verze pro tisk

Home Credit půjčka: Konsolidace

9. květen 2014

Ve chvíli, kdy každý měsíc splácíte více půjček, k tomu například ještě máte kreditní kartu nebo nějaký spotřebič na splátky, pak se celková suma za tyto platby může dostat až do výše, kterou už sotva stíháte zaplatit. Pak může pomoci konsolidace neboli spojení půjček. Tuto možnost nabízí nebankovní společnost Home Credit.

Reklama

Kdy je konsolidace půjček vhodná?

Konsolidace půjček je na uváženou v momentě, kdy vám součet plateb za veškeré závazky přijde už opravdu vysoký.

Je ovšem potřeba rovnou říci, že byste se do takovéto situace vůbec neměli dostat. Při každém dalším sjednávání půjčky či úvěru je potřeba uvážit, nakolik to zatíží váš rozpočet a zda budete schopni další závazek bez problémů platit.

Snížíte měsíční výdaje na splácení závazků

Konsolidace půjček je však vhodná i tehdy, nemáte-li sice se splácením svých závazků problém, ale zkrátka chcete snížit měsíční výdaje.

Home Credit konsolidace půjčky vám je může snížit klidně až o polovinu. Ve chvíli, kdy máte například 2 půjčky, navíc splácíte za pračku či počítač, pak vám konsolidace sníží platby klidně i o několik tisíc korun.

Jak si zajistit spojení půjček?

A jak spojení půjček u Home Credit probíhá? Stačí firmu kontaktovat (telefonicky nebo online). Mějte u sebe dva doklady totožnosti a také údaje o zaměstnavateli. Platí zde prakticky stejné podmínky jako v případě, že vás zajímá klasická Home Credit půjčka.

Získáte lepší přehled o svých půjčkách

Sjednáváte si totiž vlastně zcela novou půjčku. Namísto tří, čtyř půjček tak budete napříště platit jen jedinou. To přináší další výhodu v tom, že máte lepší přehled o svých závazcích a nestane se tak, že byste na nějakou splátku zapomněli.

Spojení půjček je zcela jistě dobrým produktem. Mnozí z vás tento krok ocení. Pomůže vám konsolidovat vaše výdaje a rodinný rozpočet.

Tento užitečný nástroj dnes nabízí nejen Home Credit, ale i mnohé banky. Je tak dobré si zjistit detailní podmínky, včetně výše splátek, doby splatnosti či úrokových sazeb.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Home Credit půjčka: Konsolidace

Ve chvíli, kdy každý měsíc splácíte více půjček, k tomu například ještě máte kreditní kartu nebo nějaký spotřebič na splátky, pak se celková suma za tyto platby může dostat až do výše, kterou už sotva stíháte zaplatit. Pak může pomoci konsolidace neboli spojení půjček. Tuto možnost nabízí nebankovní…

Půjčky Home Credit

Půjčky Home Credit

Společnost Home Credit je na českém trhu s financemi poměrně známá. V dnešní době využívají jejích produktů tisíce lidí. Jedná se o nebankovní společnost finanční skupiny PPF, která kromě České republiky působí v mnoha dalších zemích v Evropě i dalších kontinentech. Poskytuje zejména klasické půjčky…

Home Credit půjčka – recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Home Credit půjčka – recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Společnost Home Credit a.s., která je členem nadnárodní skupiny PPF, patří k největším tuzemským poskytovatelům půjček.

Konsolidace úvěrů se těší velké oblibě

Konsolidace úvěrů se těší velké oblibě

Češi si v minulých letech velmi oblíbili život na dluh. Lákavé půjčky, úvěry, kreditní karty a další nabídky bankovních i nebankovních společností na ně číhali na každém rohu, při každém druhém spotu na televizních obrazovkách. Člověk, který se však nechal zlákat až příliš, se mohl poměrně snadno do…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!