verze pro tisk

GE Money půjčka - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

7. prosinec 2013

GE Money půjčka se řadí mezi ty bankovní půjčky, které jsou vhodné pro osoby se stálým příjmem. Jedná se o produkt, který poskytuje GE Money Bank.

Reklama

GE Money půjčka - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?GE Money půjčka - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Půjčka je střednědobého charakteru, splácení tak probíhá v řádech měsíců, maximálně let. Jde o půjčku, která není vázána na žádný účel, finanční prostředky tak lze využít libovolně na cokoliv.

O půjčce

GE Money půjčka je poskytována ve výši od 30.000 Kč až do 600.000 Kč. Konečná suma je závislá na bonitě konkrétního klienta, tedy zejména jeho příjmech, závazcích a dalších kritériích.

Výhodou této bankovní půjčky jsou nízké úrokové sazby, navíc klienti neplatí žádné poplatky za samotné poskytnutí úvěru, stejně jako za předčasné splacení či vedení úvěrového účtu.

Parametry

  • Výše půjčky 30.000 – 600.000 Kč
  • Doba splatnosti 24 – 96 měsíců
  • Pevná úroková sazba po celou dobu trvání půjčky
  • Peníze do 5 minut od podepsání smlouvy
  • Libovolné stanovení data splátek
  • Možnost předčasného splacení bez sankčních poplatků
  • Bez ručitele
  • Bez zástavy

Podmínky pro schválení

GE Money půjčka je schválena osobám, které mají trvalé bydliště a kontaktní adresu na území České republiky a jsou starší 18 let. Pokud jde o cizí občany, je nutné doložit povolení k pobytu na území ČR.

K úspěšnému schválení je zapotřebí doložit trvalé příjmy, ať už ze zaměstnaneckého poměr, podnikatelské činnosti či jiných zdrojů. Zaměstnanci nesmějí být ve zkušební či výpovědní lhůtě. Platí podmínka, že výše minimálního příjmu musí být alespoň 5.000 Kč za měsíc.

Pro získání GE Money půjčky je také potřeba mít vedený bankovní účet u GE Money Bank. Ten však lze zřídit přímo při sjednávání půjčky.

Každý žadatel musí předložit OP a druhý doklad totožnosti, tedy například řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list.

Dále je nutné uvést dva telefonní kontakty, doložit trvalý příjem.

Podnikatelé dokládají také daňové přiznání za uplynulý rok, důchodci pak příslušný důchodový výměr.

Převod peněz

Po schválení půjčky jsou peníze převáděny na bankovní účet, který má klient veden (případně přímo při sjednávání zřízen) u GE Money Bank. Tato transakce je rychlá, finanční prostředky jsou klientovi k dispozici už zhruba po 5 minutách od podpisu smlouvy.

Splácení

Doba splatnosti je volitelná, záleží také na výši vypůjčené sumy peněz. Může tak činit 12, 24, 30, 40, 50, 60, 72, 84 a 96 měsíců. Splátky probíhají v pravidelných měsíčních intervalech k datu, které si klient při sjednávání zvolí. Splácení probíhá inkasem z běžného účtu u GE Money Bank.

V případě potřeby je možné změnit výši splátek a dobu splatnosti půjčky během jejího trvání.

GE Money půjčku lze splatit předčasně, a to bez sankčních poplatků.

Recenze - srovnání

GE Money půjčka je kvalitní bankovní půjčkou, kterou jistě rádi využijí zejména stávající klienti GE Money Bank. Je ovšem možné si ji sjednat také ve chvíli, kdy dosud nemáte u banky účet. To je pozitivní věc, která není běžná u všech tuzemských bank.

Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Vzhledem k tomu, že bankovní instituce jsou pod mnohem větším dohledem, je u GE Money půjčky stoprocentní záruka, že je spolehlivá a nejedná se o podvod.

Zkušenosti

Jaké jsou vaše zkušenosti s GE Money půjčkou? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

GE Money půjčka - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

GE Money půjčka - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

GE Money půjčka se řadí mezi ty bankovní půjčky, které jsou vhodné pro osoby se stálým příjmem. Jedná se o produkt, který poskytuje GE Money Bank.

Perfect Money půjčka - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Perfect Money půjčka - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Perfect Money půjčka je rychlou půjčkou, která pomůže v situaci, kdy potřebujete získat okamžitě finanční prostředky, a to bez zbytečného papírování a složitostí. Stačí mít připojení k internetu a během pár chvil máte peníze k dispozici.

Money Now – recenze a srovnání: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Krátkodobá půjčka Money Now je nebankovním typem půjčky, která je určena výhradně pro občany České republiky, kteří zde mají trvalý pobyt. Tuto půjčku nabízí společnost Dollar Financial Czech Republic s.r.o.

Profi Credit - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Profi Credit - recenze a zkušenosti: Spolehlivá půjčka nebo podvod?

Společnost Profi Credit poskytuje půjčky osobám s příjmy. To znamená, že si u ní mohou půjčit peníze zaměstnanci, podnikatelé, ale také senioři, kteří pobírají pravidelný starobní či invalidní důchod, případně pak výluhovou rentu.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!