verze pro tisk

Ferratum stálý klient: Přihlášení na účet

15. duben 2014

Společnost Ferratum patří k nejvýznamnějším poskytovatelům krátkodobých nebankovních půjček online. Její hlavní předností je fakt, že si o ni můžete zažádat velmi jednoduše.

Reklama

První přihlášení a registrace u Ferratum

Ve chvíli, kdy jste novým klientem, pak je potřeba nejprve provést registraci a první žádost o půjčku. Po jejím odeslání vám na telefon přijde SMS zpráva s informací, zda vám Ferratum půjčka byla schválena, nebo bohužel došlo z nějakého důvodu k jejímu zamítnutí. Je-li schválena, jsou vám peníze odeslány ve formě poštovní poukázky.

Při první žádosti vás ještě před posouzením půjčky kontaktuje pracovník firmy, který vám sdělí veškeré detaily o způsobu sjednání či zaslání peněz. Dále pak také zkontroluje, zda jsou v pořádku údaje, které jste při úvodní žádosti uvedli.

V případě, že si o půjčku žádáte online, pak využijete uživatelského rozhraní. K němu se přihlásíte pomocí svého rodného čísla a vygenerovaného PIN kódu.

Pro přihlášení stačí rodné číslo a PIN kód

Ještě méně práce má Ferratum stálý klient. Pokud jste již půjčku online někdy v minulosti využili, stačí se jednoduše přihlásit do uživatelského účtu na webových stránkách a zvolit si výši půjčky spolu s termínem splatnosti.

Jako stálý klient máte nárok na vyšší půjčku

Stálí klienti mohou čerpat půjčku Ferratum až do výše 10.000 Kč. Navíc už nejsou ověřovány žádné osobní údaje, jak je tomu v případě první žádosti. Každou další půjčku tak můžete mít ještě rychleji.

Pokud si ji necháte zaslat na osobní bankovní účet, dorazí vám nejpozději do jedné hodiny od schválení. Pokud jste stálý klient, pak máte možnost volby zasílání peněz – buď opět ve formě poštovní složenky nebo rychlejším způsobem na bankovní účet.

Stálí klienti mají nejednu výhodu. Díky tomu je pro ně Ferratum půjčka spolehlivá, dostupnáí a přívětivá.

Jaké jsou vaše zkušenosti s Ferratum půjčkou? Podělte se o ně s námi v komentáři.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Ferratum stálý klient: Přihlášení na účet

Společnost Ferratum patří k nejvýznamnějším poskytovatelům krátkodobých nebankovních půjček online. Její hlavní předností je fakt, že si o ni můžete zažádat velmi jednoduše.

Ferratum účet stálý klient

Ferratum účet stálý klient

Krátkodobá půjčka Ferratum přináší výhody ve chvíli, kdy jste stálý klient. Zatímco napoprvé si totiž můžete půjčit maximálně 2.000 Kč, v případě opakované půjčky to už může být až 10.000 Kč. A to není zdaleka jediný důvod, proč tuto zápůjčku využívat pravidelně.

Když se řekne www.ferratum.cz stálý klient

Když se řekne www.ferratum.cz stálý klient

Pokud jste stálými klienty máte velice snadno možnost získat peníze od společnosti Ferratum. Nejrychlejší způsob jak o půjčku zažádat je pomocí online formuláře - nepltatíte žádné poplatky za sms.

Ferratum půjčka se více vyplatí stálým klientům

Ferratum půjčka se více vyplatí stálým klientům

V tuzemsku stále populárnější Ferratum půjčka oslovuje desítky tisíc lidí. Jde o klasický typ půjčky před výplatou, kdy si jako klienti můžete vypůjčit řádově jednotky tisíc korun na období do 45 dnů. Pokud s touto půjčku ještě nemáte zkušenosti, pak vězte, že se více vyplatí lidem, kteří ji využíva…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!