verze pro tisk

Hlavní výhody nebankovních půjček bez registru

19. červen 2014

Nebankovní půjčky v tuzemsku zaznamenávají v posledních letech velký boom. Značí to, že lidé nejsou spokojeni s klasickými bankovními produkty a raději volí osvědčené nebankovní společnosti, které jim mnohdy nabízejí daleko zajímavější podmínky. Pojďme si uvést alespoň 5 hlavních výhod, které tyto finanční produkty oproti bankovním půjčkám mají.

Reklama

Zdroj: acema.czZdroj: acema.cz

1. Neúčelovost

U nebankovní půjčky bez registru v drtivé většině případů nemusíte dokládat účel. To znamená, že po vás nikdo nebude vyžadovat informaci, nač hodláte v případě poskytnutí půjčky peníze využít. Lze jimi tak klidně zaplatit jiné závazky, financovat bydlení či třeba dovolenou.

2. Rychlé vyřízení

Tuto výhodu bych dokonce označil jako zásadní. Zatímco u banky trvá posouzení žádosti klidně i několik dní až týdnů, v případě půjčky u nebankovní společnosti jde vše mnohem rychleji.

Jako příklad lze uvést půjčku bez registru u společnosti ACEMA Credit, která dnes patří mezi nejvýznamnější subjekty na trhu. Doba od podání žádosti až po získání peněz se zde u klasické nebankovní půjčky pro fyzické osoby v průměru pohybuje kolem 4 dnů, což potvrzuje i Petr Šíma z ACEMA Credit Czech v online rozhovoru Výhody nebankovní půjčky.

3. Podání žádosti online

Drtivá většina nebankovních půjček se dá vyřídit online, případně pak po telefonu. Ačkoliv se v tomto směru začínají zlepšovat i banky, stále se najde mnoho z nich, které tuto možnost sjednání půjčky nemají ve své nabídce.

4. Bez registru

Půjčky u nebankovní společnosti se dají získat i v okamžiku, kdy jste z nějakého důvodu v registru dlužníků. V tom případě se s vámi banka o získání úvěru prakticky okamžitě přestane bavit. U nebankovní společnosti ale máte mnohem větší šanci, neboť se zde často do registrů vůbec nenahlíží, případně se na záznamy nebere až takový zřetel.

5. Bez potvrzení příjmu

Jednou z velkých výhod nebankovní půjčky je také to, že nemusíte mít potvrzení o příjmu od svého zaměstnavatele. Je to praktické zejména ve chvíli, kdy chcete mít absolutní soukromí a nehodláte svého zaměstnavatele informovat o tom, že máte finanční problémy a musíte si půjčovat.

Výhod nebankovních půjček se dá najít mnohem více. Stejně tak je ale dobré si vyhledat i různá úskalí, které tyto produkty samozřejmě mají. Typicky se jedná například o vyšší úrokové sazby. Vždy je tak dobré, abyste při sjednávání půjčky byli náležitě obezřetní a vše si důkladně promysleli.

Komerční sdělení Placla.cz

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Hlavní výhody nebankovních půjček bez registru

Hlavní výhody nebankovních půjček bez registru

Nebankovní půjčky v tuzemsku zaznamenávají v posledních letech velký boom. Značí to, že lidé nejsou spokojeni s klasickými bankovními produkty a raději volí osvědčené nebankovní společnosti, které jim mnohdy nabízejí daleko zajímavější podmínky. Pojďme si uvést alespoň 5 hlavních výhod, které tyto f…

Tři charakteristické znaky férového poskytovatele nebankovních půjček

Tři charakteristické znaky férového poskytovatele nebankovních půjček

Poskytovatelů nebankovních půjček jsou na českém trhu tisíce. Dříve byl jen zlomek firem, které byly skutečně spolehlivé. Změny přináší novela o spotřebitelském úvěru, jenže jsou to změny pomalé. Jak poznáte, že vám půjčku nabízí férová firma? Naštěstí vám stačí jen internet!

Nejrychlejší půjčka bez registrů

Nejrychlejší půjčka bez registrů Výběr půjček dnes zahrnuje nejen nabídku půjček v bance, ale také v nebankovním sektoru od více či méně rizikových poskytovatelů půjček. Tím, že mají lidé tolik možností, jak si půjčit peníze ještě dnes se samozřejmě nabídka rozšířila i pro ty, kteří jsou méně bonitn…

Půjčka před výplatou bez registru

Půjčka před výplatou bez registru

Když někdo nabízí půjčky před výplatou bez registru, je asi většina z vás na pozoru, zda nejde o nějaký trik nebo podvod? Vždyť kdo by vám půjčil ve chvíli, kdy nejste schopni s penězi vydržet do další výplaty a navíc jste vedeni v některém z registrů dlužníků? Je ale pravdou, že se dnes opravdu dá …Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!