčka – recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Home Credit půjčka – recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Společnost Home Credit a.s., která je členem nadnárodní skupiny PPF, patří k největším tuzemským poskytovatelům půjček.

Profi Credit - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Profi Credit - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Společnost Profi Credit poskytuje půjčky osobám s příjmy. To znamená, že si u ní mohou půjčit peníze zaměstnanci, podnikatelé, ale také senioři, kteří pobírají pravidelný starobní či invalidní důchod, případně pak výluhovou rentu.

Acema Credit – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Od roku 2000 nabízí v tuzemsku půjčky společnost Acema Credit Czech, a.s. Tato firma poskytuje úvěry vyšších částek ze svých vlastních zdrojů. Díky tomu nepožaduje tolik administrativních úkonů a nemá tak vysoké nároky jako bankovní instituce. Půjčky jsou tak mnohem dostupnější. Acema Půjčky jsou u …

Tommi Stachi - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Tommi Stachi - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Mezi nebankovní půjčky, které jsou v tuzemsku k dispozici široké veřejnosti, patří také Tommi Stachi. Tato půjčka poskytuje peníze zaměstnancům, živnostníkům a také osobám, které jsou v seniorském věku a mají obecně ztížené podmínky pro získání klasiVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!