verze pro tisk

Ferratum účet stálý klient

13. květen 2014

Krátkodobá půjčka Ferratum přináší výhody ve chvíli, kdy jste stálý klient. Zatímco napoprvé si totiž můžete půjčit maximálně 2.000 Kč, v případě opakované půjčky to už může být až 10.000 Kč. A to není zdaleka jediný důvod, proč tuto zápůjčku využívat pravidelně.

Reklama

Zdroj: ipujckyonline.czZdroj: ipujckyonline.cz

Bez registrace

Pokud si vytvoříte u Ferratum účet a stanete se stálým klientem, pak se můžete těšit na jednodušší a o to rychlejší sjednání půjčky.

Zatímco napoprvé se musíte registrovat, což přeci jen zabere nějakých pět minut času, při opakované žádosti už není registrace zapotřebí. Stačí se přihlásit na online účet, nebo požádat ve formě SMS zprávy.

Kromě toho si lze u Ferratum o půjčku při druhé a každé další žádosti půjčit nejen vyplněním online formuláře, ale také přes mobilní telefon, kdy tak nemusíte být ani online. Zápůjčka vám tak může být poskytnuta prakticky z jakéhokoliv místa v ČR.

Peníze převodem na bankovní účet

První půjčka u Ferratum je obvykle zasílána ve formě poštovní poukázky. Stálý klient má však možnost si již zvolit, zda si peníze nechá zaslat tímto způsobem, nebo raději zvolí možnost převodu na bankovní účet.

Stačí mít splacenou předchozí půjčku

Jako stálý klient však můžete požádat o novou půjčku teprve ve chvíli, kdy máte splacený předchozí závazek. To znamená, že SMS půjčka Ferratum neumožňuje jedné osobě mít naráz větší množství půjček. Jakmile však půjčku splatíte řádně a včas, můžete si prakticky okamžitě zažádat o novou.

Do hodiny máte peníze k dispozici

Jak dlouho tedy potrvá, než jako stálý klient obdržíte peníze? Doba od vyplnění žádosti, kdy se pouze přihlásíte na svůj online účet, zvolíte si výši půjčky a dobu splatnosti, až po obdržení peněz na bankovní účet, je kolem 1 hodiny.

V případě, že si půjčujete poprvé, bude potřeba vyčkat na posouzení žádosti, případně ověření údajů, které jste uvedli při registraci. To při opakované žádosti odpadá.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Ferratum účet stálý klient

Ferratum účet stálý klient

Krátkodobá půjčka Ferratum přináší výhody ve chvíli, kdy jste stálý klient. Zatímco napoprvé si totiž můžete půjčit maximálně 2.000 Kč, v případě opakované půjčky to už může být až 10.000 Kč. A to není zdaleka jediný důvod, proč tuto zápůjčku využívat pravidelně.

Ferratum stálý klient: Přihlášení na účet

Společnost Ferratum patří k nejvýznamnějším poskytovatelům krátkodobých nebankovních půjček online. Její hlavní předností je fakt, že si o ni můžete zažádat velmi jednoduše.

Když se řekne www.ferratum.cz stálý klient

Když se řekne www.ferratum.cz stálý klient

Pokud jste stálými klienty máte velice snadno možnost získat peníze od společnosti Ferratum. Nejrychlejší způsob jak o půjčku zažádat je pomocí online formuláře - nepltatíte žádné poplatky za sms.

Půjčky od Ferratum na 7 – 45 dní

Potřebujete rychle a bez zbytečného papírování půjčit peníze na pár dní. Pak jsou tu právě pro vás půjčky od Ferratum na 7 – 45 dní. Během několika málo minut si sjednáte krátkodobou půjčku, kterou pak do zvoleného termínu splatíte ve formě poštovní poukázky nebo převodem na bankovní účet.Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!